Piękne kobiety polityki

Te panie związały się z wielkim światem polityki.
Anna Kalata, Sylwia Ługowska, Marta Szulawiak. Anna Kalata, Sylwia Ługowska, Marta Szulawiak. KAPIF/Fot. za Sylwialugowska.pl/Plejada.pl

Kobiety polityki

Przedstawiamy wam piękne kobiety związane z polityką. Jest wśród nich też nowa twarz - Sylwia, nazywana Angeliną Jolie PiS.

Anita i Edyta Zaboroś. Anita i Edyta Zaboroś. CKM

Bliźniaczki Napieralskiego

Anita i Edyta Zaboroś bardziej znane są jako Bliźniaczki Napieralskiego. Wystarczyło, że z kandydatem na prezydenta raz zaśpiewały ''Są nas miliony'' i od razu stały się celebrytkami. Krótka sława zapewniła im okładkę CKM. Bliźniaczki równie szybko znikły z mediów.

Anna Kalata. Anna Kalata. Shape/Kapif

Anna Kalata

Była minister pracy i polityki społecznej przeszła najbardziej spektakularną metamorfozę. Z brzydkiego kaczątka zamieniła się w kipiącego seksem łabędzia. Podróż do Indii niesamowicie ją odmieniła. Anna wystąpiła tam w filmie ''Cztery spotkania''. Później wystąpiła w ''Tańcu z gwiazdami'', niedawno nagrała też piosenkę z Paulą. Teraz bardzo często można ją spotkać na warszawskich salonach.

Marta Szulawiak. Marta Szulawiak. Modelki.plejada.pl,AG

Marta Szulawiak

Uczestniczka Top Model, która kiedyś była tancerką erotyczną startuje w wyborach parlamentarnych z ramienia SLD. Podobno bardzo spodobała się Grzegorzowi Napieralskiemu. Jej poglądy też zrobiły na nim dobre wrażenie. Jej kandydatura budzi jednak ogromne kontrowersje. Jak myślicie, ma szanse dostać się do parlamentu?

Kasia Tusk. Kasia Tusk. Fot. Damian Kramski / Agencja Wyborcza.pl

Kasia Tusk

Katarzyna Tusk przez to, że jest córką premiera od wielu lat pokazywana jest w mediach. Młoda i piękna dziewczyna ociepla wizerunek PO. Katarzyna od czasu udziału w ''Tańcu z gwiazdami'' stała się też celebrytką. W politykę mieszać się nie zamierza. Zajmuje się raczej lekkimi tematami - modą i gotowaniem.

Sylwia Ługowska to Angelina Jolie PiS. Dziewczyna ma ocieplić wizerunek partii i tak się właśnie dzieje. Sylwia skupia na sobie całą uwagę a jest przy tym okropnie seksowna. Kim jest nadwiślańska Angelina? Sylwia Ługowska to Angelina Jolie PiS. Dziewczyna ma ocieplić wizerunek partii i tak się właśnie dzieje. Sylwia skupia na sobie całą uwagę a jest przy tym okropnie seksowna. Kim jest nadwiślańska Angelina? Fot. Wojciech Olkuonik / Agencja Wyborcza.pl

Angelina Jolie PiS

Sylwia Ługowska nazywana jest Angeliną Jolie PiS-u. Dziewczyna ma ocieplić wizerunek partii i tak się właśnie dzieje. Sylwia skupia na sobie całą uwagę a jest przy tym okropnie seksowna. Kim jest nadwiślańska Angelina?

Sylwia słucha muzyki rock, hip - hop, jazz, lubi thrillery, komedie, filmy akcji a w wolnych chwilach podróżuje w polskie góry i nad morze. Przyznaje, że uwielbia czerwone róże i zapach Chanel. Sylwia opisuje swoje dokonania na Twitterze, Facebooku i swoim blogu.

Więcej na Deser.pl Sylwia słucha muzyki rock, hip - hop, jazz, lubi thrillery, komedie, filmy akcji a w wolnych chwilach podróżuje w polskie góry i nad morze. Przyznaje, że uwielbia czerwone róże i zapach Chanel. Sylwia opisuje swoje dokonania na Twitterze, Facebooku i swoim blogu. Więcej na Deser.pl sylwialugowska.pl

Angelina Jolie PiS

Sylwia Ługowska skończyła pedagogikę, aktualnie studiuje Europeistykę. Działa w Forum Młodych Praw i Sprawiedliwości na rzecz Łodzi. Sylwia ma już na swoim koncie sukcesy i porażki. Ługowska kierowała sztabem, który zbierał podpisy pod utrzymaniem zniżek na przejazdy kolejowe dla studentów. Sylwia startowała do Rady Miasta w Łodzi, do której się jednak nie dostała.

Więcej o: