Marcelina Zawadzka w piżamie i bez makijażu. Jej fani zachwyceni: Piękna nawet tuż po przebudzeniu

Marcelina Zawadzka udowodniła, że nie bez powodu jest uznawana za jedną z najpiękniejszych Polek. Na Instagramie dodała zdjęcie zaraz po przebudzeniu i jak widać nie potrzebuje makijażu, żeby zachwycać. Jednak gwiazd, które pokazały swoje naturalne oblicze jest więcej. Zobaczcie, jak wyglądają bez "tapety".
Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka Instagram.com/ marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka jest uznawana za jedną z najlepszych prowadzących program "Pytanie na Śniadanie". Wszystko przez to, że jest bardzo naturalna i spontaniczna. Jak widać lata w show-biznesie nie zabiły w niej tego. Ostatnio pokazała, że nie wstydzi się pokazać bez makijażu. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje po wstaniu z łóżka.

Piękna nawet tuż po przebudzeniu.
Ale ty jesteś piękna nawet bez makijażu.
Sama natura - komplementują internauci.

I my się z nimi zgadzamy! A jak wyglądają inne gwiazdy w naturalnym wydaniu?

Kinga Rusin bez makijażu Kinga Rusin bez makijażu Screen z Instagram.com/kingarusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin od kilku lat prowadzi ze swoim partnerem Markiem Kujawą firmę produkującą naturalne kosmetyki. I to właśnie dziennikarka jest jej najlepszą wizytówką. Chętnie pokazuje się bez makijażu i zawsze wtedy wygląda świetnie. Nic więc dziwnego, że internauci chwalą ją, że jest "naturalnie piękna".

Kinga Rusin, Marek Kujawa
Instragram.com/ kingarusin

Magdalena 'Kajra' Kajrowicz Magdalena 'Kajra' Kajrowicz Instagram/superkajra

"Kajra"

Magdalena "Kajra" Kajrowicz, czyli żona Sławomira, często pokazuje się bez makijażu. Zdaniem internautów trudno ją wtedy rozpoznać. Raz została nawet porównana do... Marcina Millera z zespołu "Boys".

Magdalena 'Kajra' Kajrowicz, Sławomir Zapała
Instagram/superkajra

Magdalena 'Kajra' Kajrowicz
Instagram/superkajra

Magdalena Boczarska bez makijażu Magdalena Boczarska bez makijażu Instagram/magda_boczarska

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska to przykład na to, że nie trzeba mieć sztucznych rzęs oraz tony makijażu żeby zachwycać urodą. Pomimo tego jest uznawana za jedną z najpiękniejszych aktorek.

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan bez makijażu wygląda jak nastolatka. Gdy była na wakacjach, zrezygnowała całkowicie z kosmetyków. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Anna Mucha bez makijażu Anna Mucha bez makijażu Screen / Instagram / Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha uwielbia podkreślać swoją urodę mocnym makijażem. Najchętniej używa szminek w wyrazistych kolorach. Rzadko więc można zobaczyć ją w wersji naturalnej, choć od jakiegoś czasu zdarza się  to coraz częściej. Internautom bardzo się to podoba.

Anna Mucha
Instagram/taannamucha

Olga Frycz Olga Frycz fot. tojafrycz / instagram

Olga Frycz

Olga Frycz nie raz została skrytykowana za to, że pokazuje się bez makijażu. Wyjaśniła to kiedyś hejterom. Jej zdaniem zadbana kobieta to taka, która dba nie tylko o wygląd zewnętrzny, ale również i o zdrowie oraz umysł. Przy okazji przyznała, że dobrze się czuje w swojej skórze. Jednak czasami lubi, gdy ktoś ją pomaluje i uczesze. Jej fanki często proszą ją o to, żeby nie przejmowała się negatywnymi komentarzami:

Jest Pani piękna, a te kobiety piszą to przez zazdrość i żeby tylko komuś dowalić. Jest Pani naturalna, kobieca i taka dziewczęca - uważają.


tojafrycz | Instagram | (kadr)

Agnieszka Sienkiewicz ma p[problemy finansowe Agnieszka Sienkiewicz ma p[problemy finansowe Fot. agnieszka_sienkiewicz_official/Instagram

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz również dała jasno do zrozumienia, co myśli o idealnym ciele pokazywanym w sieci. Na Instagramie wyraziła swoją opinię na ten temat.

Śniadanie w biegu, oczy rano mam raczej, jak panda po resztkach tuszu, a na siłownię chodzić mi się nie chce. Lubię moje zmarszczki, bo to moja historia, moje życie. Nie chcę udawać, że ich nie ma ani że zawsze jestem wypoczęta i fit - wyznała.

Agnieszka Sienkiewicz
Instagram/agnieszka_sienkiewicz_official

Anna Dereszowska Anna Dereszowska Instagram/dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska nie ma problemu z tym, żeby wrzucić do sieci zdjęcie bez makijażu. Aktorka robiła to już wielokrotnie i za każdym razem zbierała serię komplementów. Wydawać by się mogło, że naturalny look gwiazdy nie powinien być już dla nikogo niespodzianką. Jednak jakiś czas temu pokazała także swoje piegi, które w wakacje gęsto pokrywają jej twarz.

Taka też bywam, piegowata złośnica w czapce swojego chłopaka - przyznała wtedy.

Internauci byli zachwyceni:

I to jest piękne, że ma pani odwagę pokazać prawdziwą twarz. To takie rzadkie. Piegi górą! - pisali.

Anna Dereszowska
Instagram.com/ dereszowska

Anna Dereszowska bez makijażu
Instagram/dereszowska

Adriana Kalska bez makijażu Adriana Kalska bez makijażu fot.Instagram/adriana.kalska

Adriana Kalska

Adriana Kalska bez makijażu zachwyca nie tylko swoich fanów, lecz także Mikołaja Roznerskiego. Pod jej zdjęciami w naturalnym wydaniu zostawia on emotikony w postaci całusów.

Więcej o: