Pikejem zajął się były menadżer Dody: Piotr wie, jakie popełnił błędy i uczy się ich unikać

Da radę?

Do tej pory mimo usilnych starań Pikejowi nie udało się zrobić spektakularnej kariery. Być może początkującemu raperowi uda się wypłynąć na szerokie wody show-biznesu dzięki nowemu menadżerowi - Pawłowi Pyzińskiemu, byłemu menadżerowi koncertowemu Dody .

To ja zaproponowałem Piotrowi współpracę - opowiada nam Pyziński. - Mało osób wie o tym, jaką Piotr ma przeszłość muzyczną. Kto na przykład wie o tym, że jest on jednym z rzadszych tenorów oraz że gra na instrumentach klawiszowych? Poza tym wie, jakie w przeszłości popełnił błędy i uczy się ich unikać.

Pikej tenorem? Chcielibyśmy to kiedyś usłyszeć. Tymczasem usłyszymy nowoczesny pop.

To będzie zaskoczenie. Pójdziemy w pop z elementami hip-hopu - zdradza Pyziński. - W ciągu półtora miesiąca wydamy nowy singiel, może nawet wcześniej. Chcemy to połączyć z teledyskiem, do którego już trwają przymiarki.

Zapytaliśmy również o ambicje polityczne Pikeja, o których było głośno kilka tygodni temu. Wygląda na to, że to był słomiany zapał.

Na razie postawiliśmy na płytę, bo dla mnie Piotr jest przede wszystkim muzykiem, a nie politykiem - mówi Pyziński. - No i chcę, żeby zaczął się wreszcie bronić swoją muzyką.

Pikej, Piotr KukulskiPikej, Piotr Kukulski Kapif Kapif

Poza Dodą Pyziński zajmował się jeszcze innymi artystkami:

Byłem przy pierwszej płycie Natalii NATU Przybysz z Sistars i potem przy Natalii Lesz , którą przejąłem po drace z Kozyrą - to też było nie lada wyzwanie.

W środowisku muzycznym Pyziński ma dobrą opinię.

Pyziński słynie z tego, że nigdy nie rozstaje się ze swoimi gwiazdami w kłótni i jest sprawnym organizatorem - zdradza nasz informator.

Doda to najsławniejsza artystka, której karierą do tej pory zajmował się Pyziński. Bardzo pilnuje, żeby nie mówić o nim, że był menadżerem Dody, ale menadżerem koncertowym.

Jeżeli Dorota się dowie, że tak jestem nazywany, to zadzwoni do mnie i urwie mi głowę - zdradził.

No i nie dziwimy się, że ta współpraca się skończyła. Doda nie znosi, gdy się do niej zwraca per Dorota:)

Natalia Lesz, DodaNatalia Lesz, Doda Kapif/ WBF Kapif/ WBF

Zobacz wideo

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.