Agnieszka Kaczorowska TAKIM ciałem rozbija związki. I chętnie je pokazuje! Nie dziwimy się, że trudno jej się oprzeć

Agnieszka Kaczorowska nie ma na swoim koncie rozbieranych sesji. Aktorka nie boi się jednak pokazywać swojego ciała w odważnych, bardzo skąpych kreacjach. Nic dziwnego, że mężczyźni tracą dla niej głowę!
Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska Kapif

Odważne stroje sceniczne

Agnieszka Kaczorowska, poza aktorstwem, trenuje również od najmłodszych lat taniec towarzyski. Nie ma oporów przed tym, żeby pokazywać swoje ciało w bardzo kusych strojach, które więcej odsłaniają niż zakrywają.

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska Kapif

"Taniec z gwiazdami"

Wdzięki aktorki mogliśmy podziwiać w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie występowała w roli zawodowej tancerki.

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska Kapif

Popularność

Agnieszka Kaczorowska największą popularność zdobyła, grając w serialu TVP pt. "Klan". Wciąż w nim występuje, jednak swoją drogę zawodową wiąże przede wszystkim z własną szkołą tańca, którą otworzyła jakiś czas temu w Warszawie.

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska Kapif

Figura Agnieszki Kaczorowskiej

Wahająca się waga aktorki regularnie była medialnym tematem. Kaczorowska jakiś czas temu mocno zeszczuplała i od tego czasu jeszcze chętniej chwali się swoją nową, rewelacyjną figurą.

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska Kapif

Jej wdziękom trudno się oprzeć

Miłosne życie Agnieszki Kaczorowskiej pełne jest zawirowań. Tancerka nie tak dawno rozstała się z Maciejem Zadykowiczem - muzykiem, którego poznała przy pracy nad musicalem "Karol". Jednak dość szybko znalazła pocieszenie w ramionach nowego partnera.

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska Kapif

Odważne kreacje na czerwonym dywanie

Agnieszka Kaczorowska nie tylko na scenę wybiera odważne, skąpe kreacje. W podobnych możemy ją również zobaczyć na imprezach branżowych.

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska Kapif

Obecny związek aktorki

Obecnie Agnieszka Kaczorowska spotyka się z Maćkiem Pelą. To instruktor i tancerz w szkole Danceworld, należącej właśnie do aktorki z "Klanu". Mówi się, że odbiła mężczyznę innej tancerce. Poszkodowaną dziewczyną jest Adrianna Piechówka, finalistka 4. edycji programu TVN "You Can Dance". Jej związek z Pelą trwał 5 lat, a od dwóch lat byli narzeczeństwem.

Więcej o:
Komentarze (42)
Agnieszka Kaczorowska TAKIM ciałem rozbija związki. Nie dziwimy się, że jej wdziękom tak łatwo ulec. Teraz spotyka się z Maćkiem Pelą
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 41 razy 31

  Znowu wam płaci ta pusta panna czy naprawdę macie taki przaśny gust?

 • Gość: go

  Oceniono 37 razy 25

  uroda prowincjonalna, talent aktorski a'la apel w podstawówce, figura jak figura, bez szału, inteligencja chyba z tych łagodniejszych. o co więc chodzi? co ona tu robi w takim natężeniu? nie kapuję i nie kupuję.

 • Gość: Daria

  Oceniono 23 razy 17

  Na takiej figurze każdy kilogram widać.Bardzo musi się dziewczyna pilnować. A co do rozbijanie związków i "zabierania misia" no ludzie pliiiz, ojca dzieciom nie zabrała ani męża żonie. A wolne zwiazki maja to do siebie ze są , no ...wolne?

 • Gość: opservator

  Oceniono 28 razy 16

  Jej osobiste zwiazki natomiast, rozpadaja sie z powodu slodko-pierdzacego glosiku. Po prostu dla normalnego faceta nie do ogarniecia.

 • Gość: kotełek

  Oceniono 47 razy 13

  ciało?! chyba cielsko raczej :D

 • Gość: Tycjan

  Oceniono 27 razy 11

  Jedyna wartosc jej cialA to mlodosc. Niejedna 50 latka ma lepsze jesli chodzi o figure. To taka kaczuszka. Pod 30 juz koniec.

 • Gość: Blabla

  Oceniono 8 razy 8

  Dziewuchy do was ten apel.
  Kobieta musi miec ciało, nawet takie jak Pani Kaczorowska, co wy z tym cielskiem. Kobieta wyglada na zdrową, ponetną i wesolą. Poco ten zgrzyt? Moze ją to urazic, takie wredne uwagi zachowajcie dla siebie, kim jestescie zeby onceniac innych. A ty Plotku sam prowokujes, zwlaszcza takimi tytułami. OMG!
  Aha no tak. Kobieta powinna wygladac jak wieszak, skora i kosci waszym zdaniem. Nie obrazając tych Pań... Ale kazdy ma to co ma i Wy rowzniez. Zastanowcie sie i ugryźcie sie w jezyk przy kolejnych złosliwosciach. Chyba nie znacie definicji to co jest krytyka.

 • si.vis.pacem.para.bellum

  Oceniono 28 razy 8

  krótkie nóżki, wielka dupa,. no generalnie januszom się podobają takie wiejskie dziołchy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX