Beata Kozidrak ROZWODZI SIĘ po 36 latach małżeństwa. Jest pozew

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozwodzą się po 36. latach małżeństwa. Pozew wpłynął już do sądu.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras ślub wzięli w czerwcu 1980 roku. Pietras był nie tylko mężem, ale i menedżerem artystki. W ubiegły roku pojawiły się pogłoski o kryzysie w ich związku, a niedawno o spodziewanym rozwodzie. Teraz zostały one potwierdzone. Jak poinformował nas Rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie Dariusz Abramowicz, pozew został złożony 10 maja. Nie wyznaczono jeszcze terminu pierwszej rozprawy.

Najpierw będzie postępowanie mediacyjne, ale również nie został jeszcze wyznaczony jego termin - mówi Abramowicz w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Rok temu Beata Kozidrak opuściła rodzinny Lublin i kupiła apartament w Warszawie. Z mężem ponoć rozstała się ze względu na jego trudny charakter.

Beata przez lata znosiła trudny, wybuchowy charakter Andrzeja. Ale on tym razem przesadził i przekroczył granicę. Takiego zachowania Beata nie zamierzała tolerować. W dodatku świadkiem spięcia był ich przyjaciel. Po tym zdarzeniu spotykali się tylko wtedy, kiedy naprawdę musieli - wyjaśnił znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo".
Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.