Odchudzili Mirandę Kerr w Photoshopie. Większej krzywdy nie mogli jej zrobić. "Nie miałam pojęcia"

Nie ma już świętości, skoro nawet perfekcyjne ciało Mirandy Kerr niektórzy potrzebują ulepszyć w Photoshopie. Poprawiać doskonałość? Z równym skutkiem można dogonić horyzont. Zresztą, sami zobaczcie efekt.
Miranda Kerr, Doutzen Kroes, Alessandra Ambrosio. Miranda Kerr, Doutzen Kroes, Alessandra Ambrosio. Facebook.com

Sztucznie odchudzili jej talię

Pokazy Victoria's Secret to wielkie modowe widowiska, na których występują największe modelki świata. Miranda Kerr, nie mogąc w tym roku być na imprezie "ciałem" ze względu na zawodowe zobowiązania, postanowiła być przynajmniej "duchem". Na Instagramie i Facebooku zamieściła zdjęcie z backstage'u ubiegłorocznej imprezy. Gwiazda pozuje w zmysłowym bikini w towarzystwie innych świetnych modelek: Doutzen Kroes, Alessandra Ambrosio.

Doutzen Kroes, Alessandra Ambrosio, Miranda KerrFacebook.com

Z miłością i najlepszymi życzeniami dla aniołków Victoria's Secret z Japonii! - podpisała fotografię.

Wszystko byłoby dobrze i miło, gdyby wnikliwi internauci nie dopatrzyli się retuszu na zamieszczonym przez modelkę zdjęciu.

Nie wierzę, że nikt jeszcze tego nie skomentował! Zauważyłem, że na jej zdjęciu na Instagramie jej talia została zwężona w Photoshopie! - napisał zszokowany internauta.

Sprawa zrobiła się głośna i Kerr czym prędzej usunęła to zdjęcie (jednak zostawiła takie samo na Facebooku), więc wpis wzburzonego fana pięknej modelki możemy przeczytać jedynie w artykule na portalu Dailymail.co.uk. Oto, jak wygląda w zbliżeniu "popsuta" w PS talia modelki.

Doutzen Kroes, Alessandra Ambrosio, Miranda Kerr. Doutzen Kroes, Alessandra Ambrosio, Miranda Kerr. Instagram.com

Zbędny zabieg

O tym, że cyfrowe odchudzenie modelki było zabiegiem zbędnym, wręcz szkodliwym , łatwo się przekonać rzucając okiem na oryginalne zdjęcie. Kiedy zrobił się szum wokół jej talii, modelka podmieniła zdjęcia.

Hej, oto oryginalne zdjęcie z VS! - napisała obok zdjęcia. - Kiedy ponownie zamieściłam zdjęcie w tym tygodniu, żeby wesprzeć dziewczyny, wzięłam je z internetu, kiedy pracowałam w Japonii. Nie miałam pojęcia, że jest poprawione w Photoshopie. Ze wszystkimi dobrymi intencjami - przepraszam za zamieszanie i gratuluję dziewczynom wspaniałego pokazu!

Rzut oka na poniższe zestawienie pokazuje naocznie, że specjaliści od retuszu wykazali się nazbyt daleko idącą gorliwością. A że lepsze jest zawsze wrogiem dobrego, to w efekcie idealnie skrojona talia Mirandy Kerr stała się groteskowo szczupła i przestała harmonizować z resztą jej zgrabnej figury. Sami zobaczcie, naprawdę trzeba było coś poprawiać?

Miranda KerrInstagram.com/ Facebook.com

Miranda Kerr. Miranda Kerr. Instagram.com

Nic do poprawki

Miranda Kerr jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Śmiało zamieszcza tam zdjęcia na których możemy podziwiać jej smukłą talię w całej okazałości. Przyznacie, że jest coś nienormalnego w poprawianiu TAKIEGO ciała?

Miranda KerrInstagram.com

Miranda KerrInstagram.com

Miranda KerrInstagram.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.