Renulka i Wojewódzki rozstali się. A jak wyglądały jego poprzednie kobiety? "Lubi dziewczyny góra do 25 lat"

Kuba Wojewódzki w jednym ze swoich programów powiedział: "Moja żona to się jeszcze nie urodziła. A jej matka jest w podstawówce". Tak właśnie brzmiało jego motto życiowe... a potem przyszedł czas, że się ustatkował. Jak się okazuje, chyba nie do końca, ponieważ doszły nas słuchy, że rozstał się już z Renatą Kaczoruk z którą związany był przez kilka ostatnich lat. A lista jego kobiet z przeszłości... jest wyjątkowo długa. Pamiętacie, kto się na niej znajduje?
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki Instagram.com/ Renata Kaczoruk/ Screen

Renata Kaczoruk? To przeszłość

Związek Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego był jednym z najgorętszych w polskim show-biznesie. Wszyscy myśleli już chyba, że Renulka jest tą jedyną i już na zawsze. W końcu żadnej wcześniejszej partnerce showmana to się nie udało. Niestety, ale ich związek to także przeszłość.

Związek Renaty i Kuby to pieśń przeszłości. Rozstali się niedawno, a Kaczoruk chce teraz robić karierę solo - donosił we wtorek w Pudelku.

Nam udało się potwierdzić tę informację. Nasze źródło donosi, że rzeczywiście Renata i Kuba rozstali się już jakiś czas temu.

Patrząc na zdjęcia z majówki, widać, że spędzili ją osobno - wyznał.

Renata KaczorukInstagram.com/renul_ka

Renata Kaczoruk i Weronika Budziło Renata Kaczoruk i Weronika Budziło TVN/X-News

Opiekuńczy Kuba

Kaczoruk dzięki rosnącej popularności udało się trafić do 'Azja Express'. Niestety, w programie więcej miała wrogów niż przyjaciół, a po emisji odcinków zalała ją dodatkowo fala krytyki ze strony internautów. 

W wywiadzie z 'Galą' zdradziła między innymi, że partner był wówczas dla niej ogromnym wsparciem.

Wieczorami rozmawialiśmy przez telefon, dawał mi dużo wsparcia. Zachował się jak prawdziwy partner, bez niego byłoby mi o wiele trudniej. Zaskoczyło mnie, że potrafi być taki opiekuńczy. To, co się wydarzyło, nie było przyjemne. Ale te realne przeżycia spowodowały, że Kuba musiał się mną trochę zaopiekować. Dziś broni mnie jak lew przed atakami mediów - czytamy.

Jak lew bronił ją także w medialnym konflikcie z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem.

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Instagram/kuba_wojewodzki_official

A przecież miał być ślub i... dziecko?

Kuba Wojewódzki jakiś czas temu znowu wrzucił zdjęcie małych butów na Instagram. Jest to już oklepany przez niego dowcip, dlatego prawie nikt nie uwierzył w to, że on i Renata Kaczoruk spodziewają się dziecka.

Nie mniej jednak ich związek wydawał się być naprawdę poważny. Kaczoruk w wywiadach opowiadała wielokrotnie, że marzy o tym, by się ustatkować i jest gotowa na kolejny krok w ich relacji.

Po raz pierwszy próbuję się ustatkować. Chcę mieć blisko najważniejszą osobę, w zaufaniu dorastać do wspólnych wyobrażeń na temat naszego życia. Tego samego oczekuję od drugiej strony: oddania, uczciwości. Pragnę stworzyć prawdziwy dom. Nie sądziłam, że stanie się to tak szybko - mówiła w wywiadzie z "Galą".

Na Instagramie podkreślała także jak to cudownie jest mieć dzieci. 

Od kiedy mojej przyjaciółce urodziła się córeczka nasze babskie weekendowe wyjazdy zmieniły charakter.  Jest nas niecałe 12 kilo więcej, ale ledwie zmieściłam się w samochodzie ze swoją jedną parą butów i bagażem podręcznym... pieluszki, śpioszki, ulubione misie i szlafroczki wypełniły bagażnik i tylne siedzenie po sufit - czytaliśmy w jej poście. 

