Ania Bardowska pokazała kuchnię. A jak wyglądają pozostałe wnętrza pary z "Rolnik szuka żony"? Jest stylowo

Anna i Grzegorz Bardowscy to para, która w programie "Rolnik szuka żony" odnalazła szczęście. Poznali się podczas drugiej edycji telewizyjnego show i od tego czasu są razem, doczekali się także dwójki dzieci. W 2016 roku na świecie pojawił się ich syn Jan, natomiast trzy lata później - córka Liwia. Rolnicy budują nowy dom, ale jako że ten jest jeszcze w surowym stanie, przyjrzeliśmy się wnętrzom ich obecnego lokum.
Ania Bardowska Ania Bardowska instagram.com@ania.bardowska

Ania Bardowska w kuchni

Ania Bardowska chętnie dzieli się z fanami przepisami na smaczne potrawy i przekąski, dlatego często na zdjęciach pozuje w kuchni. Tutaj mogliśmy zobaczyć jej dużą część - widać, że rolniczka zdecydowała się na białe meble i czarne elementy wykończenia. Do tego wybrała ciemne dodatki i minimalistyczne obrazki na ścianach. Jak widać na poniższym ujęciu, poza pichceniem, czasem razem z mężem zdarza jej się porandkować przy kuchennym blacie. 

Ania Bardowska Ania Bardowska instagram.com@ania.bardowska

Jadalnia Bardowskich

Ania, będąc jeszcze w ciąży z Liwią, wrzuciła do sieci zdjęcie z brzuchem. Z tyłu było widać przestronną jadalnię, która idealnie współgra z resztą wnętrz Bardowskich. Dominuje tam biel, a drzwi i poduszki na krzesła są w odcieniach szarości. 

Ania Bardowska Ania Bardowska instagram.com@ania.bardowska

Salon

W salonie widać z kolei szafki - również szare. Para zdecydowała się dobrać do nich drewniany stół i jasne krzesła. Większość dodatków stanowią zielone rośliny, różnobarwne świeczniki i doniczki.

Bardowscy,
Instagram/ @ania.bardowska

Ania Bardowska pokazała łazienkę. Ceglana! Ania Bardowska pokazała łazienkę. Ceglana! Screen Instagram: @ania.bardowska

Łazienka

Kolejne zdjęcie Ani tylko potwierdza, że uwielbia białą cegłę - ten wzór przewija się kilkukrotnie w jej mieszkaniu. Jest też blat i półki wyłożone brązowymi płytkami imitującymi drewno. Za kobietą widzimy dwie wanny. Po jednej stronie normalną, a po drugiej wanienkę dla dzieci na stelażu.

Ania Bardowska z rodziną Ania Bardowska z rodziną instagram.com@ania.bardowska

Pokój syna

Para z 'Rolnik szuka żony' pokój syna urządziła tak, by chłopiec jak najlepiej się tam czuł. Ma na ścianie mapę edukacyjną, ale poza tym też mnóstwo zabawek. Wnętrze zdecydowanie wygląda jak jego królestwo.

Anna Bardowska Anna Bardowska Anna Bardowska - Instagram

Córka Bardowskich ma swój kącik w kuchni

Mała Liwia ma w czarno-białym wnętrzu specjalną, różową kołyskę, by mama zawsze mogła mieć ją na oku. To świetne rozwiązanie, tym bardziej że Ania spędza tam naprawdę sporo czasu, o czym mogą świadczyć kolejne zdjęcia przysmaków, które pojawiają się na jej koncie na Instagramie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.