Wiedzieliście, że Carla Bruni ma tak utalentowaną siostrę? Jest aktorką i reżyserką

Carla Bruni pozowała na okładce francuskiego "Elle" ze swoją o 4 lata starszą siostrą, Valerią Bruni Tedeschi. Tedeschi jest nie mniej utalentowana niż jej siostra. Zobaczcie, jak wygląda.
Carli Bruni i jej siostra, Valeria Bruni Tedeschi. Carli Bruni i jej siostra, Valeria Bruni Tedeschi. Elle

Carli Bruni i jej siostra, Valeria Bruni Tedeschi

Carla Bruni pokazała światu swoją siostrę, Valerię Bruni Tedeschi. panie pozowały razem na okładce francuskiego "Elle". Carla Bruni może pochwalić się imponującym CV - była modelką, piosenkarką i wreszcie żoną prezydenta Francji. Jej o 3 lata starsza siostra jest niemniej utalentowana. Od lat pała się aktorstwem. To nie pierwszy raz, kiedy siostry wzięły udział w sesji zdjęciowej. W 2003 zdobiły okładkę magazynu "Les inrockuptibles".

Carli Bruni i jej siostra, Valeria Bruni TedeschiLes inrockuptibles

Valeria Bruni Tedeschi. Valeria Bruni Tedeschi. East News

Valeria Bruni Tedeschi

Valeria Bruni Tedeschi ma 48 lat. Odnalazła się w aktorstwie. Parę dni temu była jedną z gwiazd na premierze jej najnowszego filmu "A Castle In Italy". Film oczarował widzów na Festiwalu w Cannes.

Valeria Bruni TedeschiEast News

Valeria Bruni Tedeschi, kadr z 5x2 pięć razy we dwoje. Valeria Bruni Tedeschi, kadr z 5x2 pięć razy we dwoje. East News

Aktorka i reżyserka

Valeria Bruni Tedeschie debiutowała w 1996 roku w "Mój mężczyzna, jako Sanguine". Występowała we francuskich, a także zagranicznych filmach. W 2004 zagrała w "5x2 pięć razy we dwoje"" jako Marion. Na ekranie widzowie mogli podziwiać siostrę żony prezydenta w samym bikini. Wystąpiła także w filmie "Monachium" Stevena Spielberga w 2005 roku, w którym zagrała małą rólkę. Z biegiem lat Tedeschi zajęła się także reżyserią i to z sukcesem. Jej debiutancki film "It's Easier for a Camel" ("Łatwiej jest wielbłądowi...) zdobył na festiwalu filmowym festiwalu filmowym Tribeca w 2003 roku. Jej kolejny film "Actrices" też został wyróżniony na Festiwalu Filmowym w Cannes.

 

Valeria Bruni TedeschiEast News

Valeria Bruni Tedeschi. Valeria Bruni Tedeschi. East News

Życie osobiste

Carla Bruni słynęła z niezliczonych romansów. Zanim została stateczną żoną prezydenta, była związana Vincentem Pérezem, Erikiem Claptonem, Donaldem Trumpem i Kevinem Costnerem. Siostra Carli ma nieco mniejszy temperament. Tedeschi przez 5 lat od 2007 roku spotykała się z aktorem, Louisem Garrelem. Para adoptowała dziewczynkę pochodzącą z Senegalu w 2009 roku.

Valeria Bruni Tedeschi East News

Valeria Bruni Tedeschi. Valeria Bruni Tedeschi. East News

Valeria Bruni Tedeschi

Tak Valeria Bruni Tedeschi wyglądała w 2007 roku. Reżyserka pozowała na Festiwalu Filmowym w Cannes i promowała swój film "Aktorki". Podobno do swojej siostry, Carli Bruni?

 

Carla Bruni attends the Bulgari evening party as part of the Women's Haute Couture Winter 2013 2014 Paris Women fashion week, Paris, FRANCE-02/07/2013./CAUANTOINE_715.31CAU/BLET/SIPA/EAST NEWS/CAU/BLET/SIPA

 

 

Carla Bruni-Sarkozy, wife of France's incumbent President and right-wing ruling party Union for a Popular Movement (UMP) candidate for the French 2012 presidential election Nicolas Sarkozy, leaves the polling station after voting with her husband, on May 6, 2012 for the election second round.                   AFP PHOTO / ERIC FEFERBERG  AFP/EAST NEWS/ERIC FEFERBERG

Więcej o: