Wybieramy POLSKI hit lata!

10 polskich typów Plotka.
Wybieramy POLSKI hit lata Wybieramy POLSKI hit lata NET

Kto w Polsce zna przepis na przebój?

Czym byłoby lato bez swojego "hymnu"? Dotychczas wyczyn i tytuł "przeboju lata" udał się nielicznym. Ich Troje, Wilki, Mandaryna, Doda czy Feel. Kto dołączy do tego grona? Plotek postanowił wybrać 20 piosenek, które mogą stać się przebojami tych wakacji. Pod uwagę braliśmy wasze propozycje z Forum Plotka jak i listy przebojów radia Tuba.fm. Cel był prosty - lista musi być gorąca jak słońce i energiczna jak letnie imprezy. Tak powstała "Gorąca 20 Plotka", którą podzieliśmy na dwie części - zagraniczną i polską. W zagranicznym głosowaniu zdecydowanie wskazaliście na kawałek Mirami "Sexualna". A teraz pora na rodzimy rynek. Głosując w sondażu wybierzcie najgorętszy polski hit, który rozgrzeje wszystkich Polaków!

Alicja Janosz - Jest jak jest

Zwyciężczyni pierwszego talent show w Polsce wróciła na scenę po 9 latach przerwy. W zawojowaniu list ma jej pomóc przyjemny, łatwo wpadający w ucho utwór "Jest jak jest".  Jak dla nas świetny na letnie leniuchowanie pod gołym niebem.

Sylwia Grzeszczak - Małe rzeczy

Dojrzały charakterystyczny głos, wpadająca w ucho i niechcąca wyjść z głowy piosenka "Małe rzeczy" Sylwii Grzeszczak już od jakiegoś czasu wprowadza w letni nastrój. Czy pozostanie w czołówce do końca lata? Trzymamy kciuki!

Enej - Radio Hello

Świeżość, oryginalność, połączenie folku z pop-rockiem i dużo pozytywnej energii. Do tego to wszystko po polsku! Taką mieszankę zaserwowała nam grupa Enej w kawałku "Radio Hello". Naszym zdaniem tego lata usłyszymy tę piosenkę nie tylko na "dobry den".

Kayah - Za późno

Nowy utwór zdążył już porządnie namieszać na polskich listach i według nas ma ogromne szanse w pojedynku z produkcjami z zagranicy. Nowe muzyczne oblicze wyszło Kayah na dobre. Będzie przebój lata?

Natalia Lesz - That Girl

Lato to świetny okres na powrót. Szczególnie jeśli w kieszeni ma się taki hit jaki przygotowała Natalia Lesz! Czujemy w kościach, że o "That Girl" będzie głośno, nie tylko w głośnikach.

Halina Mlynkova - Kobieta z moich snów

Halina na swoim koncie ma już kilka letnich hitów nagranych z zespołem Brathanki. Teraz dąży do powtórzenia sukcesu sprzed lat. Pomóc ma jej folkowa piosenka "Kobieta z moich snów" z elementami muzyki arabskiej. Tak właśnie brzmi hit lata?

Doda - Fuck It

Idealne na dyskotekowe parkiety, do samochodu i na spacer po plaży "Fuck It" nagrane w duecie z Fokusem to propozycja od Dody. Dla wielu ten kawałek (obok "XXX") będzie motywem przewodnim nadchodzących wakacji.

Kombii - Kolory tańczą w twoich oczach

A może... A może to właśnie Kombii znów nagrało przebój tego lata? "Pokolenie", "Ślad", "Zaczaruj mnie", a teraz "Kolory tańczą w twoich oczach". Co wy na tę propozycję?

Video - Papieros

Receptę na przebój lata znają na pamięć. Grupa Video kolejny raz ma szansę powtórzyć sukces takich hitów jak "Bella" czy "Idę na plażę". Da radę? Decydujecie o tym wy!

Patricia Kazadi - Hałas

Listę naszych typów zamykamy świeżynką od Patrici Kazadi. "Hałas" coraz częściej grają stacje radiowe, a w internecie liczba odsłuchań zbliża się do miliona. Czyżby to właśnie był poszukiwany przebój?

K.A.S.A. - Kto pokocha mnie

Ze względu na liczne prośby naszych czytelników do listy dołączamy jeden z ostatnich utworów K.A.S.Y. Może to właśnie "Kto pokocha mnie" będzie czarnym koniem waszych typowań? ;-)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.