To była największa miłość Kuby. Anna Mucha towarzyszyła mu przez wiele lat. Mieli wspólne hobby jak jazda autami terenowymi oraz wspólne poglądy na świat. Razem udzielali się społecznie, razem spędzili nie jedną noc. I... wszystko przepadło. Ponoć Anna chciała się ustatkować, mieć dziecko, a Kuba wolał dalej się bawić. Rozeszli się. Aktorka poszła swoją drogą a showman swoją. Od tego momentu Kuba ma słabość do aktorek.
To była największa miłość Kuby. Anna Mucha towarzyszyła mu przez wiele lat. Mieli wspólne hobby jak jazda autami terenowymi oraz wspólne poglądy na świat. Razem udzielali się społecznie, razem spędzili nie jedną noc. I... wszystko przepadło. Ponoć Anna chciała się ustatkować, mieć dziecko, a Kuba wolał dalej się bawić. Rozeszli się. Aktorka poszła swoją drogą a showman swoją. Od tego momentu Kuba ma słabość do aktorek. JACEK BARCZ/ East News

Anna Mucha

Gdy zaczęli się spotykać ona miała 23 lata, on był od niej starszy o 17. Wówczas znano ją głównie z filmu 'Chłopaki nie płaczą' i z serialu 'M jak miłość'. Natomiast on już wtedy był znanym showmanem. Pomimo różnicy wieku, wydawało się, że doskonale do siebie pasują:

Lubimy smakować życie - mówił Kuba Wojewódzki. - Ta cecha jest takim pomostem pokoleniowym, bo nie ma co ukrywać, gdy Ania chodziła do przedszkola, ja byłem w liceum. Poza tym, ja jestem niedojrzały jak na swój wiek. Ania z kolei, jak na swój wiek, jest bardzo dojrzała.

Anna Mucha, Kuba WojewódzkiKAPIF.PL

Swego czasu byli najbardziej burzliwą i najbardziej lubianą przez kolorową prasę parą. 'Na skrzydłach Chryslera', na koncercie Guns N'Roses czy Grace Jones, na pokazach mody i niezliczonej ilości innych imprez brylowali w świetle fleszów dowodząc, że co jak co, ale 'smakowanie życia' wychodzi im wyśmienicie.

Aktorka towarzyszyła mu przez wiele lat. Łączyły ich wspólne pasje oraz podobne poglądy na świat. Razem udzielali się społecznie. Niestety, ich drogi w końcu się rozeszły. Ponoć Mucha marzyła o tym, by się ustatkować i mieć dziecko, a Wojewódzki wolał dalej wieść beztroskie życie. W końcu aktorka odeszła od Wojewódzkiego, rzucając na koniec, że zachowuje się jak 'Piotruś Pan'. Wojewódzki nigdy jej tego nie zapomniał. Darzył ją nadal uczuciem, ale pamiętał, że Mucha go zraniła.

Teraz oboje mają nowe życie i niezwykle rzadko wracają publicznie do tego, co ich kiedyś łączyło. W wywiadzie dla 'Elle' Mucha tak odniosła się do związku z Wojewódzkim:

Wspominam ten okres dobrze. Ciepło i owocnie. Oboje daliśmy sobie dużo, wiele się od niego nauczyłam.

Także Wojewódzki, jeżeli już zdarzy mu się coś powiedzieć o tamtym okresie swojego życia, stara się być miły w stosunku do dawnej partnerki. Kiedy Anna Mucha zagrała w sztuce 'Single i remiksy', Wojewódzki w felietonie dla 'Polityki' napisał:

W stołecznym Kapitolu odbyła się premiera sztuki 'Single i remiksy'. Grają między innymi Anna Mucha i Weronika Książkiewicz. Spektakl szybko wtargnął na okładki tabloidów. Od swojej najładniejszej strony. Czyli od dekoltu.

Sporadycznie ich drogi krzyżują się. Gdy Anna Mucha wzięła udział w programie 'Jak oni śpiewają', Kuba Wojewódzki zaprosił ją do własnego programu.

