"Brzydula" wróciła po 12 latach na antenę. Zobacz, jak zmienili się główni aktorzy. Niektórzy są nie do poznania

5 października na antenie TVN7 zadebiutowała kontynuacja kultowego serialu "Brzydula". Stęsknieni za formatem fani musieli czekać aż 12 lat, aby przekonać się, jak dalej potoczyły się losy serialowej Uli Cieplak. W tym czasie aktorzy sporo się zmienili. Przekonajcie się zresztą sami.
Julia Kamińska Julia Kamińska KAPIF/ facebook.com@tvnpl

Julia Kamińska

Julia Kamińska wciela się w główną rolę czyli w Ulę. Owszem pod koniec pierwszego sezonu serialowa Ula przeszła ogromną metamorfozę, jednak w powracającym formacie również będzie musiała się mierzyć z kompleksem, jakimi okazała się jej nadwaga. 

Filip Bobek Filip Bobek KAPIF/facebook.com@ Brzydula TVN

Filip Bobek

Filip Bobek gra największego amanta w "Brzyduli", który ustatkował się, dopiero gdy poznał Ulę. 

Małgorzata Socha Małgorzata Socha KAPIF/facebook.com@Brzydula TVN

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha, czyli serialowa Violetta Kubasińska. To jedna z bardziej kolorowych i zabawnych postaci, która w nowej odsłonie okaże się celebrytką. Z pewnością sporo namiesza. 

Maja Hirsch Maja Hirsch KAPIF/facebook.com@Brzydula TVN

Maja Hirsch

Maja Hirsch, czyli Paulina Febo. Była miłość Marka Dobrzańskiego. Lata lecą, ale wiemy, że charakterek serialowej bohaterki niewiele się zmienił.

Łukasz Garlicki Łukasz Garlicki KAPIF/ facebook.com@Brzydula TVN

Łukasz Garlicki

Łukasz Garlicki, serialowy Sebastian i dyrektor HR w firmie Marka. Po latach spotka się znów z miłością swojego życia, czyli Violettą. 

Krzysztof Czeczot Krzysztof Czeczot KAPIF/ facebook.com@Brzydula TVN

Krzysztof Czeczot

Krzysztof Czeczot to serialowy Maciek, przyjaciel Uli. Zakochał się w recepcjonistce Ani. Para doczekała się dziecka. Co ciekawe, to właśnie on siedzi w domu z synem, aby żona mogła robić karierę. Jak długo wytrzyma? 

Mariusz Zaniewski Mariusz Zaniewski KAPIF/facebok.com@Brzydula TVN

Mariusz Zaniewski

Alex Febo, w którego wciela się Mariusz Zalewski nigdy nie darzył sympatią Marka Dobrzańskiego. W nowej serii nic się w tej materii nie zmieni.