Deląg pokazał syna. Razem zagrają w filmie. Jest jeszcze przystojniejszy od ojca! Maciej Orłoś też ma się kim pochwalić - jego syn pracuje z Sarsą

Mało kto słyszał o tym, że Paweł Deląg ma syna. To niezły przystojniak. Maciej Orłoś również ma syna, który doskonale radzi sobie w show-biznesie i jest menadżerem Sarsy. Rafał Królikowski też może się pochwalić ambitnym i przystojnym synem - pracuje jako model. O tych synach innych polskich gwiazd mogliście jeszcze nie słyszeć, a powinniście!
Paweł Deląg Junior Paweł Deląg Junior Fot. paweldelag/Instagram

Syn Pawła Deląga jest jeszcze przystojniejszy od taty!

Paweł Deląg ma 26-letniego syna imieniem Paweł Deląg Junior. Paweł Junior jest synem aktora i Katarzyny Gajdarskiej. Choć ich relacja nie zawsze należała do najlepszych, to jednak teraz panowie świetnie się dogadują i bardzo wspierają.

Paeł Deląg właśnie pochwalił się, że jego syn zagra z nim w jednej produkcji. Chodzi o film "Zrodzeni do Szabli", którego reżyserem jest Paweł Deląg "Senior"

Paweł Delag Junior
Instagram.com/ Paweł Deląg/ Screen

Syn aktora studiował w Krakowskiej Akademii Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Chce się zająć produkcją filmową. Do tego wiemy jeszcze, że kocha zwierzęta.

Paweł Delag Junior
Instagram.com/ Paweł Deląg/ Screen

Opiekuje się swoim owczarkiem szkockim i kotem rasy Maine Coon. Podobno też świetnie gotuje i piecze wyborne ciasteczka. Śmiało można rzec, że jest mężczyzną idealnym.

Piotr Królikowski Piotr Królikowski Screen / Instagram / Krzysztof Wyzynski

Syn Rafała Królikowskiego jest modelem. Tak wygląda Piotr Królikowski

Piotr Królikowski ma już 20 lat! Jest najstarszym synem Rafała Królikowskiego. W przeciwieństwie do swojego kuzyna, Antka Królikowskiego, nie cieszy się jeszcze dużym rozgłosem. A powinien. Chłopak podpisał niedawno kontrakt z agencją modeli Piotra Czaykowskiego, Chili Models.

Piotr Królikowski
Screen / Instagram / chili models

Trzeba przyznać, że jest wyjątkowo przystojny. I kto by się spodziewał, że ten mały uroczy chłopiec wyrośnie na takiego przystojnego mężczyznę?

06.12.2007 Warszawa Teatr Na Woli Premiera spektaklu  Czerwony Kapturek Ostateczne starcie
Fotek/REPORTER/Eastnews

Rafał Orłoś Rafał Orłoś fot. rafalorlos | instagram

Syn Macieja Orłosia pracuje w show-biznesie

Rafał Orłoś, syn Macieja Orłosia, też doskonale sobie radzi w sferze zawodowej. 
Rafał ma 27 lat i pochodzi z drugiego małżeństwa znanego prezentera. Prowadzi własną agencję artystyczną. Jego podopieczną jest Sarsa. Pod swoimi skrzydłami Rafał ma też coraz popularniejszy zespół LemON.

Na swoim Instagramie hojnie dzieli się zdjęciami. Jak myślicie, jest podobny do taty?  

??

Post udostępniony przez rafalorlos (@rafalorlos) Sty 30, 2018 o 8:25 PST

Krzysztof Ibisz, Maksymilian Ibisz Krzysztof Ibisz, Maksymilian Ibisz krzysztof_ibisz_official / instgram

Krzysztof Ibisz też ma syna!

Krzysztof Ibisz pochwalił się ostatnio zdjęciem ze swoim synem Maksymilianem, którego ma ze związku z Anną Ibisz. Panowie pojechali razem na wakacje do Portugalii. Maksymilian jest już pełnoletni, ma 19 lat. W komentarzach widać, że ludzie są zdziwieni, iż młodzieniec jest już taki dorosły:

Kris widzę, że syn przerasta Ciebie, rośnie jak na drożdżach, dopiero był taki mały:)

#portugalia #lisbon #alfama #maksymilianibisz #pozdrawiamy #??????????????

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official) Lip 4, 2018 o 6:28 PDT

Myślicie, że ejst bardziej podobny do mamy czy taty?

