Wiedzieliście, że Izabela Trojanowska ma tak piękną córkę?

Roksana, córka Izabeli Trojanowskiej tak rzadko bywa na salonach, że mało kto wie jaką jest pięknością. Obecnie ma 24 lata i zachwyca urodą. Zobaczcie zdjęcia!
Izabela Trojanowska z córką Roksaną Izabela Trojanowska z córką Roksaną Kapif

Berlin

Izabela Trojanowska, wokalistka i aktorka, która w pewnym momencie wybrała Berlin jako miejsce zamieszkania. W 1991 roku urodziła córkę Roxannę i z Berlina regularnie przylatywała do Polski, żeby zagrać w "Klanie".

Myślałam, że to będzie krótka przygoda. Nie wiedziałam, w co się bawię. Okazało się, że serial tak się spodobał, że podpisywaliśmy co pół roku kontrakty. I tak zleciało 14 lat! Wyjeżdżając z Berlina do pierwszych odcinków "Klanu", zostawiając małe dziecko, myślałam że to tylko na chwilę. Zaczęły się jazdy między Berlinem, gdzie został mój mąż z Roxannką, a Warszawą, gdzie pracowałam - wspominała Izabela Trojanowska w rozmowie z Gala.pl.

Z kolei w innym wywiadzie wspomina o tym, z jakimi kłopotami borykała się jako matka małej Roxanny.

Mieszkaliśmy na trzecim piętrze w kamienicy bez windy, do szóstego roku życia wnosiłam ją po schodach, bo bałam się, że się wychyli przez barierkę i spadnie. Była jakby do mnie przyrośnięta. Pomyślałam sobie, że jeśli będę wyjeżdżać na plan serialu, Roxanna stanie się bardziej samodzielna. A ja po 50 odcinkach wrócę do poprzedniego życia - mówiła w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Roxanna rzadko pojawiała się w Polsce, a jeszcze rzadziej na polskich salonach, w Wiedniu studiowała antropologię kultury i socjologię, przebywała w Londynie, a w międzyczasie okazało się, że wyrosła na prawdziwą piękność!

Roxanna Trojanowska i Izabela Trojanowska Roxanna Trojanowska i Izabela Trojanowska East News

Dzieciństwo

Roxanna Trojanowska urodziła się w 1991 roku i dzieciństwo spędziła w Berlinie. Była to konsekwencja decyzji jej mamy, która chciała uciec od szarości i bylejakości PRL-u.

Chciałam lepszego życia dla mojej córki. Żeby od małego nauczyła się porządnego życia. Tu wszystko było takie małe, skundlone - mówiła aktorka w cytowanym wywiadzie.

W tym samym tekście córka przyznaje, że nie pamięta wielu rzeczy z czasów, kiedy mama opuszczała Berlin, żeby zagrać w "Klanie".

Tego nie pamiętam, bo jeszcze wtedy byłam za mała... ale jest jedno takie zdjęcie, gdzie na lotnisku witam mamę. Kiedy dziś na nie patrzę, przypominam sobie, co wtedy czułam: moje wielkie szczęście.
Parę lat później Roxanna tak mi powiedziała: "Nie chciałabym, żebyś kiedyś mnie zatrzymywała. Jak ja już sobie pójdę z domu, to chcę, żebyś ty miała swoje życie. Ty, mamo, swoje rób - dodała Izabela Trojanowska.

Poniżej widzimy 12-letnią Roxannę, którą mama zabrała na spotkanie prezydenta ze środowiskami artystycznymi.

Roxanna Trojanowska, Izabela TrojanowskaEast News

Roxanna Trojanowska, Izabela TrojanowskaKapif

Roxanna Trojanowska i Izabela Trojanowska Roxanna Trojanowska i Izabela Trojanowska Kapif

Salony

Salony nie są miejscem w których Roxanna lubi przebywać. Ceni sobie prywatność i unika pozowania fotoreporterom. Co jakiś czas robi jednak wyjątek i pozwala się mamie zabrać na jakąś imprezę. Tak wyglądała w 2010 roku na gali Moda i Styl.