Rozmawialiśmy m.in. o mojej szkole, o tym, że nie umiem śpiewać i dlaczego mimo wszystko zdecydowałam się na udział w 'Jak oni śpiewają' - pisała Mucha na blogu.
Kolejnym miłosnym uniesieniem Kuby Wojewódzkiego była Justyna Ekert. Niech was ta śliczna buzia nie zmyli. To nie modelka, ale aktorka. I to dobrze zapowiadająca się. Kuba zaczął pojawiać się z Justyną pod koniec 2010 roku. To było wielkie uczucie. Niestety szybko wygasło. Para pojawiła się razem na kilku imprezach. Kolejnym miłosnym uniesieniem Kuby Wojewódzkiego była Justyna Ekert. Niech was ta śliczna buzia nie zmyli. To nie modelka, ale aktorka. I to dobrze zapowiadająca się. Kuba zaczął pojawiać się z Justyną pod koniec 2010 roku. To było wielkie uczucie. Niestety szybko wygasło. Para pojawiła się razem na kilku imprezach. FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Justyna Ekert

Kolejnym miłosnym uniesieniem Wojewódzkiego była Justyna Ekert. Niech was ta śliczna buzia nie zmyli. To nie modelka, a aktorka. I to dobrze się zapowiadająca. Kuba zaczął pojawiać się z nią pod koniec 2010 roku. To mogło być wielkie uczucie. Niestety szybko wygasło. Para pojawiła się razem jedynie na kilku imprezach, a potem Ekert związała się z młodszym od Wojewódzkiego biznesmenem. Tak przynajmniej udało ustalić się 'Na żywo':

Kuba próbował zrobić na niej wrażenie, ale nie udało się. Jej serce należy do kogoś innego, nie mniej dowcipnego, za to przystojniejszego - zdradziła osoba z otoczenia aktorki.

Ekert pojawiła się w kilku odcinkach serialu 'Daleko od noszy', 'Świętej wojny' i 'Synów'. Potem nie wystąpiła już w żadnych większych produkcjach.

Kuba próbował zrobić na niej wrażenie, ale nie udało się - mówi 'Na żywo' jej znajomy, i dodaje, że 'serce modelki należy do kogoś innego, nie mniej dowcipnego, za to przystojniejszego'

Czytaj więcej na http://www.pomponik.pl/plotki/news-wojewodzki-z-dziewczyna-milionera,nId,380869#utm_source=paste&utm_medium=pautm_campaign=firefox
- Kuba próbował zrobić na niej wrażenie, ale nie udało się - mówi 'Na żywo' jej znajomy, i dodaje, że 'serce modelki należy do kogoś innego, nie mniej dowcipnego, za to przystojniejszego'.

Czytaj więcej na http://www.pomponik.pl/plotki/news-wojewodzki-z-dziewczyna-milionera,nId,380869#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campa
Ten flirt szybko się zaczął i szybko się skończył. Kuba zaczął rozglądać się za kolejną partnerką... Ten flirt szybko się zaczął i szybko się skończył. Kuba zaczął rozglądać się za kolejną partnerką... KAPIF.PL

Katarzyna Sowińska

Mało kto pamięta, że Wojewódzki był związany z Kasią Sowińską, modelką i konferansjerką, która swych sił próbowała także w aktorstwie. Ten flirt szybko się zaczął i jeszcze szybciej skończył. Para bywała na salonach i publicznie nie szczędziła sobie czułości. W 'Życiu na gorąco' nie przestawano spekulować na temat ich romansu:

Kolacja nie wyglądała na biznesowe spotkanie. Czułe uśmiechy i spojrzenia prosto w oczy mówiły same za siebie. To randka! - czytamy.

Wkrótce okazało się, że to jednak nie to.

Kuba Wojewódzki, Katarzyna SowińskaBURBA ANDRZEJ/KAPIF.PL/aburba

Parę lat temu Kasia Sowińska zdecydowała się wyjechać do Los Angeles. Tam udało jej się nawiązać współpracę ze światowej sławy muzykiem, Luisem Miguelem. W Stanach Zjednoczonych prowadzi luksusowe życie, którym chętnie chwali się na Instagramie. Głośno zrobiło się o niej po Złotych Globach, gdy opublikowała serię fotek z największymi gwiazdami Hollywood.

