Tej sukienki Anne Hathaway nie chciała założyć na Oscary. W czwartek miała ją za to na sobie Nicole Kidman!

Nicole Kidman pojawiła się w Cannes w znajomej sukni.
Anne Hathaway Anne Hathaway AP/John Shearer

Anne Hathaway

Na tegorocznej gali rozdania Oscarów Anne Hathaway miała wystąpić w sukni od Valentino. W ostatniej chwili zmieniła jednak zdanie, ponieważ dowiedziała się, że w podobnej kreacji pokaże się jej koleżanka z planu filmowego "Nędzników" - Amanda Seyfried. Ostatecznie aktorka założyła więc suknię Prady.

Zostałam poinformowana w sobotę późnym wieczorem, że ktoś na galę wręczenia Oscarów założy bardzo podobną suknię do tej od Valentino, którą zamierzałam założyć. Zdecydowałam więc, że będzie najlepiej dla wszystkich, gdy zmienię swoje plany. Chociaż uwielbiam sukienkę, którą miałam na sobie, była to bardzo trudno decyzja, podjęta w ostatniej chwili. Nie mogłam się doczekać, żeby założyć Valentino, aby uhonorować znaczący związek, który łączy mnie z domem mody i z samym Valentino - powiedziała Anne Hathaway magazynowi People.

Sukienka Valentinomat. promocyjne

Czy suknia Amandy rzeczywiście była aż tak bardzo podobna?

Amanda SeyfriedAP/John Shearer

Nicole Kidman Nicole Kidman Agencja Gazeta

Nicole Kidman

Tak spektakularna suknia od Valentino nie mogła się jednak zmarnować. Na piękną kreację połasiła się Nicole Kidman. W czwartek na czerwonym dywanie w Cannes członkini jury Festiwalu Filmowego zachwyciła w niej wszystkich. Aktorka wyglądała olśniewająco w koronkowej sukni, pochopnie odrzuconej przez Hathaway.

Nicole KidmanAgencja Gazeta

Nicole Kidman Nicole Kidman Agencja Gazeta

Nicole Kidman

Nicole Kidman uratowała suknię Valentino przed zapomnieniem w atelier projektanta. Suknia jest wyszywana koronkowymi kwiatami. Aktorka założyła do niej jedynie piękne złote kolczyki z ogromnymi diamentami. Włosy elegancko upięła do tyłu.

Nicole KidmanAgencja Gazeta

Nicole KidmanAgencja Gazeta

Nicole Kidman Nicole Kidman Agencja Gazeta

Nicole Kidman

Strata Anne to zysk Nicole! Kidman wyglądała zjawiskowo w sukni, która pierwotnie miała należeć do Hathaway. Ciekawe, co na to zdobywczyni tegorocznego Oscara? Gdyby założyła tę suknię nie zaliczyłaby "sutkowej wpadki"...

Anne HathawayREUTERS/MIKE BLAKE