Roxanna Trojanowska, Izabela TrojanowskaKapif

Roxanna Trojanowska i Izabela Trojanowska Roxanna Trojanowska i Izabela Trojanowska Kapif

Talent

Roxanna odziedziczyła po mamie zdolności artystyczne i najwyraźniej jest ich świadoma.

Chociaż podobno odziedziczyłam po mamie zdolności, nie chciałabym, aby o moim prywatnym życiu pisały gazety - mówiła w rozmowie z portalem Fakt.pl.

Mowa o uzdolnieniach muzycznych i aktorskich.

Roxanna potrafi dobrze śpiewać i robi to bardzo sympatycznie. Dlatego bonusowo na mojej płycie zaśpiewam właśnie z nią. Będzie to tylko jedna piosenka - mówiła Izabela Trojanowska.

W planach było też nakręcenie wideoklipu w którym Roxanna zagrałaby swoją mamę z lat młodości.

Roxanna Trojanowska, Izabela TrojanowskaKapif

Roxanna Trojanowska i Izabela Trojanowska Roxanna Trojanowska i Izabela Trojanowska Kapif

Chłopak

Roxanna ma nie tylko zdolności artystyczne, ale i językowe.

Ja pani powiem, że kiedyś oznajmiła mi, że jej ulubionym językiem jest łacina. Nie uwierzyłam, dopóki nie wręczyła mi karteczek i nie kazała się przepytywać. Z niemieckiego na angielski, z angielskiego na łacinę... - chwaliła się 3 lata temu Izabela Trojanowska w rozmowie z portalem Gala.pl.
W tym roku jadę do Hiszpanii. Chciałabym tam popracować, żeby się nauczyć jeszcze hiszpańskiego - dodała Roxanna.

Piękna i utalentowana Roxanna raczej nie powinna narzekać na brak adoratorów, ale...

Z chłopakami jest u mnie ciężko. Za duże mam oczekiwania i wydaje mi się, że nikt ich nie spełni. Na razie nie zamierzam mieć chłopaka - mówiła wtedy.

Roxanna Trojanowska, Izabela TrojanowskaKapif

Roxanna Trojanowska i Izabela Trojanowska Roxanna Trojanowska i Izabela Trojanowska Kapif

Samodzielność

Roxanna niezwykle sobie ceni wolność. Dlatego rocznego pobytu w Londynie nie wspomina najlepiej.

W Londynie byłam przez rok, ale tam nie byłam samodzielna, to był internat katolicki (...) Byłam taka szczęśliwa, kiedy wróciłam do Berlina! Zdałam sobie sprawę, jak strasznie ważna jest dla mnie wolność. Nienawidzę kontroli. Tam jadłam ciągle batony z masłem orzechowym i byłam nieszczęśliwa.

Zapytana, czy czuje się Polką czy Niemką, odparła.

Mam polski i niemiecki paszport, więc czuję się też Polką.

Roxanna bardzo dojrzale przyjęła rozwód rodziców, Izabeli i Marka Trojanowskich.

Czułam, że utrzymują ten związek ze względu na mnie. Poczułam, że uczucia to jest trudna i skomplikowana sprawa. Nigdy nie miałam czegoś takiego, jak to bywa u koleżanek - niektóre po rozwodach rodziców wpadają w depresję, obwiniają się, że rodzice ich nie kochają... Ja wiem, że mama mnie kocha, tata mnie kocha i jest w porządku. A to, że się nie rozumieją... - mówiła dla "Gali".

Izabela Trojanowska potwierdza słowa córki.

Wydaje się nad wiek dojrzała. Powiedziała mi, że widziała, że nie pasujemy z mężem do siebie. Byliśmy z różnych światów. Mąż matematyk, ja marzycielka - mówiła dla "Vivy!".

Roxanna wydaje się być szczęśliwa i niczego się nie boi.

Niczego. Mam kochających mnie rodziców. Wiem, że rodzice we wszystkim mi zawsze pomogą. Wiem, że nigdy nie będę sama.

Roxanna Trojanowska, Izabela TrojanowskaKapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.