Nicole Kidman to znana fanka botoksu. Ale najnowsze zdjęcia zaskakują. Chyba z niego zrezygnowała!

Nicole Kidman od lat korzystała z pomocy medycyny estetycznej i niestety, czasem przesadzała m.in. z botoksem. Teraz 51-latka pojawiła się jednak na konferencji prasowej i zaskoczyła wszystkich. Jej twarz wyglądała naturalnie. Bez wypełniaczy aktorka mogła się uśmiechać, widoczna była również jej mimika.
Nicole Kidman Nicole Kidman Vianney Le Caer/Deadline/REX/Shutterstock/EAST News

Nicole Kidman

Nicole Kidman kilka lat temu przyznała się do stosowania botoksu. Niezadowolona z efektu miała go jednak odstawić. Trochę to trwało, ale w końcu gwiazda zdecydowała się na ten krok. 

Nicole Kidman Nicole Kidman )Vianney Le Caer/Deadline/REX/Shutterstock/EAST News

Nicole Kidman

Efekty tej decyzji były widoczne podczas konferencji dotyczącej thrillera "Destroyer", w którym Kidman zagrała główną rolę - zniszczonej życiem Erin Bell. Dla tej roli aktorka bardzo się poświęciła

Nicole Kidman Nicole Kidman Joel C Ryan/AP

Nicole Kidman

Aktorka dobrze prezentowała się również 13 października 2018 podczas Londyńskiego Festiwalu Filmowego.

Actress Nicole Kidman poses for photographers upon arrival at the The Academy of Motion Picture Arts and Sciences Reception in London during the London Film Festival, Saturday, Oct. 13, 2018. (Photo by Joel C Ryan/Invision/AP)
Joel C Ryan/AP

SAG Awards 2018 za nami. Gildia Aktorów Ekranowych po raz 24. rozdała prestiżowe nagrody. Na gali pojawiło się mnóstwo gwiazd z branży filmowej z Nicole Kidman na czele. Kto prezentował się najlepiej, a kto rozczarował? 
SAG Awards 2018 za nami. Gildia Aktorów Ekranowych po raz 24. rozdała prestiżowe nagrody. Na gali pojawiło się mnóstwo gwiazd z branży filmowej z Nicole Kidman na czele. Kto prezentował się najlepiej, a kto rozczarował? AP

Nicole Kidman podczas SAG Awards 2018

Twarz Nicole Kidman jeszcze w styczniu 2018 roku wyglądała zupełnie inaczej. Widać, że przed tegoroczną galą Screen Actors Guild Awards aktorka przesadziła z botoksem. Skóra jej twarzy była bardzo mocno ponaciągana i nie wyglądała naturalnie. 

Nicole Kidman
AP

Kidman została nominowana wtedy w kategorii 'Aktorka z miniserialu lub filmu telewizyjnego', a rola w 'Wielkich kłamstewkach' przyniosła jej wygraną.

50-latka we wtorek pojawiła się na otwarciu świątecznej ekspozycji w domu towarowym Printemps w Paryżu. Obok jej zbotoksowanej trudno było przejść obojętnie. 50-latka we wtorek pojawiła się na otwarciu świątecznej ekspozycji w domu towarowym Printemps w Paryżu. Obok jej zbotoksowanej trudno było przejść obojętnie. Agencja Gazeta

Nikole Kidman w 2017 roku

Twarz Kidman w listopadzie 2017 wyglądała jeszcze sztuczniej. Oprócz delikatnych zmarszczek wokół nosa, reszta twarzy przypominała gładką taflę lodu. 

Najgorsza dla aktorki okazała się próba uśmiechu. Kąciki ust nie chciały się podnieść wystarczająco ku górze.

Nicole Kidman, twarz
EastNews

Nikole Kidman Nikole Kidman Gilbert Flores/Broadimage/East News

Nikole Kidman w 2016 roku

To nie pierwszy raz kiedy twarz Nicole Kidman pozostała niemal nieruchoma. W 2016 roku podczas 22. Critics Choice Awards gwiazda miała problem z mimiką. Trudności sprawiał jej również uśmiech. 

3Pictured: Nicole Kidman Mandatory Credit ?? Gilbert Flores/BroadimageThe 22nd Annual Critics Choice Awards  12/11/16,Barker Hangar, Santa Monica CA, United States of America Broadimage Newswire Los Angeles 1+ (310) 301-1027 New York   1+ (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.com
Gilbert Flores/Broadimage / #Gilbert Flores/Broadimage/EAST NEWS

Nikole Kidman Nikole Kidman AXELLE / !AXELLE/Bauergriffin.com/East News

Nikole Kidman w 2015 roku

W 2015 roku Kidman również zdecydowanie nadużywała zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

??BAUER-GRIFFIN.COM Women In Film 2015 Crystal + Lucy Awards. Pictured: Nicole Kidman. EVENT June 16, 2015 Job: 150616A1 Los Angeles, CA www.bauergriffin.com
AXELLE/East News

AG

Więcej o: