Michał Niemczycki u boku ciężarnej żony prezentuje swoją... Vodę Naturalną. A na imprezie sama śmietanka

W warszawskim Pałacu Sobańskich odbyła się w czwartek charytatywna aukcja Vody Naturalnej pod hasłem 'Ubieramy Vodę'. Przedmiotem licytacji były unikalne butelki Vody, które w ramach tegorocznej edycji zdobione były dziełami sztuki pięknej stworzonymi przy współpracy z 11. reprezentantami polskiego malarstwa współczesnego. Dochód z aukcji w całości przeznaczany jest na fundację TVN 'Nie jesteś sam', a udział w nich biorą gwiazdy stacji oraz najbogatsi Polacy.
Michał Niemczycki i Anna Czartoryska-Niemczycka Michał Niemczycki i Anna Czartoryska-Niemczycka WBF

Michał Niemczycki i Anna Czartoryska-Niemczycka

Michał Niemczycki w niczym nie przypomina buntownika sprzed lat. W czasie studiów uwielbiał sporty walki, często chodził z podbitym okiem i gardził stylem życia swoich rodziców. Dziś jest poważnym biznesmenem, a u jego boku promienieje piękna, ciężarna żona - aktorka Anna Czartoryska-Niemczycka. To również dzięki niej taki sukces odniosła jego marka wody - Voda Naturalna. Show-biznes dał mu bowiem popularność, którą umiejętnie wykorzystał i przekuł na wzrastające zarobki. Oczywiście pomogło również nazwisko rodowe.

Znane nazwisko ojca na pewno na początku pomogło otworzyć kilka drzwi, jednak, aby doszło do interesu temat musi się sam obronić, czyli musi się spinać merytorycznie i finansowo - mówił w rozmowie z NaTemat.pl.

Czym jest Voda Naturalna? Wierzcie lub nie, ale to po prostu zwykła woda źródlana sprzedawana w eleganckich butelkach z szarego matowego szkła. Opakowanie robi swoje. Mała butelka kosztuje 7 złotych, duża 10. A chętnych i tak nie brakuje! Vodę można kupić w Almie, drogich restauracjach, hotelach, jak i za granicą. Produkt pokochali m.in. szejkowie z Dubaju. Miesięczna produkcja przekracza 100 tysięcy butelek.

Prowadzenie biznesu to nawał obowiązków. Dopiero teraz zaczynam rozumieć, dlaczego ojca tak często nie było w domu, gdy byłem mały. Praca staje się główną pasja i priorytetem, zabierając czas, który kiedyś spędzałem z przyjaciółmi albo w siłowni - mówi.
Katarzyna Frank-Niemczycka Katarzyna Frank-Niemczycka WBF

Katarzyna Frank-Niemczycka

Na imprezie wieńczącej poniekąd wielki sukces Michała, nie mogło zabraknąć jego matki, Katarzyny Frank-Niemczyckiej. Nie pojawił się jednak jego ojciec, Zbigniew. Imperium Niemczyckich warte 1700 milionów złotych wymaga nieustannej uwagi. Być może to właśnie obowiązki zawodowe go zatrzymały.

Dorota i Wojciech Soszyńscy Dorota i Wojciech Soszyńscy WBF

Dorota i Wojciech Soszyńscy

W Pałacu Sobańskich pojawili się również państwo Soszyńscy. Właściciele marki Oceanic (AA Cosmetics, AA Therapy oraz Oillan), a także współwłaściciele Euro Fragrance, często biorą udział w akcjach charytatywnych. Obie spółki tylko w  zeszłym roku przyniosły im 200 milionów złotych przychodu. Majątek małżeństwa wyceniany jest na 500 milionów złotych wg rankingu "Wprost".

Z rodzicami Niemczyckiego od lat łączy ich serdeczna przyjaźń.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński WBF

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Tancerka Izabela Janachowska i biznesmen Krzysztof Jabłoński również wzięli udział w aukcjach. Para planuje wkrótce ślub i huczne wesele. Kolorowa prasa rozpisuje się ostatnio o jego szczegółach, oni tymczasem próbują uniknąć przedmałżeńskiej gorączki, choć nie jest łatwo.

