Adam z "Rolnik szuka żony" dał jej kosza. Wyszła za mąż i jest W CIĄŻY. Zazdrosny? Zapytaliśmy. Odpowiedź może Was zdziwić

Adam z pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" dał kosza zakochanej w nim Ani. Ania jednak ułożyła sobie życie u boku innego. Adam jednak nie ma zbyt dobrych wspomnień związanych z kandydatką do jego serca.

Adam z pierwszej edycji programu " Rolnik szuka żony " i Ania byli bardzo wyrazistą parą, choć słowo "para" jest tu nieco nie na miejscu. Ania bardzo chciała się związać z charyzmatycznym rolnikiem, jednak ten nie uwzględniał jej w swoich planach życiowych.

Chyba dobrze się stało. Fakt.pl informuje , że Ania ułożyła już sobie życie.

W sierpniu uczestniczka pierwszej polskiej edycji "Rolnik szuka żony" powiedziała "Tak" swojemu wieloletniemu znajomemu, wdowcowi  Henrykowi Kwiatkowskiemu, który ma już dwie dorosłe córki! - czytamy.

"Rewia" z kolei donosi, że Ania jest w ciąży i spodziewa się synka! Chłopiec ma przyjść na świat w grudniu, a na imię dostanie Szymon.

Co ciekawe, Henryk Kwiatkowski oświadczył się niedoszłej żonie Adama Kraśki kilka dni po tym, gdy okazało się, że rolnik nie ma wobec niej poważnych planów i jedyne co może jej zaproponować, to przyjaźń - to znowu Fakt.pl.

O komentarz do sytuacji poprosiliśmy Adama Kraśkę.

Ja jestem szczęśliwy, cieszę się, że ona jest szczęśliwa - powiedział w rozmowie z Plotek.pl.

Dodał też, że nie rozmawiają ze sobą, a o jej ślubie dowiedział się od osób trzecich.

Nie utrzymujemy kontaktu, to zresztą jest postanowienie Anki, a ja szanuję jej decyzję. Było mi przykro, ale rozumiem, że pogniewała się za piosenkę "Oj, Aniu Aniu". Może wtedy w programie za bardzo chciała żebyśmy byli parą, a ja się tego przestraszyłem? - kończy Kraśko.

Ani Sygnowskiej-Kwiatkowskiej i jej mężowi Henrykowi życzymy wszystkiego najlepszego.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.