Mikołaj Krajewski Mikołaj Krajewski Instagram.com/ krajan3

Syn Kasi Nosowskiej jest modelem!

Syn Kasi Nosowskiej, Mikołaj Krajewski ma 22 lata i zaczyna własną karierę. Na pewno nie liczy na to, że pomoże mu nazwisko mamy. Młody mężczyzna podpisał właśnie kontrakt z jedną największych agencji modeli w Polsce. Trafił pod skrzydła Model Plus, tak jak Magdalena Frąckowiak i Małgosia Bela.

Mikołaj Krajewski
Instagram.com/ modelpluswarsaw

Co prawda Mikołaj nie ma jeszcze na koncie dużych sukcesów, ale patrząc na jego zdjęcia można się spodziewać, że to tylko kwestia czasu.

Jan Dąbrówka Jan Dąbrówka Instagram/jazzio00

Syn Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska ma aż trójkę dzieci. Jej najstarszy syn, Jan Dąbrówka, skończy w tym roku 18 lat. Zupełnie jak rodzice, interesuje się muzyką. Był uczniem Warsztatowej Akademii Musicalowej i gra na instrumentach perkusyjnych. Planuje też studia na Warszawskim Uniwersytecie Muzycznym oraz wyjazd do USA. Chłopak marzy o tym, żeby dostać się do szkoły muzycznej w Los Angeles. Myślimy, że z takimi genami i tyloma muzycznie uzdolnionymi osobami w rodzinie, jego kariera to tylko kwestia czasu. No i nie można mu odmówić też tego, że jest naprawdę bardzo przystojnym młodzieńcem!

Jan Dąbrówka
Instagram/jazzio00

Syn Magdy Gessler Syn Magdy Gessler Instagram.com/ magdagessler_official

Syn Magdy Gessler

Tadeusz Muller do tej pory nie pojawiał się za często w mediach. Jednak jego mama pochwaliła się w tym roku wyjątkowym prezentem na Dzień Matki, który jej sprawił. Dał jej wyjątkowy bukiet polnych kwiatów.

Tadeusz jest najstarszym z trójki dzieci Magdy Gessler. Urodził się w Madrycie i jest synem pierwszego męża popularnej restauratorki, niemieckiego dziennikarza Der Spiegiel, Volkharta Mullera. Tadeusz z wykształcenia jest psychologiem klinicznym, dyplom zrobił na warszawskiej uczelni SWPS. Z oczywistych względów mówi płynnie po niemiecku. Jest też założycielem pierwszego w Polsce tapas baru - Casa To Tu. Do tego jest też współwłaścicielem popularnej restauracji Orzo.  

Vincent Włodarczyk Vincent Włodarczyk Screen z Instagram.com/Vincent_Wlodarczyk

Vincent Włodarczyk - środkowy syn Marka Włodarczyka

Marek Włodarczyk ma aż trzech synów. Vincent Włodarczyk jest środkowym dzieckiem i ma obecnie 26 lat. Jego mama to Karen Friesicke. Chłopak doskonale wie, jak dbać o sój wizerunek - dysponuje fantastycznie wyrzeźbionym ciałem i nie waha się go prezentować.Nic więc dziwnego, że Vincent jest wziętym modelem. Współpracował z agencjami w Paryżu i Mediolanie.Chodził w pokazach domy takich modowych gigantów jak Versace i Calvin Klein.

Vincent Włodarczyk
Screen z Instagram.com/Vincent_Wlodarczyk

Vincent Włodarczyk studiował ekonomię, jednak po dwóch latach doszedł do wniosku, że kierunek nie jest dla niego. Próbował nawet swoich sił w aktorstwie, ale w tej chwili studiuje zarządzanie mediami i pragnie iść w kierunku produkcji filmowej - opowiadał Włodarczyk w rozmowie z 'Faktem'. Vincent, podobnie jak jego bracia, na co dzień mieszka w Hamburgu.

Robert Stockinger, Patrycja Stockinger Robert Stockinger, Patrycja Stockinger Instagram/rob_stocky

Syn Tomasza Stockingera

Robert Stockinger nie poszedł w ślady swojego taty i postanowił zostać dziennikarzem. W 2012 roku podjął pracę w TVN. W 2015 roku wziął ślub z Patrycją Drozd,. Obecnie Robert ma 28 lat i jest dumnym tatą małej Oliwii, która przyszła na świat w 2017 roku.

Robert Stockinger
Instagram/rob_stocky

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.