"Wodzianka" przeszła jedną z większych metamorfoz. Niestety, nie na plus. Botoks dodał jej kilku lat, a jej twarz wygląda na zmęczoną

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej jest bardzo popularne wśród celebrytek. Te tak chętnie i często z nich korzystają, że nie przypominają dawnych siebie. Zupełnie nie rozumiemy, po co oszpecają się na własne życzenie? Ingerowanie we własny wygląd nie podkreśla ich urody, a tylko im ją zabiera. Często przy tym dodaje kilku dobrych lat.
Fani uważają jednak, że Zasiewska wygląda teraz... świetnie. 'Obłędna!, Piękna!, Wow!' - piszą pod zdjęciami. No cóż, nam pozostaje powiedzieć, że z gustem się nie dyskutuje. Fani uważają jednak, że Zasiewska wygląda teraz... świetnie. 'Obłędna!, Piękna!, Wow!' - piszą pod zdjęciami. No cóż, nam pozostaje powiedzieć, że z gustem się nie dyskutuje. Kapif.pl/ Instagram.com/ Domika Zasiewska/ Screen

Dominika Zasiewska

Dominika Zasiewska dała się poznać szczerszej publiczności w momencie, kiedy występowała w roli 'wodzianki' w show Kuby Wojewódzkiego. Kiedy zaszła w ciążę, odeszła z programu, ale nie z życia publicznego. Podczas każdego kolejnego jej wyjścia na ściankę mogliśmy obserwować, jak zmienia się jej twarz. A wszystko za sprawą botoksu.

Dominika Zasiewska w 2012 roku i teraz
Kapif.pl/ East News

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że 'Wodzianka' w pewnym momencie przesadziła, a po jej dawnym wizerunku ani śladu. A przecież była piękną dziewczyną!

Dominika Zasiewska
Kapif

Dominika Zasiewska
KAPIF/Instagram/the_real_watergirl


fot.Instagram/the_real_watergirl

Luxuria Astaroth Luxuria Astaroth EastNews/Instagram/officialuxuriastaroth

Luxuria Astaroth

Luxuria Astaroth kiedyś występowała w teledyskach Donatana, a kiedy odeszła, nie dawała zapomnieć o sobie za sprawą skandalizujących zachowań (całowanie się z kobietą na ściance) czy kolejnych metamorfoz. Największym uległy jej usta, które od pewnego czasu systematycznie się powiększają. Doktor Gojdź, specjalista od medycyny estetycznej, porównał je wręcz, niezbyt elegancko zresztą, do odbytu pawiana. Potem się z tego wycofał, niemniej podtrzymał swoją przestrogę, żeby dziewczyny nie dawały się tak łatwo skrzywdzić. Czy Luxuria uznała, że ktoś zrobił jej krzywdę? Nie.

Są one dla mnie koszmarem, chociaż staram się tego po sobie nie pokazywać, a tyle kasy za nie zapłaciłam!!! Pan ten koszmar jeszcze pogłębia - napisała potem ironicznie o swoich ustach na Instagramie.

Luxuria Astaroth
EastNews/Instagram/officialuxuriastaroth

Luxuria Astaroth
EastNews

Luxuria Astaroth
Kapif/Screen z Instagram.com/Luxuria Astaroth

Luxuria Astaroth
Instagram/officialuxuriastaroth

Luxuria Astaroth
Instagram/officialuxuriastaroth

Luxuria Astaroth
Instagram/officialuxuriastaroth

Uczestniczki 'Warsaw Shore' nie ukrywają, że uwielbiają poprawiać urodę. Kiedy po raz pierwszy pojawiły się w programie, wyglądały zupełnie inaczej. W kolejnych sezonach mogliśmy obserwować ich metamorfozę. Teraz wyglądają jak żywe Barbie, a na Instagramie możemy podziwiać efekty kolejnych zabiegów. Najbardziej zmieniła się EwelOna, która zaczęła przypominać Jokera. Jednak inne uczestniczki również straciły kontrolę nad poprawieniem urody. Zobaczcie, jak się zmieniły dziewczyny z ekipy. Myślicie, że w kolejnej edycji powinna pojawić się w domu WS Anella? Uczestniczki 'Warsaw Shore' nie ukrywają, że uwielbiają poprawiać urodę. Kiedy po raz pierwszy pojawiły się w programie, wyglądały zupełnie inaczej. W kolejnych sezonach mogliśmy obserwować ich metamorfozę. Teraz wyglądają jak żywe Barbie, a na Instagramie możemy podziwiać efekty kolejnych zabiegów. Najbardziej zmieniła się EwelOna, która zaczęła przypominać Jokera. Jednak inne uczestniczki również straciły kontrolę nad poprawieniem urody. Zobaczcie, jak się zmieniły dziewczyny z ekipy. Myślicie, że w kolejnej edycji powinna pojawić się w domu WS Anella? Screen z MTV, Instagram.com/ EwelOna

Ewelina z "Warsaw Shore"

Ewelina odkąd poznaliśmy ją w 'Warsaw Shore' zmieniła się diametralnie. Ona nawet nie kryje się ze swoim zamiłowaniem do medycyny estetycznej. Niestety, to estetycznie już nie wygląda. Mimo tego, że stale jest krytykowana przez internautów, którzy zarzucają jej, że za bardzo ingeruje w wygląd, ona się tym nie przejmuje. Jej twarz zmienia się w błyskawicznym tempie, a Ewelona nie przestaje zaskakiwać.

Ewelona
Kapif/Instagram/ewel0na

Klaudia Stec z 'Warsaw Shore' Klaudia Stec z 'Warsaw Shore' Instagram/klaudiaws1

Klaudia Stec

Klaudia Stec to kolejna uczestniczka 'Warsaw Shore', która przeszła metamorfozę. Jak wyglądała zanim zaczęła poddawać się zabiegom medycyny estetycznej? Swego czasu pokazała na Instagramie swoje dawne zdjęcie. Była wtedy naturalną pięknością.

Klaudia Stec z
Instagram/klaudiaws1

Klaudia Stec z
Instagram/klaudiaws1

Małgorzata Godlewska Małgorzata Godlewska Instagram/malgorzata_godlewska_official

Małgorzata Godlewska

Wygląd Małgorzaty Godlewskiej z pewnością nie należy do naturalnych. Na swoich starych zdjęciach jest kompletnie nie do poznania.

Małgorzata Godlewska
screen/Facebook/maria.weiss.543/Instagram/malgorzata_godlewska_official

Małgorzata Godlewska
Facebook/maria.weiss.543/Instagram/malgorzata_godlewska_official

Więcej o: