"To rozrywkowe show, więc przepraszam". Poruszające wyznanie Szcześniaka w programie na żywo

Mietek Szcześniak zadedykował swój występ w wzruszający sposób.

Nieczęsto zdarza się, aby w programie rozrywkowym dochodziło do takich sytuacji, tym bardziej, gdy jest on emitowany na żywo. Mietek Szcześniak ze swojego show w "SuperSTARciu" uczynił wzruszający występ.

"SuperSTARcie" to nowy rozrywkowy program TVP, w którym znani wokaliści w każdym odcinku śpiewają utwór z innego gatunku muzycznego. Tematem ostatniego odcinka był rap. Mietek Szcześniak wybrał dla siebie "I'll Be Missing You" - piosenkę Puff Daddy'ego i Faith Evansna z 1997, którą nagrali na cześć zamordowanego 9 marca 1997 Notoriousa B.I.G. Utwór oparto na hicie The Police "Every Breath You Take".

To jest utwór o stracie kochanego człowieka - mówił Szcześniak przed występem. - A ja niedawno przeżyłem taką stratę. Temat nie jest mi obcy.

Screen z TVP

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z ODCINKA >>

Skomplikowany i szybki angielski tekst piosenki był wyzwaniem dla muzyka. Z trudnej sytuacji wybrnął w drugiej zwrotce, w której zdecydował się na improwizację po polsku. Jury nie szczędziło Szcześniakowi pochwał za odważny krok.

Niesamowicie to było wzruszające - skomentowała występ jedynie tymi słowami Sonia Bohosiewicz.

Screen z TVP

Jak zaznaczył Szcześniak w materiale z przygotowań do występu, ten utwór był dla niego wyjątkowy. Gdy już miał zejść ze sceny, wygłosił wzruszającą dedykację.

Wiem, że to program rozrywkowy, dlatego przepraszam. Ja chciałem zadedykować ten utwór nie nieżywym, a żywym. To było dla wszystkich, którzy walczą z uzależnieniami - mówił wyraźnie poruszony. - Szczególnie z uzależnieniem od dopalaczy, żeby wrócili do życia, i żeby się nim cieszyli - powiedział wzruszony, po czym spojrzał w kamerę i pokazując znak victorii dodał, zawieszając głos na końcu - Sebek...

Szcześniak ze łzami w oczach zszedł ze sceny. Jego fani na Facebooku wspierali go i także wyrażali swoje wzruszenie.

Popłakałam się.
Wzruszająca dedykacja.

Fani wspierają Mietka SzcześniakaFani wspierają Mietka Szcześniaka Screen z Facebook.com/superstarcie/Screen z Facebook.com/Mietek-Szcześniak Screen z Facebook.com/superstarcie/Screen z Facebook.com/Mietek-Szcześniak

karo

Więcej o: