Małgorzata Foremniak chodzi o kulach. Co się stało? [ZDJĘCIA]

Małgorzata Foremniak ma problemy ze zdrowiem.

Małgorzata Foremniak miała w sierpniu startować w triathlonie. Niestety, treningi do wyczerpujących zawodów doprowadziły do kontuzji. Aktorka porusza się o kuli.

Małgorzata Foremniak razem z  Katarzyną Glinką oraz Karoliną Gorczycą zostały tegorocznymi Ambasadorkami Herbalife Triathlon Gdynia. Do sierpniowych zawodów jurorka "Mam talent!" przygotowywała się bardzo sumiennie. Zmieniła dietę, a codzienne ćwiczenia stały się rutyną . Niestety, jak podaje "Fakt", aktorka przetrenowała się i nadwyrężyła nogę.

Wiedząc, że ma sporo do nadrobienia, aktorka mocno zaangażowała się w treningi. Ale niestety naraziła na szwank swoje zdrowie - czytamy w tabloidzie.

Doniesienia o złej kondycji Foremniak okazują się prawdziwie. Paparazzo spotkał aktorkę, gdy razem z córką szła do modnej warszawskiej knajpki na sushi.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA FOREMNIAK Z TEGO WIECZORU>>

Na szczęście kontuzja nie jest chyba bardzo poważna. Mimo że uniemożliwiła jej start w sierpniowym triathlonie, a przy poruszaniu Foremniak musi wspomagać się kulą, to aktorka jednak sama prowadziła samochód. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.