Jej przeboje nucił kiedyś każdy. Dziś Alizée ma 34 lata i nie przypomina dziewczynki z teledysku do "Moi... Lolita"

Alizée jeszcze kilkanaście lat temu była jedną z najpopularniejszych francuskich piosenkarek. Piosenki "Moi... Lolita" czy "J'en Ai Marre" zagwarantowały jej rozpoznawalność także w Polsce. Mimo że gwiazda wciąż nagrywa i koncertuje, to poza rodzimą Francją jest o niej dość cicho. Zajrzeliśmy na konto Alizée na Instagramie. Trzeba przyznać, że bardzo się zmieniła.
Alizee Alizee Youtube/moi...alizee

Szczyt popularności

Alizée rozpoczęła karierę w bardzo młodym wieku. Jako piętnastolatka nagrała przebój "Moi... Lolita", który cieszył się bardzo dużą popularnością w Europie i nie tylko. Można go było usłyszeć także w tureckich oraz meksykańskich rozgłośniach radiowych. To właśnie ta piosenka okazała się być dla młodziutkiej piosenkarki przepustką do wielkiej sławy.

Alizee w teledysku 'Moi...Lolita'
Screen z YouTube/moi...lolita

Alizee na scenie Alizee na scenie Screen z YouTube/DuncanJax

Kariera

Kolejne hity: "J'en ai marre" i "J'ai pas vingt ans" również spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów. Swego czasu puszczane były w niemal każdej dyskotece. Alizée zasłynęła jednak nie tylko dzięki swoim przebojom, ale także kusym kreacjom scenicznym. Bardzo długo były one jej znakiem rozpoznawczym.

Alizee w teledysku do 'J'ai pas vingt ans!'
Screen z YouTube/moi, alizee

Alizee Alizee Instagram/alizeeofficiel

Alizée dziś

Po wielkim sukcesie w Europie kariera Alizée wyraźnie zwolniła tempa. Francuzka wydała ostatni album pięć lat temu. Od tamtej pory skupia się na życiu prywatnym, ale sporadycznie nadal koncertuje. W końcu wiele osób pamięta i lubi wracać do jej przebojów sprzed lat. 

Alizee
Instagram/alizeeofficiel

Jak widać, gwiazda bardzo się zmieniła i nie przypomina już nastolatki. Jedna rzecz wciąż jest jednak taka sama - zamiłowanie Alizée do mody. Piosenkarka nie boi się eksperymentować z krzykliwymi i nierzadko odważnymi stylizacjami.

Alizee z mężem Alizee z mężem Instagram/alizeeofficiel

Miłość

W 2003 roku Alizée wyszła za mąż za francuskiego piosenkarza Jérémy'ego Chatelaina. Owocem ich związku jest córka Annily. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu - para rozwiodła się po 9 latach.

Alizee z mężem
Instagram/alizeeofficiel

Gwiazda niedługo była singielką. Rok później, na planie francuskiej edycji "Tańca z gwiazdami", poznała tancerza Grégoire'a Lyonnet. Szybko połączyło ich uczucie, które przypieczętowane zostało ślubem.

Alizee Alizee Instagram/alizeeofficiel

Taniec

Prywatnie 34-latka jest nieśmiałą i powściągliwą osobą, ale to nie przeszkadza jej w występowaniu na scenie. Co ciekawe, mimo że Alizée zasłynęła jako piosenkarka, to od śpiewania woli taniec. Najbardziej lubi tańczyć: jazz, balet i flamenco. Gwiazda wzięła nawet udział w 4 trasach tanecznych.

Alizee w tańcu
Instagram/alizeeofficiel

Alizee Alizee Instagram/alizeeofficiel

Powrót?

Póki co, nie zapowiada się na to, żeby Alizée miała reaktywować swoją muzyczną karierę. Chcielibyście znów usłyszeć ją w radiu?