Ozzy Osbourne przy pomocy laski wychodzi z centrum handlowego. Towarzyszyła mu żona. Muzyk nie jest w najlepszej formie

Od kilku lat Ozzy Osboune boryka się z problemami zdrowotnymi. Ostatni rok na tyle dał mu się we znaki, że ten musiał odwołać nawet kilka koncertów. W najnowszym wywiadzie w "Good Morning America" Ozzy przyznał, że cierpi na chorobę Parkinsona. Porusza się przy pomocy laski. Paparazzi przyłapali go, gdy opuszczał jedno z centrów handlowych w West Hollywood, w Los Angeles. Tuż za nim podążała jego żona, Sharon.
Ozzy Osbourne Ozzy Osbourne FORUM

Problemy zdrowotne

Pod koniec 2018 roku Ozzy Osbourne przechodził zakażenie gronkowcem. Od tamtej pory z jego zdrowiem jest coraz gorzej. 

Ozzy Osbourne Ozzy Osbourne FORUM

Odwołana trasa koncertowa

Tuż po zakażeniu zachorował na grypę, która okazała się na tyle poważna, że musiał odwołać mającą trwać 79 dni trasę koncertową.

Jestem zdruzgotany tym, że muszę odwołać europejską część mojej trasy koncertowej. Mam wrażenie, że od października wszystko, czego się dotknę, zamienia się w g*wno- mówił wówczas Ozzy.
Ozzy Osbourne Ozzy Osbourne FORUM

Chodzi o lasce

Niestety stan zdrowia muzyka nie poprawia się. Okazuje się, że Ozzy Osbourne ma Parkinsona. Ostatnio paparazzi przyłapali go, gdy wychodził ze sklepu Maxfield w Los Angeles. Nie może poruszać się bez laski. 

Sharon Osbourne Sharon Osbourne FORUM

W towarzystwie żony

Sharon Osbourne jest przy chorym mężu niemalże w każdej chwili. Mimo to i tak towarzyszy im również pielęgniarka. 

Sharon Osbourne Sharon Osbourne FORUM

Sharon Osbourne

Sharon Osbourne ma swoje lata, jednak wciąż świetnie się trzyma. Dobrze wygląda i nadal dba o swój wygląd. 

Ozzy Osbourne Ozzy Osbourne East News

Narkotyki

Ozzy Osbourne przez wiele lat zażywał przeróżne substancje psychoaktywne, które są jedną z głównych przyczyn jego problemów ze zdrowiem. Naukowcy dziwią się, że przy takim trybie życia, muzyk jeszcze żyje. 

Kelly Osbourne i Ozzy Osbourne Kelly Osbourne i Ozzy Osbourne Instagram/kellyosbourne

Dystans

Ozzy Osboutne znany ze swojego specyficznego poczucia humoru nawet przy chorobie nie odpuszcza. W wywiadzie o chorobie udzielonemu magazynowi "Rolling Stones" przyznał, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach humor go nie opuszcza. 

Nie czułem się źle, więc głównie żartowałem. Doktor powiedział: "Nie wiem, czy zdaje pan sobie sprawę, panie Osbourne, ale ma pan poważny problem". Sharon natomiast: "Mógłbyś k***a przestać stroić sobie żarty?". On się roześmiał- mówił Ozzy.
Kelly i Ozzy Osbourne Kelly i Ozzy Osbourne instagram.com/kellyosbourne

Pomoc córki

Ozzy może liczyć na wsparcie córki. Ta ostatnio zdementowała plotki jednego z amerykańskich brukowców, który napisał, że jej ojciec jest na łożu śmierci. 

Kelly Osbourne i Ozzy Osbourne Kelly Osbourne i Ozzy Osbourne Instagram/kellyosbourne

Kelly trzyma rękę na pulsie

Pogłoski o agonalnym stanie ojca skomentowała na swoim Instagramie. 

Miałam cudowny start 2020 roku. Wyszłam na lunch z rodziną. Spędziłam resztę dnia śmiejąc się i przebywając z moim tatą. Wróciłam do domu i przeczytałam obrzydliwe artykuły, o tym że mój tata jest na "łożu śmierci". Czasami media przyprawiają mnie o mdłości! To nie tajemnica, że mój tata miał trudny rok, ale do cholery, to totalne bzdury - napisała córka Ozzy'ego.