TYLKO U NAS: Byliśmy na gali Orlenu "Polacy z werwą". Co się działo na oficjalnej części? I kto został na bankiecie?

Informacje zza kulis gali Orlenu "Polacy z werwą".

Wielka gala Orlenu "Polacy z werwą", której najjaśniejszą gwiazdą była Lana Del Rey, za nami. W Teatrze Wielkim w Warszawie pojawiło się wiele popularnych postaci ze świata show-biznesu. Mnóstwo pięknych kobiety, ubranych w wieczorowe kreacje i mężczyźni w smokingach i eleganckich garniturach, zrobili na nas ogromne wrażenie. Zanim rozpoczęła się oficjalna część, udało nam się zamienić kilka słów z wieloma osobami. Kinga Rusin w świetnym humorze pojawiła się na gali ze swoim partnerem i dwiema córkami. Nie ukrywała w rozmowie z nami, że bardzo zależy jej, by usłyszeć na żywo zagraniczną artystkę, znaną z hitu "Video Games".

Moje córki są wielkimi fankami Lany Del Rey. Jej piosenek słuchamy rano przy śniadaniu - zdradziła nam piękna dziennikarka. - O Lanie usłyszałam już jakiś czas temu, zanim stała się gwiazdą światowego formatu. Michał Piróg pokazał mi jeden z jej teledysków i od razu stwierdził, że będzie gwiazdą. Jak widać, nie pomylił się.

Kinga Rusin z partnerem i córką.Kinga Rusin z partnerem i córką. fot. KAPIF

Naszą uwagę zwróciła również znana dziennikarka sportowa Karolina Szostak. Na czerwonym dywanie czuła się bardzo swobodnie, dumnie prezentując swoją wieczorową kreację.

Karolina Szostak.Karolina Szostak. fot. KAPIF

Pojawiło się również wielu znanych polityków. Widzieliśmy ministra Sławomira Nowaka z piękną żoną. Cały czas trzymali się za ręce!

Minister Nowak z partnerką.Minister Nowak z partnerką. fot. KAPIF

Na kilka chwil przed rozpoczęciem oficjalnej części do teatru przyjechał Nergal, który nerwowo rozglądał się w poszukiwaniu szatni... Na szczęście udało mu się oddać kurtkę i zasiąść na swoim miejscu. Na tle mężczyzn z smokingach, wyglądał dość oryginalnie.

Nergal.Nergal. FOT. KAPIF

Nasze czujne oko dostrzegło także Piotra Adamczyka z Kate Rozz u boku. To ich pierwsze wspólne wyjście od pojawienia się plotek o kryzysie w ich związku.

Kate Rozz, Piotr Adamczyk.Kate Rozz, Piotr Adamczyk. fot. KAPIF

Edyta Herbuś na czerwonym dywanie wyglądała jak hollywoodzka gwiazda. Z jej twarzy przez cały wieczór nie schodził radosny uśmiech. Czyżby i ona należała do fanek Lany Del Rey?

eDYTA hERBUŚ.eDYTA hERBUŚ. fot. KAPIF

Imprezy z tak dużą ilością celebrytów nie widzieliśmy już dawno. Na sali można byłoby wyczuć nerwowe oczekiwanie na występ Lany Del Rey. Gdy pojawiła się na scenie, zgromadzeni goście zaczęli bić brawo. Zjawiskowa Lana Del Rey wyglądała oszałamiająco w czerwonej kreacji, ciemnych włosach i mocnym makijażu! Ci, którzy uważali, że wokalistka nie potrafi śpiewać, musieli być zaskoczeni. Jej prawie półgodzinny występ oczarował wszystkich. Nergal nie mógł przestać na nią patrzeć, a Tomasz Karolak wręczył artystce ogromny bukiet kwiatów.

Lana Del Rey.Lana Del Rey. fot. KAPIF

Nawet Monika Olejnik była zachwycona występem popularnej artystki.

Monika Olejnik.Monika Olejnik. fot. KAPIF

Po oficjalnej części, gwiazdy przeszły do kuluarów. Udało nam się dojrzeć Nergala rozmawiającego z Zofią Ślotałą, dziewczyną Borysa Szyca. Widać, że dobrze się znają. W drugim końcu sali zauważyliśmy Monikę Olejnik dyskutującą z Olivierem Janiakiem i Robertem Kozyrą. Widać, że nie mogli wyjść z podziwu po koncercie amerykańskiej wokalistki.

RK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.