Mijają 23 lata od premiery serialu "Sabrina. Nastoletnia czarownica". Jak zmienili się bohaterowie?

"Sabrina, nastoletnia czarownica" to popularny w latach 90. serial o dziewczynie, która w 16. urodziny odkryła swoje magiczne moce. Moda na oglądanie amerykańskiego hitu przybyła również do Polski, gdzie produkcja cieszyła się sporą oglądalnością. Zobaczcie, jak wyglądają aktorzy po 23 latach od premiery!
Melissa Joan Hart Melissa Joan Hart Melissa Joan Hart

Melissa Joan Hart

Melissa Joan Hart, czyli Sabrina z "Nastoletniej czarownicy" jest już dojrzałą kobietą. Kiedy grała główną rolę w serialu, miała 20 lat. W 1999 roku z kolei dostała zaproszenie od Britney Spears i wystąpiła w klipie do jej singla "(You Drive Me) Crazy". Od 2003 roku jest żoną muzyka, Marka Wilkersona, z którym ma trzech synów: Masona Waltera, Braydona Harta i Tuckera. Praktycznie przestała grać, a przed kamerą udziela się sporadycznie, zajmuje się domem i wychowywaniem chłopców.

Beth Broderick Beth Broderick Beth Broderick

Beth Broderick

Po zakończeniu pracy na planie "Sabriny" Beth Broderick, czyli ciotka Zelda, przez trzy lata grała w serialu "Lost". Pojawiła się w telewizyjnej ekranizacji książki Stephena Kinga, "Under the Dome". Wystąpiła w "Sabrinie", mając 37 lat. Poznała wówczas swojego pierwszego męża, Briana Porizka. Pięć lat po rozwodzie (odbył się w 2000 roku) wyszła ponownie za mąż, a jej wybrankiem został Scott Paetty.

Caroline Rhea Caroline Rhea Caroline Rhea

Caroline Rhea

Caroline Rhea to kanadyjska aktorka, która ciotką Hildą w "Sabrinie" została w wieku 32 lat. Jej pogodne usposobienie zyskało uznanie nie tylko producentów telewizyjnych. Rhea występuje na scenie z mikrofonem i od lat skutecznie rozśmiesza ludzi w klubach. Z byłym mężem, komikiem Costakim Economopoulosem, ma córkę Avę.

Jenna Leigh Green Jenna Leigh Green Jenna Leigh Green

Jenna Leigh Green

Jenna Leigh Green grała Libby, czyli łobuziarę z liceum Westbridge, która lubi naśmiewać się z ludzi. Szczególnie upodobała sobie nazywanie Sabriny Jenny i Valerie "dziwadłami". To właśnie dzięki "Sabrinie, nastoletniej czarownicy" aktorka zyskała popularność.

Paul Feig Paul Feig Paul Feig

Paul Feig

Mr. Pool grany przez Paula Feiga to ulubiony nauczyciel serialowej Sabriny.