Kiedy zobaczyliśmy Salmę Hayek w bikini i bez makijażu, opadła nam szczęka. Nie uwierzycie, że ma 48 lat!

Salma Hayek to jedna z najseksowniejszych hollywoodzkich aktorek. Potwierdza to każdorazowo, kiedy pojawi się na czerwonym dywanie. Jeszcze lepszym dowodem są zdjęcia w bikini. Takie jak te, które zrobiono jej podczas świątecznego wypoczynku w St. Barts we Francji. Ten brzuch, ta pupa!
Salma Hayek Salma Hayek East News

Salma Hayek na wakacjach

Salma Hayek, wzorem wielu gwiazd, okres świąteczny spędziła tam, gdzie jest ciepło. Aktorce towarzyszył mąż, Francois-Henri Pinault, ich córka Valentina oraz dzieci męża z pierwszego małżeństwa. Hayek wypoczywała aktywnie, kąpała się i jeździła na skuterze wodnym. Tego dnia miała na sobie eleganckie czarne bikini, idealnie podkreślające jej fantastyczną sylwetkę. Trudno uwierzyć, że patrzymy na ciało 48-latki!

Salma Hayek Salma Hayek East News

Ćwiczy, ale ma cellulit

Cudów nie ma. Taka figura wymaga pracy. Salma Hayek sporo czasu spędza na siłowni i stosuje odpowiednią dietę.

Nie jestem doskonała, to znaczy mam uda, tyłek, ale też mam i cellulit, z którym walczę każdego dnia. To mnie skłania do myślenia o tym, co założyć na siebie - mówiła w rozmowie z portalem Thefitnessroad.com.
Salma Hayek Salma Hayek East News

Daje z siebie wszystkko i ma wyniki

Salma Hayek starała się nie tracić formy nawet wtedy, kiedy była w ciąży córką Valentiną (obecnie 7-letnią). Co prawda nie było wtedy mowy o siłowni, ale aktorka wciąż pozostawała aktywna fizycznie.

Salma jest super inteligentna i ma niesamowity zapał. Na treningach daje z siebie wszystko i dzięki temu ma wyniki. Nie mogę się jej nachwalić - komplementowała aktorkę Sara Shears, instruktorka.
Salma Hayek Salma Hayek East News

Naturalna piękność

Salma Hayek to naturalna piękność. W wersji casual jest równie piękna, co w pełnym makijażu.

Choć bez makijażu, w promieniach słońca wyglądała o wiele młodziej, niż wskazywałby jej wiek - skomentował to "Daily Mail".
Salma Hayek Salma Hayek East News

Jej bikini rozgrzewało powietrze

To bikini musiało naprawdę zrobić wrażenie na redaktorach wspomnianego portalu, skoro pozwolili sobie na poetyckie podsumowanie jej wyglądu.

Chociaż w innych miejscach globu było mroźno, tuta było ciepło, a jej skąpe czarne bikini sprawiło, że było nawet jeszcze goręcej - czytamy tam.
Salma Hayek Salma Hayek East News

Na skuterze

Poza pływaniem i nurkowaniem w Oceanie, Salma Hayek mierzyła się także ze skuterem wodnym.

Kiedy tak przemierzała fale na skuterze, w każdym calu wyglądała jak gwiazda kina akcji - to znowu komentarz z "Daily Mail".

Coś w tym jest.

Salma Hayek Salma Hayek East News

Salma Hayek

A tu już na luksusowym jachcie. W tle widać jedno z trójki dzieci, jakie towarzyszyły gwieździe podczas wypoczynku. W jednym z niedawnych wywiadów Salma Hayek zdradziła, jak ważne w jej życiu jest macierzyństwo i prowadzenie domu.

Uwielbiam być żoną i gospodynią domową - to mój wybór. Moi przyjaciele, którzy nie mają dzieci mówią, że jestem nie do wytrzymania, bo w kółko mówię o macierzyństwie - przyznała w rozmowie z "The Guardian". - Jednak bycie matką jest bardziej męczące, niż praca. Czasami przesadzam i mam dość. Rozumiem, jakie to męczące dla kobiet, które przez cały czas same wszystko robią.
Salma Hayek,  Francois-Henri Pinault Salma Hayek, Francois-Henri Pinault East News

Salma Hayek, Francois-Henri Pinault

Myślicie, że Matylda robi ukradkiem selfie z całującymi się rodzicami w tle? Ściśle rzecz biorąc, z ojcem i macochą.

Salma Hayek,  Francois-Henri Pinault Salma Hayek, Francois-Henri Pinault Bulls

Salma Hayek, Francois-Henri Pinault

Salma Hayek i Francois-Henri Pinault są małżeństwem od 2009 roku. Pinault to jeden z najbogatszych francuskich biznesmenów. Milioner sporą część swojego majątku przeznacza na cele charytatywne, między innymi fundacji Chime For Change, prowadzonej przez Hayek, a wspierającej kobiety będące ofiarami przemocy.

Szczerze mówiąc, byłem jednym z tych, którzy sądzą, że to zjawisko gdzieś istnieje, ale nie w moim kraju. Moja żona uświadomiła mi, jak bardzo się myliłem - mówił w jednym z wywiadów.
Salma Hayek,  Francois-Henri Pinault Salma Hayek, Francois-Henri Pinault Bulls

Salma Hayek, Francois-Henri Pinault

Salma Hayek i Francois-Henri Pinault na spacerze.

Salma Hayek Salma Hayek Reuters/ East News

Salma Hayek

A tu małe porównanie. Salma Hayek w makijażu i bez.

Salma Hayek w 1996 roku w filmie 'Od zmierzchu do świtu' i i teraz Salma Hayek w 1996 roku w filmie 'Od zmierzchu do świtu' i i teraz Materiały prasowe/ East News

Salma Hayek w 1996 roku w filmie 'Od zmierzchu do świtu' i i teraz

Pamiętacie film "Od zmierzchu do świtu"? Salma Hayek stworzyła tam jedną z najbardziej zmysłowych kreacji w historii filmu. Nic dziwnego, że Quentin Tarantino zwariował na punkcie sceny, w której Hayek tańczy z wężem. To było 19 lat temu. Jej figura niewiele zmieniła się przez ten czas!

Salma Hayek w 2004 roku i teraz Salma Hayek w 2004 roku i teraz East News

Salma Hayek w 2004 roku i teraz

Zawsze sexy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.