Dziwne miny Lewandowskiego, Doda liżąca lody i Majdan jako znawca prezerwatyw. Żenujące reklamy gwiazd

Robert Lewandowski robiący dziwne miny i pokazujący, jak zrobić idealne selfie. Doda liżąca lody na wizji. Radosław Majdan jako specjalista od prezerwatyw. To tylko początek listy żenujących reklam polskich gwiazd, o których ci raczej woleliby zapomnieć.

Robert Lewandowski radzi, jak zrobić idealne selfie

Na Facebookowym profilu Roberta Lewandowskiego ukazał się właśnie nowy film, reklamujący markę Huawei. Piłkarz pokazuje, jak zrobić idealne selfie. Nowa kampania gwiazdy polskiej reprezentacji wielu jego fanom nie przypadła jednak do gustu.


Screen z Facebook.com/ rl9official

Udział Lewandowskiego w promowaniu robienia "dobrego selfie" wzbudził wiele emocji, a opinie fanów są podzielone. Jedni są zachwyceni i gratulują mu dystansu, inni jednak twierdzą, że się kompromituje. Radzą mu, żeby zajął się grą na boisku. Ich zdaniem udziałem w takich akcjach reklamowych tylko się ośmiesza i za pieniądze robi z siebie "pajaca". Reklamę możecie obejrzeć TUTAJ.


Screen z Facebook.com/ rl9official


Screen z Facebook.com/ rl9official

Plejada Plejada KAPIF.pl

Doda w reklamie lodów

Doda ma na swoim koncie reklamę lodów firmy Koral, w której wzięła udział kilka lat temu. Widzimy w niej bardzo skąpo ubraną piosenkarkę, liżącą lody na wizji. W tle możemy usłyszeć jej piosenkę.

doda
Doda liże loda!/fot. kadr z You Tube

A Was Doda zachęciła do zakupu lodów Koral? ;)

doda
Doda liże loda!/fot. kadr z You Tube

Radosław Majdan Radosław Majdan KAPIF.pl

Radosław Majdan reklamuje prezerwatywy

Również Radosław Majdan ma na swoim koncie żenującą reklamę, o której raczej chciałby zapomnieć. Kilka lat temu, będąc jeszcze aktywnym zawodowo piłkarzem, reklamował swoim nagim torsem prezerwatywy. Hasłem przewodnim całej kampanii było: "weź sprawy w swoje ręce!".

Radosław Majdan
East News

Katarzyna Skrzynecka Katarzyna Skrzynecka KAPIF.pl

Katarzyna Skrzynecka królową pasztetów

Po tym, jak kilka lat temu Katarzyna Skrzynecka wzięła udział w reklamie pasztetów, przylgnęła do niej łatka królowej tego wyrobu kulinarnego. Ona sama jednak broniła swojej decyzji.

Musimy jakoś na swoje życie zarabiać. Absolutnie nie żałuję udziału w tej reklamie, wystąpiłabym jeszcze raz. Ja mam do tego ogromny dystans - mówiła w studiu "Dzień Dobry TVN".

Katarzyna Skrzynecka
Screen z Dailymotion.com/ blog.mediafun.pl

Edyta Herbuś Edyta Herbuś KAPIF.pl

Edyta Herbuś walczy ze stonkami ziemniaczanymi

No cóż... To jedna z tych reklam, o której bardzo trudno powiedzieć cokolwiek dobrego. Skąpo ubrana Edyta Herbuś swoim seksownym tańcem i dotykaniem się po piersiach zabija stonkę ziemniaczaną. Trudno zgadnąć, ale jest to reklama środka owadobójczego. Mamy tylko nadzieję, że wynagrodzenie za udział w tej kampanii było odpowiednie wysokie ;)

Edyta Herbuś
Screen: Youtube

Edyta Herbuś
Screen: Youtube

Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek Screen z Instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek wie, jak prosto i szybko schudnąć

Najpierw uwodzicielski taniec w kuchni z mężem, Marcinem Hakielem, a potem reklama środka odchudzającego. Przekonała Was w ten sposób do zakupu Katarzyna Cichopek?

Katarzyna Cichopek
Screen z Youtube.com/Pharma Nord International

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Screen: Youtube

Cezary Pazura Cezary Pazura KAPIF.pl

Cool Cezary Pazura

Mało kto pamięta reklamę z początków kariery Cezarego Pazury. Filmik utrzymany jest w wakacyjnych klimacie, w tle widzimy niebieską palmę, a sam aktor ubrany w kolorową koszulkę, reklamuje piwo bezalkoholowe.

Cezary Pazura
Screen: Youtube

Cezary Pazura
Screen: Youtube

Iwona Pavlović Iwona Pavlović KAPIF

Ivona Pavlović ocenia taniec z mrożonkami

W 2009 roku Ivona Pavlović, czyli surowa jurorka z programu "Taniec z Gwiazdami", wyjątkowo przyznała 10 punktów... mrożonkom. "Czarna Mamba" wzięła udział w reklamie mrożonych produktów, w której możemy oglądać mężczyznę, tańczącego w sklepie właśnie z mrożonkami. No cóż...Można i tak ;)

Ivona Pavlović
Screen z Dailymotion/Blog.mediafun.pl