Cisza, spokój, sielski klimat i TE bajkowe widoki! Nie tylko Szelągowska ucieka z miasta na łono natury

Polskie gwiazdy coraz częściej uciekają z centrum miast na przedmieścia i tereny wiejskie. Nic dziwnego! Cisza, spokój, sielski klimat, bliskość natury i bajkowe widoki. Sami zobaczcie!
Dom Moniki Mrozowskiej Dom Moniki Mrozowskiej Instagram/monikakingamrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska mieszka ze swoimi dziećmi w pięknym, piętrowym domu na wsi. W pobliżu znajdują się łąki i las, w związku z czym aktorka nie może narzekać na hałas czy brak kontaktu z naturą. W jej domu znajduje się przestronny taras, gdzie można popijać poranną kawę bądź też spożywać obiady na świeżym powietrzu. Spójrzcie też na ten piękny kominek, przy którym Monika Mrozowska zapewne ogrzewa się podczas chłodnych dni.

Dom Moniki Mrozowskiej
Instagram/monikakingamrozowska

Dom Moniki Mrozowskiej
Instagram/monikakingamrozowska

Dom Moniki Mrozowskiej
Instagram/monikakingamrozowska

Widać, że dom jeszcze nie jest zamieszkany i wymaga kilku kosmetycznych poprawek, ale już widać, że jest nietypowy. Widać, że dom jeszcze nie jest zamieszkany i wymaga kilku kosmetycznych poprawek, ale już widać, że jest nietypowy. Kapif

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska stara się chronić swoją prywatność. Jednak zdarza jej się od czasu do czasu opublikować na Instagramie zdjęcia, na których pokazuje, jak mieszka. Aktorka od kilku lat ma dom w podwarszawskim Konstancinie. Dołożyła wielu starań, żeby urządzić przytulne miejsce dla siebie i swojej rodziny. Dominują w nim jasne kolory i nowoczesne dodatki. Jest przytulnie i bardzo stylowo.


Instagram.com/ malgorzatakozuchowska_

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej
Instagram/malgorzatakozuchowska_

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej
Instagram/malgorzatakozuchowska_

Hanna Lis i Tomasz Lis razem zamieszkali w grudniu 2006 roku w okazałej willi w Konstancinie pod Warszawą. Hanna Lis i Tomasz Lis razem zamieszkali w grudniu 2006 roku w okazałej willi w Konstancinie pod Warszawą. Kapif

Tomasz i Hanna Lisowie

Tomasz i Hanna Lisowie przez kilka lat mieszkali w przepięknej willi w Konstancinie pod Warszawą, na zakup której musieli wziąć kredyt na 30 lat. Miłość się skończyła, wspólne mieszkanie też, a więc przyszła i kolej na sprzedaż domu. Spójrzcie na niego - to istna perełka!

Hanna Lis, dom, domy gwiazd, hanna lis dom
Screen z Instagram.com/hanna_lis/

Hanna Lis, dom, domy gwiazd, hanna lis dom
Screen z Instagram.com/hanna_lis/Screen z Player.pl

Hanna Lis, Łukasz Jemioł
Instagram/hanna_lis

Dom Doroty Szelągowskiej Dom Doroty Szelągowskiej Instagram.com/ dotindotin

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska z rodziną: partnerem, 16-letnim synem Antkiem i kilkumiesięczną córką Wandą, mieszka na Warmii. Jak sama przyznaje jest to jej miejsce na ziemi i kocha tam przebywać. Kilka lat zajęła jej renowacja starego domu, który kupiła w 2014 roku. Dwa lata temu mówiła w 'Dzień dobry TVN':

Był to obraz nędzy i rozpaczy.

Przeprowadziła w nim gruntowną rewolucję. Rozwaliła sufit i zrobiła industrialną przestrzeń.

Dom Doroty Szelągowskiej
Instagram/dotindotin


Instagram.com/ dotindotin


Instagram.com/ dotindotin

Dom Kory. Dom Kory. Domiporta.pl

Kora

Kora jakiś czas temu aprosiła ekipę programu 'Uwaga' do swojego pięknego domu na Roztoczu w Bliżowie. Kilka lat temu artystka chciała sprzedać tę posiadłość za 1,5 miliona złotych, jednak nie znalazła wówczas kupca. Wszystkie ściany w ich domu są białe, lecz wnętrza tworzą wrażenie niezwykle kolorowych, przede wszystkim dzięki barwnym tkaninom przywiezionym z różnych zakątków świata.

Dom Kory
Materiały prasowe 'MTV Cribs'

Dom Kory
Materiały prasowe MTV Cribs

Sypialnia Kory
Mat. prasowe MTV Cribs

Jarosław Kret i Beata Tadla Jarosław Kret i Beata Tadla Screen z Instagram.com/jarekkret

Beata Tadla i Jarosław Kret

Beata Tadla i Jarosław Kret mieli dwa mieszkania i 168-metrowy dom pod Warszawą. Kilka lat temu zdecydowali się wspólnie zamieszkać z dala od zgiełku stolicy i to stamtąd pochodzi najwięcej zdjęć. Zaletą posiadłości na przedmieściach jest niewątpliwie ogródek. Rosną w nim sezonowe kwiaty, które sprawiają, że w takim miejscu partnerzy z przyjemnością odpoczywają po ciężkim dniu pracy.


Instagram.com/ beatatadla


Instagram.com/ jarekkret


Instagram.com/ jarekkret

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Instagram/kuba_wojewodzki_official/

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki ma luksusowe mieszkanie na warszawskim Powiślu, którym wielokrotnie chwalił się w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak coraz więcej czasu spędza w swoim apartamencie w Gdyni nad samym morzem. Po raz pierwszy pokazał jego wnętrze. I też robi wrażenie!

Apartament Kuby Wojewódzkiego
Instagram/kuba_wojewodzki_official

Apartament Kuby Wojewódzkiego
Instagram/kuba_wojewodzki_official

Stanisław Karpiel-Bułecka i Łukasz Jakóbiak Stanisław Karpiel-Bułecka i Łukasz Jakóbiak Screen z Youtube/20m2 Łukasza

Stanisław Karpiel-Bułecka

Stanisław Karpiel - Bułecka był bohaterem jednego z odcinków programu Łukasza Jakóbiaka pt. "Jak mieszkają gwiazdy?". Obaj panowie zaprzyjaźnili się podczas wspólnego występu w 2. edycji "Azji Express". Stanisław Karpiel-Bułecka mieszka w pięknej, typowo góralskiej chacie. Cudowne widoki za oknem, dom cały z drewna, wnętrze pełne perełek - to tylko początek całej listy tego, co możecie podziwiać na zdjęciach.

Stanisław Karpiel-Bułecka, Łukasz Jakóbiak
Screen: Youtube/20m2

Stanisław Karpiel-Bułecka, Łukasz Jakóbiak
Screen: Youtube/20m2

Stanisław Karpiel-Bułecka, Łukasz Jakóbiak
Screen: Youtube/20m2

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.