Boczarska i Pogrebińska zagrały kochanki. A na premierze filmu się całowały!

Na planie filmu "W ukryciu" brały udział w bardzo gorących scenach. Chociaż zdjęcia zakończyły się już dawno, aktorki nadal są bardzo blisko siebie. Na wczorajszym premierowym pokazie nie tylko trzymały się za ręce i przytulały, ale też wymieniały pocałunki.
Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska KAPiF

Magdalena Boczarska i Julia Pogrebińska

Magdalena Boczarska i Julia Pogrebińska zagrały główne role w filmie "W ukryciu". Wcieliły się w role namiętnych kochanek - Boczarska była córką fotografa, który ukrywa w domu Żydówkę. Chociaż dziewczyny na początku nie pałały do siebie sympatią, z czasem między nimi tworzy się więź, która przeradza się w gorący romans.

Magdalena Boczarska i Julia Pogrebińska Magdalena Boczarska i Julia Pogrebińska East News

Magdalena Boczarska i Julia Pogrebińska

Boczarska i Pogrebińska  na premierze filmu trzymały się za ręce, przytulały, a także wymieniały pocałunki. Takie zachowanie od razu wzbudziło zainteresowanie.

Myśmy się przywitały po prostu. Jesteśmy ze sobą bardzo zaprzyjaźnione i faktycznie to jest fajne jeśli po jakimś planie coś się zadziało istotnego między ludźmi, jeśli coś takiego zostaje. Z czego się bardzo cieszę. Mogę państwa zapewnić, że zarówno Julia jak i ja mamy satysfakcjonujące życia i erotyczne, i osobiste - powiedziała Boczarska w "DD TVN".

Magdalena Boczarska, Julia PogrebińskaEast News

Magdalena Boczarska i Julia Pogrebińska Magdalena Boczarska i Julia Pogrebińska WBF

Magdalena Boczarska i Julia Pogrebińska

Wypowiedź Boczarskiej jednoznacznie sugeruje, że ona i Pogrebińska są ze sobą zżyte i dlatego chętnie obdarzają siebie nawzajem czułościami. Myślicie, że to zabieg marketingowy czy zachowanie świadczące o szczerej sympatii?

Magdalena Boczarska oraz Julia Pogrebińska