Wiemy, ile Mucha zapłaciła za poród! I gdzie rodziła!

Zagadka rozwiązana.

Seksowna aktorka w zeszłym tygodniu została szczęśliwą mamą córeczki. Fakt ten był owiany tajemnicą i skrzętnie ukrywany. Nikt nie wiedział, jaki szpital wybrała Mucha i jej partner, Marcel Sora na to ważne wydarzenie. Po całej Warszawie biegali paparazzi, którzy szukali jakiegokolwiek tropu. Nieskutecznie. Pojawiły się informacje, jakoby celebrytka urodziła w zwykłym państwowym szpitalu. Jak się okazało, prawda jest zupełnie inna. Sama Anna Mucha pomogła w rozwikłaniu zagadki.

Na swoim blogu anna-mucha.bloog.pl aktorka podziękowała lekarzom i personelowi szpitalnemu, który się nią opiekował:

Pragnę z całego serca podziękować: Dr. Leszkowi Lewandowskiemu, położnym Ewie Dudkiewicz, Beacie Boćkowskiej, Agacie Grodzkiej... i pozostałym, za wszystko! oraz Dr. Marcie Balickiej i CAŁEMU "żłobkowi" za fantastyczną opiekę nad Maleństwem. Szczególnie dziękuję Darkowi Malczykowi. Kochani, jeśli rodzić - to tylko w najlepszym towarzystwie!

Po nitce do kłębka... i, jak się dowiedzieliśmy, są to nazwiska pracowników prywatnego szpitala Medicover na warszawskim Wilanowie. Dr Lewandowski jest położnikiem-ginekologiem, dr Balicka neonatologiem, a Darek Malczyk jest kierownikiem obsługi klienta, który zawsze ma bezpośredni kontakt z pacjentami VIP. Mucha rodziła więc w iście luksusowych warunkach. Poród VIP kosztuje tam 16 tysięcy zł. Obejmuje m.in. osobiście wybraną położną, opiekę lekarza przy porodzie, wizytę domową po wyjściu ze szpitala oraz prywatny apartament.

Gwiazdorski baby boom. Zobacz ciążowe brzuszki celebrytek

Anna MuchaAnna Mucha EASTNEWS

Ena

Zobacz także:

Anna Mucha - najseksowniejsza mama w Polsce

Anna Mucha - od skandalistki do Matki Polki

MUCHA pokazała rączkę córeczki!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.