W Hell's Kitchen PIĘĆ Miss Polski. Widać po minie, że Amaro jest zachwycony. Jest jeszcze jeden powód

Wojciech Amaro ma niewiarygodne szczęście - modne atelier uhonorowane gwiazdką Michelin, liczne propozycje telewizyjne, a do tego... w najbliższym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" odwiedzi go aż pięć pięknych pań. I każda z tytułem Miss Polski!

Obecna Miss Polski 2013 Ada Sztajerowska, która w tym roku będzie reprezentować nasz kraj podczas konkursu Miss World 2014 w Londynie, przybędzie do "Piekielnej Kuchni" z Miss Polski z wcześniejszych lat: Aleksandrą Ogłazą (Miss Polski 2006), Agatą Szewiołą (Miss Polski 2010), Angeliką Ogryzek (Miss Polski 2011) i  Katarzyną Krzeszowską (Miss Polski 2012).  Panie pojawią się w " Hell's Kitchen " nie tylko po to, aby skosztować dań serwowanych przez uczestników "Piekielnej Kuchni".

Wojciech Modest Amaro jest według nas idealnym jurorem, którego chciałybyśmy zobaczyć  podczas tegorocznych wyborów Miss Polski. Szef Amaro jest estetą i zna się na pięknie o czym świadczy chociażby wygląd serwowanych przez niego dań. Mam nadzieję, że szef "Hell's Kitchen" przyjmie nasze zaproszenie i zasiądzie w jury podczas jubileuszowej, 25. finałowej gali wyborów Miss Polski 2014, która odbędzie się już 7 grudnia w Krynicy-Zdrój - mówi Ada Sztajerowska.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MISS POLSKI W PIEKIELNEJ KUCHNI >>

Wizyta na planie najpiękniejszych Polek wywoła ogromne poruszenie wśród panów. Zastępcy szefa Amaro: Darek Kuźniak i Piotr Ślusarz, jak również manager restauracji Piotr Gruba, zrobią wszystko, aby spędzić jak najwięcej czasu w towarzystwie Miss Polski.

Co na to szef Amaro? Jak najpiękniejszym Polkom zasmakują dania serwowane w "Hell's Kitchen"? Przekonamy się już we wtorek, 4 listopada, o godzinie 20.05 w Polsacie. Transmisja z wyborów Miss Polski 2014  także w Telewizji Polsat 7 grudnia.

karo

Więcej o: