TVN Style kończy 16 lat. Jak zmieniły się gwiazdy stacji? Nie tylko Małgorzata Rozenek przeszła spektakularną metamorfozę

Wielkimi krokami zbliżają się 16. urodziny stacji TVN Style. To właśnie dzięki niej wiele gwiazd zdobyło sławę i uwielbienie fanów. Wśród nich jest m.in. Małgorzata Rozenek. Jak przez lata zmieniły się gwiazdy? Niektóre z nich trudno rozpoznać, inne z kolei wyglądają jak na początku swojej kariery. Sami zobaczcie!
Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska mat.pras, Instagram/aniawendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska prowadziła program "O tym się mówi" na antenie TVN Style w 2013 roku. Zabierała wtedy widzów w miejsca, "o których się mówi", czyli na premiery filmowe, sesje zdjęciowe czy imprezy branżowe. Trzeba przyznać, że przez siedem ostatnich lat dziennikarka niewiele się zmieniła, czego nie można powiedzieć o jej życiu prywatnym - Anna Wendzikowska w tym czasie została mamą dwóch córek.

Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska mat.pras, Instagram/dotindotin

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska ze stacją TVN Style jest związana od 2014 roku, gdzie prowadzi własny program "Dorota Was urządzi". Natomiast od wiosny 2016 roku jest gospodynią programu "Polowanie na kuchnie". Dorota Szelągowska również niewiele się zmieniła - wciąż jest tą samą uśmiechniętą blondynką.

Izabela Janachowska Izabela Janachowska mat.pras.,Instagram/izabelajanachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska również należy do tego grona gwiazd, które prawie się nie zmieniły od lat. A przecież pamiętamy, jak zaczynała karierę w TVN Style! Jej program 'W czym do ślubu" pojawił się na antenie we wrześniu 2016 roku.

Maja Sablewska Maja Sablewska Instagram/sablewska

Maja Sablewska

Jedną z największych i najbardziej spektakularnych metamorfoz z pewnością może pochwalić się za to Maja Sablewska. Przez lata kariery chętnie zmieniała kolor włosów, nie unikała także "diety zmieniającej rysy twarz", jak również przybywało jej tatuaży. Dziś trudno rozpoznać w niej dawną Maję! W TVN Style zadebiutowała w 2013 roku w swoim programie "Sablewskiej sposób na modę".

Magda Gessler Magda Gessler mat.pras., Instagram/magdagessler_official/

Magda Gessler

Magda Gessler jest gwiazdą stacji TVN już od 10 lat! W 2010 roku zaczęła prowadzić "Kuchenne rewolucje" i tak jest do dziś. Z TVN Style również się zwiazała dzięki programowi "Kulinarne podróże Magdy Gessler". Co istotne - od lat Magda Gessler może pochwalić się tą samą burzą pięknych blond loków!

Anna Starmach Anna Starmach mat.pras., Instagram/ania_starmach

Anna Starmach

Do gwiazd TVN Style należy również Anna Starmach, która prowadzi tam swój autorski program "Pyszne 25", w którym w 25 minut przygotowuje potrawy za 25 złotych. Ale w stacji zadebiutowała w 2013 roku, gdy prowadziła "Pyszną Wielkanoc". Ania również prawie się nie zmieniła od początku kariery!

Magda Mołek Magda Mołek mat.pras., Instagram/magda_molek/

Magda Mołek

Magda Mołek pracowała w TVN Style od 2006 roku. Razem z Jolantą Kwaśniewską współprowadziła program "Lekcja stylu", a z Dorotą Wellman magazyn "Miasto kobie"t. W 2009 została gospodynią programu "W roli głównej". Nie da się ukryć, że patrząc na fotografię Magdy sprzed lat po lewej stronie i tę sprzed kilku dni po prawej, trudno uwierzyć, że dzieli je kilkanaście lat różnicy!

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek mat.pras.,Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zaczęła swoją karierę od TVN Style. To właśnie tam początkowo emitowano jej program "Perfekcyjna pani domu" i było to w latach 2012-2014. Dopiero potem program trafił na antenę TVN. Nie da się ukryć, że gwiazda zmieniła się niemal nie do poznania.