Monika Pyrek z ciążowym brzuszkiem na Gali Mistrzów Sportu 2012. Jak wyglądała?

Rok pełen zmian.
Monika Pyrek Monika Pyrek Kapif

Monika Pyrek

Nowy Rok 2013 dla słynnej tyczkarki, Moniki Pyrek, i jej menadżera i narzeczonego, Norberta Rokity zaczął się wspaniale. Sportsmenka jest w trzecim miesiącu ciąży, na dodatek para planuje wziąć w tym roku ślub. W niebieskiej sukience, pokazującej ciążowy brzuszek, Pyrek pojawiła się na sobotniej Gali Mistrzów Sportu 2012. Wyglądała kwitnąco.

Pyrek MonikaKapif

Monika Pyrek Monika Pyrek Kapif

Monika Pyrek

Niestety, Pyrek kończy też karierę.

Oficjalne zakończenie - Benefis Moniki Pyrek - odbędzie się 11 stycznia w szczecińskim Teatrze Współczesnym. Później zaplanowano uroczysty bankiet. Wśród gości - prezydent Piotr Krzystek, władze Polskiego Komitetu Olimpijskiego, politycy, największe sławy sportu, m.in. Otylia Jędrzejczak, Tomasz Majewski, Artur Partyka - czytamy na Szczecin.gazeta.pl.

Pyrek MonikaKapif

Monika Pyrek

Wesele odbędzie się zaraz po benefisie:

Część zostaje [po Benefisie Moniki Pyrek na wesele - przyp. red.]. Niektórzy muszą, niestety, szybko wracać do swoich obowiązków - czytamy na Szczecin.gazeta.pl.

Państwo młodzi wybrali już lokal na wesele:

Impreza weselna odbędzie się w szczecińskim klubie Patio. Bez szaleństw. Na 120 osób - mówi przyszły pan mody.

Pyrek Monika partnerKapif

Monika Pyrek

Ten rok będzie dla Moniki rokiem zmian. Nie dość, że zostanie matką i żoną, zakończy sportową karierę, to jeszcze będzie prowadziła poranne audycje w Radiu Szczecin. Pierwsza już 14 stycznia.

Pyrek Monikakapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.