Ranking: Dzieci skazane na sukces

Nazwisko pomaga zrobić karierę. Czy to zarzut?
Dorota Stalińska i Paweł Staliński Dorota Stalińska i Paweł Staliński Kapif

Paweł Staliński i jego mama Dorota

Paweł Staliński stał się sławny dzięki udziałowi w programie "Taniec z Gwiazdami". Tak gwałtowne wejście w polski show-biznes zawdzięcza mamie Dorocie. Znana aktorka dała modelowi to, co w tej branży najlepsze - znane nazwisko. Trzymamy kciuki za Pawła w robieniu kariery i przechodzimy do miejsca drugiego...
Tytus Hołdys i Zbigniew Hołdys. Zdjęcie z roku 2001 Tytus Hołdys i Zbigniew Hołdys. Zdjęcie z roku 2001 AG

Tytus Hołdys i jego tata Zbigniew

Czyli do Tytusa Hołdysa i jego legendarnego ojca Zbigniewa. Mocne nazwisko dało Tytusowi pozycję, na którą wielu młodych ludzi musi pracować latami. Dziś Tutus wraz z tatą zakładają klub w Warszawie. Choć jeszcze lokal nie został otwarty, w mediach o nim głośno. Magia nazwiska.
Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor Kapif

Maciej Dowbor i jego mama Katarzyna

Miejsce trzecie to Maciej Dowbor - prezenter Polsatu i najsłynniejsza mama telewizji Katarzyna. Maciek start w telewizji miał ułatwiony, bo nazwisko sprawiało, że chcieli z nim pracować wszyscy. Najpierw był twarzą Telewizji Publicznej. Z czasem przeniósł się do Polsatu. Dziś jest większą gwiazda niż mama, ale zawsze podkreśla, że to z niej jest dumny najbardziej.
Oskar Minge - syn Ewy Minge. Oskar Minge - syn Ewy Minge. PLOTEK EXCLUSIVE

Oskar Minge i jego mama Ewa

Oskar Minge, czyli syn słynnej projektantki Evy. Oskar dopiero na Plotku debiutuje i mało jeszcze wiemy o przystojnym synu słynnej kreatorki. Niezależnie co będzie robił media bacznie będą śledzić jego poczynania. Nazwisko Minge przyciąga jak magnes.
Maria Niklińska, Jolanta Fajkowska Maria Niklińska, Jolanta Fajkowska kapif

Maria Niklińska i jej mama Jolanta

Na miejscu piątym uplasowała się Maria Niklińska i jej mama Jolanta Fajkowska. O tej parze głośno niemal od zawsze. Pani Jolanta przez lata była twarzą Telewizji Publicznej. Piękna i utalentowana. Nie mogło być inaczej z jej córką Marią. Niklińska, zaczynała od programów dla dzieci, później zaczęła występować w serialach.
Krzysztof Materna z córką Matyldą. Krzysztof Materna z córką Matyldą. KAPIF.PL/KAPIF

Matylda Materna i jej tata Krzysztof

Krzysztof Materna ze swoją córką Matylda znalazł się w naszym zestawieniu na miejscu 6. Przeszedł do historii telewizji jako współprowadzący kultowy program "MC Kwadrat". Inteligencja, dowcip i szyk - za to kochają go kobiety. Nic więc dziwnego, że media zaczęły interesować się jego córką Matyldą, gdy ta pojawiła się na salonach. Niebanalna uroda od razu przyciąga uwagę Dobry start ma już zapewniony.

Janek Staszczyk i jego tata Muniek

Na miejscu 7 znalazł się Janek Staszczyk ze sławnym ojcem Muńkiem z T.Love. Janek nie ma zamiaru śpiewać jak jego tata, ale zająć się dziennikarstwem. I już ma pierwsze sukcesy za sobą. Przez jakiś czas pracował w "Dzień Dobry TVN" i nie wykluczone, że zostanie tam na dłużej. Ostatni będą pierwszymi - tak możemy podsumować nasz ranking znanych dzieci znanych rodziców.
Więcej o: