Nie da się ukryć, że Marta Grycan to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy. O właścicielce cukierni oraz jej córkach jest coraz głośniej. Rozpisują się o nich wszystkie media. W niedzielę otrzymała nagrodę Sukces Roku 2011, którą odebrała na gali Osobowość Roku.
Teraz czas na pierwszą okładkę celebrytki:
Zapytaliśmy o wrażenia:
To była nasza pierwsza tak duża sesja zdjęciowa. Bardzo dobrze nam się pracowało. Wyszło rodzinnie, tak, jak chcieliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni - powiedziała nam Martha Tarnowska, agentka Marty Grycan.
W wywiadzie dla " Gali " wypowiada się na temat fenomenu ich popularności:
To zabawne - bywałyśmy na tych samych przyjęciach, w tych samych miejscach, z tymi samymi ludźmi. Na pewno budzimy teraz emocje, jeśli o nas się tyle pisze. Na pokazach czy bankietach na ogół pojawiają się pary, a tu: matka z córkami. I pewnie to miało wpływ na media. Jak też i to, że Viktoria wystąpiła w pokazie mody, a mnie zaczęto zapraszać do telewizji śniadaniowych. I wszystko zaczęło się nakręcać.
Jak Wam się podoba pierwsza okładka Marty Grycan?
Jax
Księgowa z Warszawy wygrała "Milionerów", a Polsat ją zablokował. Wygadała się o ważnym zapisie w umowie
32-letnia córka Agnieszki Pilaszewskiej też jest aktorką. Gra w nowej odsłonie kultowego serialu
Grała Hadziukową w "Ranczu". Przeszła metamorfozę i tak dziś wygląda
Zamieszanie wokół wywiadu u Żurnalisty. Jest ostra odpowiedź Serowskiej
Chuck Norris nie żyje. Słowa rodziny aktora poruszają
Mette-Marit przerywa milczenie ws. Epsteina. Podczas wywiadu łamał jej się głos
Wpadka Marzeny Rogalskiej w "Kocham Cię, Polsko". Reakcja Mucha zdumiewa
Syn Wiśniewskiego nie gryzł się w język, mówiąc o patchworkowej rodzinie. "Na maturze bym się pogubił"
Uczestnik "Kuchennych rewolucji" trafił do szpitala. Wiadomo, co się stało