Zakrwawiony fartuch i okulary. Edward Miszczak z TVN zagrał w "Czasie honoru" TVP [ZDJĘCIA]

W ten sposób odebrał wygraną.

Nakręcono zdjęcia do "Czasu honoru" z Edwardem Miszczakiem.

Niewielka rola w serialu "Czas honoru" była wygraną, którą Edward Miszczak wylicytował sobie na aukcji charytatywnej na balu UNICEF-u. Oprócz niego do licytacji stanęli Anna Dereszowska i Piotr Pawłowski. Cała trójka w pewnym momencie uznała, że połączą siły i za możliwość zagrania w serialu zaoferowali 7 tysięcy.

<< EDWARD MISZCZAK JAKO POWSTAŃCZY LEKARZ >>

Nie znaczy to jednak, że dyr. Miszczak zmienia pracę - czytamy w informacji prasowej. - Dyrektor uznał, że cel licytacji jest na tyle ważny, że nie będzie przejmował się, iż serial produkuje inna stacja. I wygrał.

Miszczak w trakcie licytacji wykazał się sporym poczuciem humoru. Kiedy wygrał, prowadzący aukcję Bartek Kasprzykowski zażartował, że teraz, kiedy tyle nowych gwiazd pojawi się na ekranie, zapewne wzrośnie oglądalność konkurencyjnej stacji.

Myślę, że wcale nie wzrośnie - powiedział.

Edward Miszczak zagrał powstańczego lekarza w specjalnej serii "Czasu honoru", która zostanie wyemitowana jesienią. Odcinek specjalny "Godzina W" pojawi się na antenie TVP w 70. rocznicę wybuchu Powstania, 1 sierpnia o godzinie 20.10. Pozostałe odcinki telewizyjna Dwójka będzie pokazywała od 7 września.

 

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.