Mila Kunis zabrała dzieci na lunch. Wyatt wyrosła, a 2-letni Dimitri to cały Ashton Kutcher

Mila Kunis w czwartek została przyłapana przez paparazzich, gdy wyskoczyła z dziećmi na lunch w Los Angeles. Dzieci aktorki i Ashtona Kutchera rosną jak na drożdżach. Mały Dimitri jest coraz bardziej podobny do taty.
Mila Kunis Mila Kunis BACKGRID / Backgrid USA / Forum / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Mila Kunis z dziećmi

Mila Kunis i Ashton Kutcher doczekali się dwójki dzieci, 5-letniej Wyatt i 3-letniego Dimitriego. W czwartek aktorka zabrała swoje dzieci na lunch w Los Angeles. 

Mila Kunis Mila Kunis FORUM

Zabiegana

Mila Kunis nie może narzekać na zbyt wiele czasu wolnego. Mimo to doskonale łączy opiekę nad dwójką dzieci z pracą zawodową i przy okazji zawsze świetnie wygląda. 

Cały tata

Mały Dimitri ma dopiero dwa lata, jednak już gołym okiem widać, że jest bardzo podobny do taty. Czy w przyszłości również wyrośnie na takiego przystojniaka? 

dzieci Mila Kunis dzieci Mila Kunis Forum

Z dala od blasków fleszy

Mila Kunis nie pojawia się publicznie w towarzystwie swoich dzieci. Stara się chronić ich prywatność jak tylko może. 

Rozsądne wychowanie

Mila Kunis w jednym z wywiadów przyznała, że nie rozpieszczają swoich dzieci, aby te od najmłodszych lat znały wartość ciężko zarobionych pieniędzy. 

To bardzo ważne, ponieważ oboje pochodzimy z biednych rodzin, dorastaliśmy w biedzie i ciężko pracowaliśmy nad sobą, dzięki czemu znamy wartość każdego dolara - mówiła Kunis w "Kyle and Jackie O show".
Mila Kunis Mila Kunis Forum

Sportowy look

Mila Kunis wybrała wygodny dres. Aktorka nawet w tak domowym wydaniu wygląda świetnie.