Nowy sezon "Warsaw Shore". Dwóch z tych uczestników już nie zobaczymy. Są za to nowi: "polski Beckham" i "prawdziwa petarda"

Zaczęły się już nagrania do trzeciego sezonu programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". A w nim spore zmiany. Dwoje uczestników z poprzedniej edycji już nie zobaczmy, ale na pocieszenie są już nowe twarze.

Myśleliście, że to koniec? No to się pomyliliście. "Ekipa z Warszawy" już wkrótce powróci na ekrany telewizorów. Jak na razie uczestnicy, którzy pojawią się w nowym sezonie (Ania Duża, Ania Mała, Ewelina, Paweł, Wojtek oraz Alan) pokazali na swoich Instagramach i Facebookach spakowane walizki. Ewelina wrzuciła nawet wideo, na którym zapowiada, że ma zamiar zacząć imprezę od razu po wejściu do nowej willi.

Zobacz wideo

W programie nie zobaczymy już jednak Kuby i Malwiny. Oboje pojawili się dopiero w drugim sezonie, ale jak widać, to koniec ich przygody z resztą ekipa. Malwina na FB napisała, że ma "inne plany". Natomiast lubiany przez widzów "Ptyś" podobno zakochał się i wybrał miłość.

Malwina i Kuba z Warsaw ShoreMalwina i Kuba z Warsaw Shore Screen Facebook.com Screen Facebook.com

Ale nie martwcie się, do grupy dołączą nowe twarze. Pierwszą nową uczestniczką jest 24-letnia Magda z Knurowa, która marzy o "imprezie w Las Vegas". Znajomi nazywają ją "Lemioniada".

Magda Warsaw ShoreMagda Warsaw Shore mat. prasowe mat. prasowe

Do męskiego grona dołączy natomiast Damian. Internauci już okrzyknęli go polskim Davidem Beckhamem. Rzeczywiście podobni?

Kręcą go siłka, muzyka trance i tatuaże - czytamy na FB programu.

Damian Warsaw ShoreDamian Warsaw Shore mat. prasowe mat. prasowe

Czekacie na nowy sezon?

aga

Więcej o: