Miały być "polskie Oscary", a wyszło jak zwykle. Nasze gwiazdy nie potrafią się ubrać na ważną galę

"Orły" to najważniejsza impreza dla wszystkich związanych z branżą filmową. Nic dziwnego, że gala nazywana jest "polskimi Oscarami". Czy takie porównanie nie jest trochę na wyrost? Patrząc na kreacje naszych rodzimych gwiazd i stroje zagranicznych artystów, nie mamy nawet najmniejszej siły przebicia. Oczywiście za oceanem na imprezę panie szykują się przez cały rok, a ich suknie zaprojektowane są tylko na tę jedną uroczystość. A u nas? Niektóre znane Polki starają się wyglądać elegancko. Niestety, często z mało spektakularnych skutkiem. Inne znów ubierają się jak na piknik. Zobaczcie najbardziej nieudane stylizacje gali.
Joanna Kulig Joanna Kulig Kapif

Joanna Kulig

Joanna Kulig na rozdanie "polskich Oscarów" przybyła w zwykłej skórzanej sukience z bufkami. Nie dość, że jej kreacji brakowało wiele do elegancji, to jeszcze sukienka opinała się tak bardzo na brzuchu aktorki, że naprawdę nie wyglądała w niej korzystnie.

Kolejną kwestią jest długość kreacji. Na taką galę bardziej odpowiednie są raczej stroje wieczorowe. Dla pań oznacza to długość maksi.

Joanna KuligKapif

Kaja Śródka Kaja Śródka Kapif

Kaja Śródka

Stylistka (sic!) i projektantka Kaja Śródka na wielką galę założyła legginsy i nietwarzową, satynową bluzkę. Jej kolor korespondował z dżinsami mamy byłej dziewczyny Borysy Szyca.

Kaja ŚródkaKapif

Katarzyna Herman Katarzyna Herman Kapif

Katarzyna Herman

Podziwiamy jej odwagę, ale czy wypada na taką uroczystość założyć bluzkę z siatki?

Katarzyna HermanKapif

Katarzyna HermanKapif

Tamara Arciuch Tamara Arciuch Kapif

Tamara Arciuch

Tamara Arciuch w kreacji od Tomasza Ossolińskiego. Miało być oryginalnie i elegancko. Prawie się udało. Monstrualnych rozmiarów ozdoba wyglądała raczej karykaturalnie. Przynajmniej jednak dostarczyła powodu do uśmiechu Andrzejowi Sewerynowi, z którym aktorka wręczała nagrodę. W pewnym momencie pióra Arciuch zaczęły go łaskotać w nos. Aktor jednak zachował kamienną twarz i zdradził się tylko niewielkim grymasem.

Marta Nieradkiewicz Marta Nieradkiewicz Kapif

Marta Nieradkiewicz

W takiej sukience w żadna gwiazda nie ośmieliłaby się przyjść do Dolby Theatre.

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Kapif

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z niewielu polskich gwiazd, która od każdego projektanta dostanie dowolną suknię. Dlaczego więc założyła na siebie coś, co przypomina worek na kartofle ozdobiony cekinami.

Liliana Komorowska Liliana Komorowska Kapif

Liliana Komorowska

Liliana Komorowska występująca i mieszkająca w USA, na galę przyszła w kreacji, którą równie dobrze mogłaby założyć na imieniny do koleżanki.

Roma Gąsiorowska Roma Gąsiorowska Kapif

Roma Gąsiorowska

Przyszła mama, Roma Gąsiorowska pokazała się w prostej sukience. Idealnie sprawdziłaby się też na spacer po plaży. Gdzie elegancja i blichtr?

Anna Romantowska Anna Romantowska Kapif

Anna Romantowska

Pozwólcie, że za nasz komentarz posłużą dwa słowa: "Te buty"!

Anna RomantowskaKapif

Więcej o: