Kate Middleton to dziś księżna idealna. Zanim nią jednak została, lubiła zaszaleć. Była nawet modelką. Sami zobaczcie

Księżna Kate jest uwielbiana na Wyspach. Brytyjczycy lubią jej styl i cenią za przestrzeganie królewskiego protokołu, z którym problem miała chociażby Meghan Markle. Powszechnie wiadomo, że Middleton zanim została żoną księcia Williama, była kelnerką i lubiła bawić się modą. Znaleźliśmy kilka jej starych zdjęć. Zmiana zdecydowanie na plus!
Księżna Kate i księżniczka Charlotte Księżna Kate i księżniczka Charlotte East News

Księżna Cambridge

Kate Middleton to dziś wzorowo pełniąca swe obowiązki księżna Cambridge. Żona przyszłego króla unika kontrowersji i przestrzega zasad zapisanych w królewskim protokole. Jest nie tylko idealną księżną, żoną, ale również i matką. Na przestrzeni lat zmienił się jej jednak nie tylko charakter, ale i styl. Elegnacka i stylowa Kate nie zawsze taka była. Wystarczy spojrzeć na jej stare zdjęcia. 

Księżna Kate, książę William Księżna Kate, książę William East News

Początki znajomości z Williamem

Kate i William poznali się w 2002 roku. To właśnie wtedy zaczęli studia na Uniwersytecie St. Andrews w Szkocji. Następca brytyjskiego tronu pierwszy raz ujrzał swoją przyszłą żonę podczas pokazu mody organizowanego przez uczelnię. 20-letnia Middleton paradowała po wybiegu w przeźroczystej sukience. Widać było dolną część bielizny. Gdyby w takiej wersji pokazała się obecnie, zapewne wybuchłby niemały skandal. 

Księżna Kate
East NewsKsiężna Kate Księżna Kate East News

Miłośniczka biżuterii

Kiedy na jaw wyszło, że Kate nie jest obojętna Williamowi, paparazzi bardzo często podążali za nią ulicami Londynu. Jako miłośniczka mody uwielbiała na ich zdjęciach dobrze się prezentować. Od zawsze miała zamiłowanie do dodatków w postaci kolczyków i pierścionków. Teraz może nawet korzystać z biżuterii królowej, ale kiedyś musiały wystarczyć jej tylko białe korale. 

Księżna Kate Księżna Kate East News

Imprezowiczka Kate

Middleton była też fanką krótkich sukienek i spódniczek. Zdawała sobie sprawę, że takie stylizacje zawsze będą szeroko komentowane. Nie raz przecież paparazzi zrobili jej zdjęcia w drodze na imprezę. Zdarzyły się również te, na których razem z Williamem z imprezy wracała.

książę William i księżna Kate
EAST NEWS

księżna Kate księżna Kate East News

Im więcej kolorów tym lepiej

Za taką stylizację Kate zostałaby dziś skrytykowana od stóp do głów. Wielcy znawcy mody uznaliby każdą część jej garderoby za kiczowatą i tandetną. Kiedyś jednak pstrokate kolory sprawdzały się. W takim wydaniu Middleton pojawiła się na imprezie "Roller Disco" w 2008 roku. 

Kate i William Kate i William East News

Kate i William w 2009 roku

Z czasem Kate zaczęła stawiać na elegancję. Przekonała się do żakietów i marynarek. 

Księżna Kate Księżna Kate East News

Ikona mody

Dziś o modowych wpadkach nie ma już mowy. Styliści wykreowali ją na prawdziwą ikonę. Często stawia na długie, zwiewne sukienki, płaszcze, czy golfy.

Prince William, the Duke of Cambridge and Catherine, the Duchess of Cambridge attend Shout???s Crisis Volunteer celebration event at the Troubadour White City Theatre in London on 12th November. The event brings together people from across the UK who volunteer around the clock with Shout to support people in crisis.    Pictured: Catherine,the Duchess of Cambridge      World Rights,
Fot. SplashNews.com/East News

Księżna Kate i książę William Księżna Kate i książę William East News

Metamorfoza

Lubicie jej styl?