Sławomir z żoną to jedno z najbardziej szczęśliwych małżeństw w polskim show-biznesie. Ich prywatne zdjęcia mówią wszystko. To jest prawdziwa miłość!

Sławomir szturmem wdarł się do polskiego show-biznesu. Rok 2017 należał do niego i jego "Miłości w Zakopanem". Już zdobył miano zjawiska polskiej popkultury, a jego najpopularniejszy utwór trafił na pierwsze miejsce "Rewind YouTube 2017". Podczas koncertów zawsze towarzyszy mu żona, Magdalena. Nie da się ukryć, że są jedną z najbardziej dobranych i szczęśliwych małżeństw w polskim show-biznesie. Mamy na to dowód.
Sławomir i Kajra Sławomir i Kajra Instagram.com/ slawomir_gwiazda_rock_polo

Miłość w Ameryce

Sławomir Zapała i Magdalena 'Kajra' Kajrowicz poznali się w barze w Ameryce 6 lat temu. Ona była kelnerką, on tam przychodził. Na co dzień pracował przy zrywce azbestu.

Pracowałam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku - wspomina Magdalena w jednym z wywiadów. - W odpowiedzi podałam mu ruskie pierogi! Wtedy zorientował się, że jestem z Polski - opowiada. Tak mu się spodobała, że jako napiwek zostawił jej swoją tygodniową wypłatę.

Do Polski wrócili już razem w oficjalnym związku.

Sławomir i Kajra Sławomir i Kajra Instagram.com/ superkajra

Narodziny dziecka

W 2016 roku zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich pierwszy syn, Kordian. Sławomir mówił kiedyś w wywiadzie, że jego dziecko jest bardzo grzeczne i spokojne. Często także towarzyszy im w trasach.

Sławomir i Kajra Sławomir i Kajra Instagram.com/ slawomir_gwiazda_rock_polo

Inspiracja

Żona toleruje nawet najbardziej szalone pomysły piosenkarza i wspiera go w ich realizacji. Muzyk nie ukrywa, że jest jego inspiracją. Magda też, jako pierwsza, recenzuje jego dokonania i szczerze wyraża swoją opinię.

W artystycznym życiu Sławomir wypowiada ostatnie słowo. W prawdziwym ja - zdradziła 'Kajra' w jednym z wywiadów.
Sławomir z żoną Sławomir z żoną Instagram.com/ slawomir_gwiazda_rock_polo

Wspólne pasje

Sławomir i Kajra uwielbiają spędzać razem czas. Nie tylko jeżdżą razem w trasy koncertowe, lecz także biorą wspólnie udział w zawodach. Tu na jachcie, który nazwali 'ukąś', na Regatach Youtuberów w 2016 roku.

Kajra Kajra Instagram.com/ slawomir_gwiazda_rock_polo

"Super Kajra"

Sławomir chętnie wrzuca zdjęcia swojej żony, pod którymi zawsze dodaje dowcipny podpis. Nie ukrywa przy tym, kto rządzi w ich związku.

Cześć tu Sławomir. Jędrzejów zdobyty. I szczęście mojej żony. Zabrała mi honorarium - brzmi jeden z nich.

Poza tym umieszcza wymowne hasztagi, takie jak np. 'superkajra' czy 'czućpiniądz'.

Kajra Kajra Instagram.com/ superkajra

"Ojczysta Pamela"

Sławomir chętnie także komentuje zdjęcia żony. Oczywiście w swoim stylu. Pod jednym z nich, na których ma ona dość duży dekolt, określił ją jako 'Ojczystą Pamelę'.

Cześć tu Sławomir. Nasza Ojczysta Pamela!!! - napisał.
Sławomir i Kajra Sławomir i Kajra Instagram.com/ superkajra

Kochają to, co robią

Oboje nie ukrywają, że kochają to, co robią. Są szczęśliwi, że udało im się zaistnieć i to ze specyficzną twórczością, którą uwielbiają Polacy.

I jak tu ich nie kochać?