Kiedy Natalia Lesz i Kuba Wojewódzki wspólnie pojawili się na jednej z imprez, natychmiast zaczęło huczeć od plotek o ich romansie. Później paparazzi sfotografowali parę na kolacji w sushi barze. Zainteresowanie mediów wzrosło tym bardziej, że ani Natalia, ani Kuba nie chcieli komentować łączących ich relacji. Natalia, oprócz śpiewania, para się także aktorstwem Kiedy Natalia Lesz i Kuba Wojewódzki wspólnie pojawili się na jednej z imprez, natychmiast zaczęło huczeć od plotek o ich romansie. Później paparazzi sfotografowali parę na kolacji w sushi barze. Zainteresowanie mediów wzrosło tym bardziej, że ani Natalia, ani Kuba nie chcieli komentować łączących ich relacji. Natalia, oprócz śpiewania, para się także aktorstwem WĘGRZYN MAREK/KAPIF.PL/mwegrzyn

Natalia Lesz

Kiedy Natalia Lesz i Kuba Wojewódzki razem pojawili się na jednej z imprez, natychmiast zaczęło huczeć od plotek o ich romansie. Później paparazzi sfotografowali parę na kolacji w sushi barze. Zainteresowanie mediów wzrosło tym bardziej, że ani Natalia, ani Kuba nie chcieli komentować łączącej ich relacji.

Kuba Wojewódzki, Natalia LeszKAPIF.PL

Kolorowa prasa rozpisywała się na temat romantycznych wakacji pary w Los Angeles. Choć dziennikarz w końcu zdementował plotki na temat romansu z gwiazdą, nadal się z nią spotykał. Ona także na początku nie potwierdzała doniesień na temat tego, że są parą:

Moje relacje z Kubą oparte są na przyjaźni i wzajemnym szacunku. Kuba ma dużo więcej doświadczenia, życiowego i medialnego, dlatego rozmowy z nim są ciekawe i inspirujące - mówiła dyplomatycznie w rozmowie z 'Party'.

Po rozstaniu gwiazda w końcu odniosła się do swojego związku z showmanem w 'Gali'. W wywiadzie, na pytanie dziennikarza o Wojewódzkiego, odpowiedziała w bardzo wymowny sposób:

Byłam jedną z baaaaaardzo wielu kobiet Kuby Wojewódzkiego.

Dziś Natalia Lesz jest w szczęśliwym związku, którego owocem jest córka, Alicja. Z powodzeniem rozwija też swoją karierę aktorską. Niedawno zagrała główną rolę w krótkometrażowym filmie 'Test', nagrodzonym na wielu zagranicznych festiwalach.

Z kolei w listopadzie na premierę filmu Z kolei w listopadzie na premierę filmu "Dom zły" dziennikarz przyszedł z hostessą, która pracuje przy jego programie. Dziewczyna ma zaledwie 21 lat. Jego znajomy powiedział kiedyś w rozmowie z "Twoim Imperium":"Kuba lubi laseczki góra do 25 lat. Zabawia się w jeden wieczór i już szuka następnej. "Przerobił" już niemal wszystkie znajome znajomych i nikt już nie reaguje gdy prosi "poznaj mnie z kimś" FORUM/Krzysztof Jarosz

Wodzianka, czyli Dominika Zasiewska

Na premierę filmu 'Dom zły' w 2009 roku dziennikarz przyszedł z hostessą, która pracowała przy jego programie jako 'Wodzianka'. Dziewczyna miała zaledwie 21 lat. Podobno nie był to pierwszy raz, gdy zainteresował się tak młodą kobietą. Jak powiedział kiedyś jego znajomy w rozmowie z 'Twoim Imperium':

Kuba lubi laseczki góra do 25 lat. Zabawia się w jeden wieczór i już szuka następnej. 'Przerobił' już niemal wszystkie znajome znajomych i nikt już nie reaguje, gdy prosi 'poznaj mnie z kimś.
To najnowszy romans showmana. Według mediów, nową miłością Kuby jest przepiękna Anna Czartoryska. Oczywiście aktorka. Ale nie tylko. Do niedawna związana z Piotrem Adamczykiem. Para rozstała się, a niedługo potem Anna pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego, aby o tym opowiedzieć. Wtedy ponoć zaiskrzyło między nią a Wojewódzkim. Czy z tego wyjdzie coś więcej To najnowszy romans showmana. Według mediów, nową miłością Kuby jest przepiękna Anna Czartoryska. Oczywiście aktorka. Ale nie tylko. Do niedawna związana z Piotrem Adamczykiem. Para rozstała się, a niedługo potem Anna pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego, aby o tym opowiedzieć. Wtedy ponoć zaiskrzyło między nią a Wojewódzkim. Czy z tego wyjdzie coś więcej KAPIF.PL

Anna Czartoryska

Głośno było też o jego kolejnym romansie. Media łączyły go z przepiękną aktorką, Anną Czartoryską.  Wcześniej gwiazda związana była z Piotrem Adamczykiem. Para rozstała się, a niedługo potem Czartoryska pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego, aby o tym opowiedzieć. Wtedy ponoć między tą dwójką zaiskrzyło.

