Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jednak sprawdźcie, jak wyglądała nastoletnia Szelągowska. Prawdziwa modnisia

Dziś są największymi gwiazdami show-biznesu. Zachwycają na salonach i rozkochują miliony fanów. Jednak przed laty wiele z nich było typowymi nastolatkami. Sprawdźcie, kto przeszedł największą metamorfozę, a dla kogo upływający czas okazał się wyjątkowo łaskawy.
Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak Facebook

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak była gwiazdą programu 'Kulisy sławy EXTRA'. Na facebookowym profilu TVN Style pojawiło się urocze zdjęcie prezenterki sprzed lat. Widzimy na nim zestawienie nastoletniej Agnieszki z obecną prowadzącą "Big Brothera".

Trzeba przyznać, że choć dziś Woźniak-Starak regularnie poddaje się zabiegom upiększającym, wciąż przypomina dziewczynkę w czerwonej bluzie.

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Instagram/aniawendzikowska

Anna Wendzikowska

Zgadza się, to Anna Wendzikowska! Kiedy zrobiono to zdjęcie, dziennikarka była 19-latką. Też uważacie, że dla gwiazdy TVN-u czas jakby stanął w miejscu? Minęło już 18 lat, a ona prawie w ogóle się nie zmieniła.

Paulina Krupińska Paulina Krupińska Instagram/pkrupinska

Paulina Krupińska

W przypadku Pauliny Krupińskiej, podobnie jak u Anny Wendzikowskiej, czas stanął w miejscu. Aż trudno uwierzyć, że na tym zdjęciu była Miss Polonia ma zaledwie 13 lat!

Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan to obecnie jedna z najbardziej znanych blondynek w Polsce. A jak wyglądała jako nastolatka? Niemal tak samo jak dziś. Gwiazda 'M jak miłość' prawie wcale się nie zmieniła! Aż trudno uwierzyć, że to zdjęcie ma 19 lat.

Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska Instagram/dotindotin

Dorota Szelągowska

Na początku roku celebryci na całym świecie oszaleli na punkcie akcji #10YearsChallenge. Instagram został zalany przez zdjęcia gwiazd sprzed dziesięciu lat. Dorota Szelągowska postanowiła jednak nieco nagiąć zasady zabawy i pochwaliła się fotką, która została wykonana... 25 lat temu!

Podpowiadamy: Szelągowska to ta brunetka po lewej. Też zauważyliście uderzające podobieństwo do jej mamy, Katarzyny Grocholi? Fryzura może inna, ale jedno się nie zmieniło - zaraźliwy uśmiech.

Piotr Adamczyk i Agnieszka Dygant Piotr Adamczyk i Agnieszka Dygant Instagram/agnieszka_dygant_official

Piotr Adamczyk i Agnieszka Dygant

Aktorzy znają się od lat! Gwiazda serialu 'Prawo Agaty' opublikowała jakiś czas temu na Instagramie zdjęcie z czasów szkoły podstawowej. Towarzyszy jej na nim Piotr Adamczyk.

Fotografia została wykonana ponad 30 lat temu podczas zajęć teatralnych w Teatrze Ochota. Agnieszka Dygant miała wtedy 14 lat, a Piotr Adamczyk 15. Wyglądają jak przyszłe gwiazdy kina?

Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska Instagram/magda_boczarska

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska wielokrotnie udowadniała już, że ma spory dystans do siebie. Mało która polska gwiazda dodałaby takie zdjęcie na swojego Instagrama. Aktorka ma na nim 18 lat, zero makijażu, jest smutna i pozuje z papierosem.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

O Natalii Siwiec zrobiło się głośno, kiedy została Miss Euro 2012. Choć od wspomnianych Mistrzostw Europy minęło już siedem lat, wciąż jest o niej głośno.

Celebrytka jest uznawana za jedną z najseksowniejszych Polek. Złośliwi twierdzą, że jej uroda to zasługa chirurgów plastycznych. Sama Siwiec przyznaje, że korzysta z zabiegów upiększających, jednak jej zdjęcia z młodzieńczych lat mówią same za siebie. 15-letniej Natalii trudno odmówić wdzięku i dziewczęcości.

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Facebook/martyna.world

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska to kobieta wielu talentów. Dziennikarka, podróżniczka, miłośniczka sportów ekstremalnych. Gwiazda TVN stawia na co dzień na luz. Zarówno w swoim programie, jak i podczas imprez widzimy ją zazwyczaj w minimalnym makijażu i luźnej stylizacji, na którą zazwyczaj składają się bojówki, t-shirt i wygodne buty.

Nie inaczej było zanim Wojciechowska trafiła do telewizji. Na tym zdjęciu dziennikarka ma zaledwie 16 lat. Pomijając kolor włosów, można powiedzieć, że prawie w ogóle się nie zmieniła.

Doda Doda KAPIF

Doda

Mówi się, że bez Dody polski show-biznes wyglądałby zupełnie inaczej. Coś w tym jest! Przypomnijmy, że gwiazda zadebiutowała w mediach jeszcze jako nastolatka. W programie 'Bar' miała zaledwie 18 lat. Bardzo się zmieniła?