Jennifer Aniston została przyłapana z byłym w restauracji. Gwiazda wróciła do Johna Mayera?

Podczas gdy cały świat ma nadzieję, że Jennifer Aniston wróciła do Brada Pitta, ona... umawia się z innym byłym. Ostatnio paparazzi przyłapali ją na kolacji z Johnem Mayerem. Czy tych dwoje znów coś łączy?
Brad Pitt i Jennifer Aniston Brad Pitt i Jennifer Aniston East News

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem?

Gdy świat obiegły zdjęcia Jennifer Aniston i Brada Pitta z tegorocznej gali SAG Awards, fani zwariowali. Przez kilka kolejnych tygodni nie mówiło się o niczym innym. Wszyscy zaczęli podejrzewać, że Jen i Brad nie tylko wrócili do siebie, ale i nawet wzięli sekretny ślub w Meksyku. Pojawiły się również plotki o ciąży i to bliźniaczej.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston Agencja Forum

Randki z byłym

O ile jednak wszyscy mówią o związku Jen i Brada, o tyle w tym czasie aktorka w sekrecie spotyka się z innym byłym. Mowa o Johnie Mayerze, z którym ostatnio została przyłapana w jednej z restauracji w Los Angeles.

John Mayer John Mayer Agencja Forum

Jennifer wróciła do byłego?

Paparazzi nie udało się zrobić fotek Jen i Johna w lokalu, ale za to sfotografowali wyjście byłych kochanków. Jennifer i John nie opuścili restauracji razem. Najpierw wyszła Jennifer, a po kilku chwilach John. Może to oczywiście oznaczać, że przypadkiem byli osobno - w tej samej restauracji. Nie da się jednak ukryć, że bardziej prawdopodobną wersją jest, że nie chcieli być razem przyłapani.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston Agencja Forum

Udane spotkanie?

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, jak Jennifer wymyka się z restauracji z uśmiechem na ustach. Najwyraźniej spotkanie było udane. Zastanawia jednak, czemu nie opuściła lokalu razem z Johnem, tylko chciała ukryć fakt, że to właśnie z nim się spotkała?

Jennifer Aniston i John Mayer Jennifer Aniston i John Mayer Agencja Forum

Jennifer chce uniknąć plotek?

To oczywiście najprostsze rozwiązanie, ale nie da się ukryć, że robienie tajemnicy ze zwykłego spotkania, nawet przyjacielskiego, sprawia, że staje się ono podejrzane i przestaje się kojarzyć ze zwykłym przyjacielskim spotkaniem. Czyżby więc coś więcej jednak było na rzeczy?

Jennifer Aniston i John Mayer na kolacji Jennifer Aniston i John Mayer na kolacji East News

Burzliwy związek

Przypomnijmy, że Jennifer Aniston i John Meyer zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia w lutym 2007 roku. Niestety, już w sierpniu 2008 roku rozstali się, a potem w październiku wrócili do siebie. Para tworzyła wyjątkowo burzliwą relację, którą jednak definitywnie zakończyła w 2009 roku.

Jennifer Aniston i John Mayer Jennifer Aniston i John Mayer East News

John Meyer nie jest dżentelmenem

O przyjaźni po rozstaniu nie było mowy, o czym świadczą niepochlebne komentarze muzyka na temat wieku Jennifer. John jest osiem lat młodszy od Jennifer i najwyraźniej różnica wieku zaczęła mu nagle bardzo przeszkadzać, bo w wywiadzie dla "Playboya" w 2009 roku mówił:

Zawsze będzie mi przykro, że to się skończyło. W pewnym sensie mógłbym z nią być, ale nie zmienię faktu, że muszę mieć 32 lata.
John Mayer John Mayer FORUM

Złośliwe komentarze

To jednak nie koniec, bo John Meyer pozwolił sobie również na żarty z braku technicznych umiejętności byłej dziewczyny.

Jeśli Jennifer Aniston nauczy się obsługiwać BitTorrenta, zjem moje pie*****e buty. Jedną z najważniejszych różnic między nami było to, że tweetowałem - mówił w wywiadzie.

Muzyk dodał także:

Krążyły plotki, że zostałem porzucony, ponieważ za dużo tweetowałem. To nie było tak, ale to była duża różnica....

John Meyer sugerował również, że jego była dziewczyna wciąż żyje przeszłością.

Jej sukces zaczął się w czasach przed TMZ i Twitterem. Myślę, że ona wciąż ma nadzieję na powrót 1998 roku.
Jennifer Aniston Jennifer Aniston AP

Jennifer Aniston była bardzo zakochana

Zupełnie inaczej Jennifer mówiła o rozstaniu. Aktorka zachowała dużą klasę, mówiąc:

To nie zmienia faktu, że jest wspaniałym facetem. Dbamy o siebie nawzajem. Być może musimy zrobić coś innego, ale nadal naprawdę kochamy się. To jest bolesne.

Od rozstania pary minęło już 11 lat. Być może więc dawne uczucia odżyły, a może między Jen i Johnem narodziła się przyjaźń. Jak myślicie?