Jeszcze przed nagraniem widywano ich razem, ale teraz te spotkania są coraz częstsze. Na początku lipca pojechali nawet razem na koncert Prince'a na festiwal Open'er! Starali się unikać paparazzich, ale przed znajomymi nie kryli się wcale. Kuba nie odstępował Ani na krok i był bardzo opiekuńczy - opowiadał tygodnikowi 'Show' przyjaciel Wojewódzkiego.

Od 2013 roku Czartoryska jest żoną Michała Niemczyckiego.

Plotkowano również, że Kubę Wojewódzkiego i Olgę Bołądź łączy coś więcej niż tylko przyjaźń Plotkowano również, że Kubę Wojewódzkiego i Olgę Bołądź łączy coś więcej niż tylko przyjaźń East News

Olga Bołądź

Przed paru laty plotkowano również, że Kubę Wojewódzkiego i Olgę Bołądź łączy coś znacznie więcej niż tylko przyjaźń. Choć pojawiali się oni razem na tych samych imprezach, oboje próbowali ukryć związek. Dlatego nikt do końca nie miał pewności, co do ich ewentualnego romansu.

Kuba Wojewódzki i Olga Bołądź spędzili cały dzień i miły wieczór w jednej z warszawskich restauracji. Widać było, że w swoim towarzystwie dobrze się bawią. Potem dziennikarz odwiózł dziewczynę do domu. Czy to już miłość? - można było wówczas przeczytać na Polki.pl.

Para rozstała się w dobrych relacjach. Po rozstaniu z showmanem Olga Bołądź pojawiła się nawet u niego w programie.

Kolorowe czasopisma twierdzą, że piękna modelka Sara Faraj jest nową zdobyczą Kuby Wojewódzkiego. Faktycznie, kilkakrotnie byli widywani w swoim towarzystwie, jednak żadne z nich do tej pory nie skomentowało tych doniesień.

Rzekomy związek otworzył piękności za to drzwi na salony. Faraj z chęcią pokazuje się na imprezach dla celebrytów. Niestety, showman nie towarzyszy jej na salonach. Z pewnością modelka nie jest zachwycona taką sytuacją. Czyżby Wojewódzki wstydził się jej? Przecież nie ma czego. Kolorowe czasopisma twierdzą, że piękna modelka Sara Faraj jest nową zdobyczą Kuby Wojewódzkiego. Faktycznie, kilkakrotnie byli widywani w swoim towarzystwie, jednak żadne z nich do tej pory nie skomentowało tych doniesień. Rzekomy związek otworzył piękności za to drzwi na salony. Faraj z chęcią pokazuje się na imprezach dla celebrytów. Niestety, showman nie towarzyszy jej na salonach. Z pewnością modelka nie jest zachwycona taką sytuacją. Czyżby Wojewódzki wstydził się jej? Przecież nie ma czego. WBF

Sara Faraj

Kolorowe czasopisma rozpisywały się, że piękna modelka, Sara Faraj, jest kolejną zdobyczą Kuby Wojewódzkiego. Faktycznie, kilkakrotnie byli widywani w swoim towarzystwie, jednak żadne z nich nie zdecydowało się skomentować tych doniesień. W końcu okazało się, że celebrytka była już ponoć wtedy z kimś związana:

Z Kubą są tylko przyjaciółmi. I chyba nic więcej z tego nie będzie - powiedziała znajoma modelki w rozmowie z dwutygodnikiem 'Party'.

Sara miała wówczas 21 lat i była bardzo atrakcyjna (nadal jest). W przeszłości wzięła udział w programie TVP 'Supermodelki', prowadzonym przez Agnieszkę Maciąg. Poza modelingiem, studiowała też psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Zdjęcia Sary można było zobaczyć w polskiej i australijskiej edycji magazynu 'Maxim'.

Swoją oryginalną, egzotyczną urodę zawdzięcza pochodzącemu z Emiratów Arabskich ojcu. Farej próbowała też swych sił w aktorstwie. Zagrała kilka epizodycznych ról w serialach, takich jak: 'Brzydula', 'Czas honoru' i 'Teraz albo nigdy'.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.