Takich zdjęć jeszcze nie było! Penelope Cruz w zaawansowanej ciąży w skąpym bikini na wakacjach

Piękna aktorka i jej mąż, Javier Bardem, spodziewają się dziecka. To drugie dziecko hollywoodzkiej pary. Paparazzi przyłapali Penelope na wakacjach na Barbados. Wygląda wspaniale.
Penelope Cruz Penelope Cruz Splash News/East News

Penelope Cruz

Plotki o drugiej ciąży aktorki pojawiły się już na początku lutego, ale Penelope Cruz potwierdziła je dopiero po kilkunastu dniach w wywiadzie dla hiszpańskiej telewizji TVE. Gwiazda powiedziała, że jest "niezmiernie szczęśliwa i podekscytowana", że jej syn będzie miał rodzeństwo. Leo ma dwa lata. Penelope i Javierowi dość długo udało się ukrywać odmienny stan aktorki - wygląda na to, że to koniec drugiego trymestru lub początek trzeciego. 38-letnia gwiazda wybrała się z Leo na wakacje na Barbados. Przyszła mama prezentuje się wspaniale. Aż trudno oderwać od niej wzrok.

Penelope CruzSplash News/East News

Penelope Cruz Penelope Cruz Splash News/East News

Penelope Cruz

Penelope z synem zatrzymała się na zachodnim wybrzeżu wyspy. Podobno zamieszkała w luksusowym hotelu Sandy Lane i wynajęła dwupokojowy apartament Orchidea. Jedna noc kosztuje tam ponad 3 tysiące złotych.

Penelope CruzSplash News/East News

Penelope Cruz Penelope Cruz Splash News/East News

Penelope Cruz

Penelope Cruz jest uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood. W skąpym bikini i z mocno zaokrąglonym brzuszkiem wygląda znakomicie. Naturalnie, bez makijażu. Po prostu zachwycająco. W ciąży jest także młodsza siostra gwiazdy, Monica. W styczniu wyznała:

Zaszłam w ciążę uciekając się do sztucznego zapłodnienia - napisała na swoim blogu.

Penelope CruzSplash News/East News

Penelope Cruz Penelope Cruz Splash News/East News

Penelope Cruz

Penelope Cruz i Javier Bardem są niezwykle prywatną parą. Rzadko pokazują się razem na oficjalnych galach, bardzo mało w wywiadach mówią o swoim codziennym życiu. Trudno też sfotografować całą rodzinę. Rodzice strzegą małego Leo jak oka w głowie.

Chcę, aby mój syn, moje dzieci - jeśli będę miała ich więcej - dorastały w najbardziej anonimowych warunkach jak to tylko możliwe. Fakt, że jego ojciec i ja wybraliśmy taki zawód, nie daje nikomu prawa do naruszania naszej prywatności - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Vogue" w 2011 roku.
Penelope Cruz Penelope Cruz Hola!

Penelope Cruz

Zdjęcia Penelope w skąpym bikini pojawiły się w kolorowych magazynach na całym świecie.

Penelope Cruz, Javier Bardem Penelope Cruz, Javier Bardem EastNews

Penelope Cruz i Javier Bardem

Takie zdjęcia to rzadkość. Penelope i Javierowi udaje się zachować dużą prywatność. Aktora jest jeszcze trudniej namówić na jakiekolwiek wyznania niż jego żonę. W wywiadzie dla "GQ" z października 2012 roku uchylił rąbka tajemnicy - ale bardzo delikatnie:

Jestem szczęśliwie żonaty. Oddycham w spokoju i jestem spokojny. Dziękuję komukolwiek, kto jest tam na górze, że dał mi możliwość, żebym był kochany - powiedział.

O synu powiedział:

Czujesz, że wiesz wszystko. Ale nagle odkrywasz wszystko na nowo - jego oczami.
Penelope Cruz Penelope Cruz eastnews

Penelope Cruz

Te zdjęcia pochodzą z listopada 2012 roku. Mały Leo rośnie jak na drożdżach.

Syn Penelope Cruz i Javiera BardaEast News

Penelope Cruz, Javier Bardem. Penelope Cruz, Javier Bardem. fot. Forum

Penelope Cruz i Javier Bardem

Penelope Cruz i Javier Bardem spotykają się od 2007 roku, a w lipcu 2010 roku wzięli ślub podczas prywatnej ceremonii w domu przyjaciół na Bahamach. Cruz była już wtedy w czwartym miesiącu ciąży. Para poznała się jednak znacznie wcześniej: w 1992 roku zagrali razem w hiszpańskim filmie "Szynka. Szynka". Aktorka miała wówczas 18 lat, Bardem 23. Połączył ich gorący romans, jednak Cruz nie była wtedy zainteresowana poważnym związkiem. Ich romans odnowił się dopiero 15 lat później, na planie filmu Woody'ego Allena "Vicky Cristina Barcelona".

Penelope Cruz, Javier BardemEastNews

Penelope Cruz i Javier Bardem

Aktorska para od hollywoodzkiego zgiełku woli życie w swoim ukochanym Madrycie. To tam mieszka ich rodzina i przyjaciele.

***EXCLUSIVE***  Penelope Cruz, Javier Bardem and son Leo were at Warner Bross park in Madrid.  Reference: CP00002224