Każdy chciał dobrze i doradzał to to, to tamto. Zaczęliśmy wariować! Gosia, nasza organizatorka, powiedziała: To wasz dzień i wy macie być zadowoleni, wy zrealizujcie swoje marzenia. Może to egoistyczne, ale chyba tak musi być, że to para młoda ma być zadowolona - powiedziała Janachowska w rozmowie z "DD TVN". - Od tej osoby przede wszystkim można wymagać tego, co chcesz. Jeśli przy organizacji ślubu pomaga babcia czy mama i coś nie wyjdzie, to przecież nie nakrzyczysz na nie.
Kinga Rusin Kinga Rusin WBF

Kinga Rusin

Na imprezie nie zabrakło również największych gwiazd TVN. Pojawiła się m.in. Kinga Rusin, która jak zwykle prezentowała się niezwykle elegancko. Dziennikarka lubi tego typu eventy, unika za to celebryckich imprez, na których musiałaby pozować na ściance i odpowiadać na niedyskretne pytania. Nie zawsze tak było, ale prezenterka dziś jest o wiele mniej wylewna niż kilka lat temu.

Kinga RusinKapif

Karolina Ferenstein-Kraśko Karolina Ferenstein-Kraśko WBF

Karolina Ferenstein-Kraśko

Obok Rusin pojawiła się także Karolina Ferenstein-Kraśko. Co ciekawe, gdy Kinga doświadczyła ostatnio niezbyt przyjemnej sytuacji w jednej z warszawskich restauracji (Zobacz: Lis wyprawia urodziny w restauracji, nagle zjawia się Rusin. Niezręcznie? Jeszcze jak! Tak to wyglądało), po jej wyjściu zawitała tam właśnie Ferenstein-Kraśko. I w dokładnie tej samej bluzce co wtedy przyszła w czwartek do Pałacu Sobańskich.

Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim WBF

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim lubi bywać, a ostatnio widuje się ją w coraz to wyśmienitszym towarzystwie. W czwartek bawiła się "u Niemczyckich", a kilka dni wcześniej pojawiła się na rozdaniu nagród Polskiej Rady Biznesu (Zobacz: Wręczono Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Wśród milionerów brylowały Rusin, Szulim i...). Widocznie postanowiła zmienić trochę towarzystwo.

Agnieszka Cegielska Agnieszka Cegielska WBF

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska od dawna wspiera inicjatywy charytatywne, nie mogło więc jej zabraknąć na eleganckiej imprezie Niemczyckiego. Pogodynka zadała szyku w granatowym kombinezonie od duetu Bohoboco, którego jest muzą, inspiracją i jednocześnie najwierniejszą klientką.

Agnieszka CegielskaWBF

Odeta Moro-Figurska i Adrian Furgalski Odeta Moro-Figurska i Adrian Furgalski WBF

Odeta Moro-Figurski i Adrian Furgalski

Odeta Moro-Figurski i Adrian Furgalski pojawili się na imprezie Niemczyckiego, lecz nie zabawili na niej długo. Spieszyli się bowiem na rozdanie nagród Plejada Top Ten (Zobacz: To była impreza! Ibisz całował ukochaną na ściance, Urbańska ze statuetką dla Gwiazdy w biznesie. Rozdanie nagród Plejady).

Więcej o:
Komentarze (8)
Michał Niemczycki u boku ciężarnej żony prezentuje swoją... Vodę Naturalną. A na imprezie sama śmietanka
Zaloguj się
 • majka23

  Oceniono 38 razy 32

  janachowska! ciekawe czy pokochałaby swojego narzeczonego gdyby dajmy na to był murarzem albo sprzedawcą , w każdym razie bez milionów na koncie?

 • white_lake

  Oceniono 31 razy 23

  sprzedaż wody pod wymyślną nazwą w dizajnerskiej flaszce to jest największe oszustwo i kpina

 • koja

  Oceniono 18 razy 14

  A to ciekawe-naturalna woda. A jaka może być jeszcze?

 • pelnazachwytu

  Oceniono 17 razy 11

  Uśmiech Szulim bezcenny:) wyszczerza i suszy zęby, zero uśmiechu:(

 • adamcopper

  Oceniono 5 razy 3

  czyli ci bogaci sie nie dali fotografowac cz co?2 fotki miliarderow i jakies dziennikarki potem,pewnie meza szukaja, juz sie dupa wkrecily do telewizji to teraz chca sie dupa wkrecic na salony, marne szanse drogie panie :P

 • paola999

  Oceniono 4 razy 2

  A czy ktoś może wie jakiej firmy buty ma pani Izabela?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX