Rod Stewart: Ma 66 lat i ósme dziecko!

.
Rod Stewart Rod Stewart Mat. prasowe

Rod Stewart

Rod Stewart, mimo swoich 66 lat, chyba wyznaje zasadę, że dzieci nigdy dosyć. Twierdzi, że ma tyle energii co kiedyś i nadal jest młody. Wczoraj na świat przyszło jego ósme dziecko! Rod ma już sporą gromadkę, cztery córki i czterech synów. Zobacz, jak wyglądają wszystkie dzieci Roda.

Sarah Streeter i Rod Stewart Sarah Streeter i Rod Stewart sugarslam.com

Sarah Streeter i Rod Stewart

Pierwsza córka Roda - Sarah ma dziś 49 lat (jest starsza od aktualnej  żony gwiazdora) . Rod nie zawsze był dobrym ojcem. Kiedy Sarah przyszła na świat miał zaledwie 17 lub 18 lat i wraz ze swoją ówczesną partnerką Susannah Boffey oddali Sarah do domu dziecka. Rod ma z najstarszą córką sporadyczny kontakt.

Kimberley Stewart Kimberley Stewart Forum

Kimberley Stewart

Kimberley ma dziś 31 lat i jest drugim dzieckiem Roda. Dziewczyna jest owocem pierwszego małżeństwa Roda z Alana Hamilton. Kimberley próbuje swoich sił w szołbiznesie, m.in. jako modelka.

Sean Stewart Sean Stewart Forum

Sean Steart

Sean jest trzecim dzieckiem Roda, a zarazem drugim pochodzącym z małżeństwa z Alana Hamilton. Sean próbuje swoich sil jako muzyk, niestety nie zrobił takiej kariery jak jego ojciec. Sean ma 30 lat.

Ruby Stewart Ruby Stewart Forum

Ruby Stewart

Ruby ma 23 lata i jest owocem związku Roda z modelką Kelly Emberg. Ruby robi karierę jako modelka a także próbuje swoich sił jako piosenkarka. Ma niesamowity głos, który odziedziczyła po ojcu.

Renee Stewart Renee Stewart Forum

Renee Stewart

Renee ma 18 lat. Jej matka, modelka Rachel Hunter była drugą żoną Roda.

Liam McAlister Stewart Liam McAlister Stewart Forum

Liam McAlister Stewart

Liam to 6 dziecko Roda. Ma 16 lat i jest drugim dzieckiem z małżeństwa Roda z Rachel. (Trochę to pokręcone jak w Modzie na sukces).

Alastair Wallace Stewart Alastair Wallace Stewart Forum

Alastair Wallace Stewart

Alastair ma niecałe 6 lat i jest pierwszym dzieckiem z trzeciego małżeństwa Roda z Penny Lancaster.

Penny Lancaster i Rod Stewart Penny Lancaster i Rod Stewart Forum

Penny Lancaster i Rod Stewart

W środę 16 lutego, na świat przyszedł drugi syn Roda i Penny. Na imię ma Aiden. Podobno matka i chłopiec czują się dobrze. Plotek wita na świecie!

Więcej o: