Jak się czuje Skrzynecka po ciąży? I czy córka będzie miała sesję w magazynie?

Tylko u nas najnowsze informacje.

Była prowadząca " Taniec z gwiazdami " w zeszłym tygodniu urodziła córeczkę. Ta szczęśliwa data to 25 listopada. Dziewczynka otrzymała oryginalne greckie imię Alikia Ilia. Przyszła na świat 2 miesiące przed czasem. Zapytaliśmy menadżerkę Katarzyny Skrzyneckiej , Katarzynę Sułek, o to, jak się czuje świeżo upieczona mama i jej córeczka.

Czują się bardzo dobrze, wszystko jest w porządku. Jeszcze są w szpitalu. Nie wiadomo, kiedy Kasia wyjdzie. A maleństwo musi swoje odleżeć - powiedziała.

W mediach pojawiły się informacje, że mąż aktorki, Marcin Łopucki , wicemistrz świata w fitnessie męskim, ułoży jej zestaw ćwiczeń i dietę, aby szybko wróciła do formy po ciąży. Czy to prawda?

Tak, oczywiście. Takie plany były już od dawna.

Czy do pary zgłosił się jakiś magazyn z propozycją zrobienia zdjęć dziecka?

Na razie nie ma takiej propozycji. Nikt nie podjął takich decyzji. Na razie rodzice będą na pewno trzymać córkę jak najdalej od całego zamieszania. Być może w przyszłości zdecydują się na taką sesję, nie wykluczam tego - dodała.

Zapytaliśmy także, czy Katarzyna Skrzynecka otrzymała propozycję powrotu do "Tańca z gwiazdami":

Nikt z produkcji programu nie kontaktował się z nami w tej sprawie - powiedziała nam Katarzyna Sułek.
Oczywiście, że strzeże prywatności. To jest normalne. Ale nie uniknie paparazzi, wie, że to ich praca i jeśli może, to zatrzyma się i zapozuje do zdjęcia. Ale są pewne granice. Kilka lat temu ukazały się zdjęcia z wnętrza domu jej i męża. To było duże naruszenie prywatności i takie rzeczy nie powinny się zdarzać.

Zgadzamy się z tą opinią. A Katarzynie Skrzyneckiej i jej córeczce życzymy zdrowia i szybkiego powrotu do domu.

Była prowadząca 'Taniec z gwiazdami' Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki pojawili się na imprezie Cin Cin Polish Cup 2011 z wielkimi uśmiechami na twarzach. Oboje są bardzo radośni i szczęśliwi. Już niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko, co jak widać na zdjęciach, wprawia ich w świetny humor. Brzuch Skrzyneckiej jest już ogromny. Aktorka dodatkowo podkreśliła go obcisłą, długą czarną suknią. Wygląda po prostu pięknie! Miło popatrzeć na tak szczęśliwą parę.Była prowadząca "Taniec z gwiazdami" Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki pojawili się na imprezie Cin Cin Polish Cup 2011 z wielkimi uśmiechami na twarzach. Oboje są bardzo radośni i szczęśliwi. Już niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko, co jak widać na zdjęciach, wprawia ich w świetny humor. Brzuch Skrzyneckiej jest już ogromny. Aktorka dodatkowo podkreśliła go obcisłą, długą czarną suknią. Wygląda po prostu pięknie! Miło popatrzeć na tak szczęśliwą parę. kapif

Ena

Zobacz także:

Katarzyna Skrzynecka URODZIŁA

Katarzyna Skrzynecka - jej droga do szczęścia

Skrzynecka zostaje w szpitalu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.