Oto piękne córki słynnego hollywoodzkiego aktora. Jednak to jeszcze nie wszystkie jego dzieci!

Słynny gwiazdor ma piękne dzieci! I to dużo!

Czyja to córka?

Ta urocza brunetka jest najmłodszą córką słynnego amerykańskiego aktora i reżysera. Ma na imię Morgan i  stawia już swoje pierwsze kroki w filmie.

Francesca Eastwood Francesca Eastwood BRIAN LINDENSMITH / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Brian Lindensmith / Splash News

Czyja to córka?

Gwiazdor ma jednak takich pięknych córek aż pięć! Oto urocza Francesca, która jest zaledwie 3 lata starsza od Morgan. Ta seksowna 20-latka ostrzy sobie zęby na wielką karierę w show-biznesie. Pracuje już jako aktorka i modelka. Razem z siostrą wystąpiła także w reality ukazującym kulisy ich życia, jako córek światowej sławy gwiazdora.

 

Francesca Eastwood poses for photos in Beverly Hills.  Pictured: Francesca EastwoodBRIAN LINDENSMITH / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Brian Lindensmith / Splash News

Kathryn Eastwood Kathryn Eastwood EastNews

Czyja to córka?

Następna w kolejności, według starszeństwa, jest Kathryn. Urodziła się 2 lutego 1988, czyli 5 lat przed swoją młodszą siostrą Francescą. Podobnie jak jej dwóm młodszym siostrom też marzy jej się kariera aktorki.

Alison Eastwood Alison Eastwood EastNews

Czyja to córka?

Oto Alison - kolejna już złotowłosa córeczka swojego sławnego tatusia. W odróżnieniu od swoich młodszych sióstr nieco lepiej radzi sobie w show-biznesie. Zajmuje się oczywiście aktorstwem. W ciągu 41 lat swojego życia udało jej się zgromadzić na swoim koncie kilka ról w bardziej znaczących filmach. W 1997 roku zagrała nawet u boku własnego ojca.

Kimber Lee Tunnis Kimber Lee Tunnis Screen z Facebook.com

Czyja to córka?

Tak wygląda Kimber - najstarsza córka słynnego aktora, gwiazdy kina akcji. Jest ona jednocześnie pierwszym dzieckiem, które mu się urodziło. Zagrała w kilku filmach, jednak nie zrobiła zbyt dużej kariery. Obecnie pracuje jako producent.

Scott Eastwood. Scott Eastwood. Mat. promocyjne

Czyj to syn?

Oprócz pięciu ślicznych córek aktor ma też dwóch bardzo przystojnych synów. Oto Scott, prawda że niezłe z niego ciacho? 27-latek może pochwalić się kilkoma ciekawymi rolami filmowymi. Można powiedzieć, że powoli zaczyna pracować na własne nazwisko w show-biznesie. Czy jednak powtórzy sukces swojego ojca? Jedno wiadomo już teraz: jest od niego znacznie przystojniejszy.

Kyle Eastwood Kyle Eastwood AG

Czyj to syn?

Oto najstarszy męski potomek aktora - Kyle. Na co dzień jest muzykiem jazzowym. W 2008 roku odwiedził nawet Polskę. Pięć lat temu jego zespół zagrał w na koncercie "Gala Jazz Melomani" w Teatrze Wielkim w Łodzi.

 

Kyle Eastwood, Clint Eastwood, syn, dzieckoAgencja Gazeta

 

 

Kyle Eastwood, Clint Eastwood, syn, dzieckoAgencja Gazeta

Clint Eastwood Clint Eastwood Fot. Matt Sayles AP

Rozwiązanie

Ojcem tych siedmiorga dorodnych dzieci jest Clint Eastwood. Jednak zawiedziemy tych, którzy myśleli, że słynny kowboj hołduje wielkim, tradycyjnym rodzinom. Wręcz przeciwnie. Aktor był kilkukrotnie żonaty i wdawał się w niezliczoną ilość romansów. Praktycznie każde dziecko ma z inną kobietą.

 

Clint Eastwood, Kathryn EastwoodEastNews

Clint Eastwood z żoną Diną i córkami: Francescą i Morgan

Ostatnią żoną aktora była Dina Ruiz, z którą dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu i dwukrotnie się rozwodził. W zeszłym roku para definitywnie się rozeszła. Kością niezgody był reality-show o życiu ich sławnej rodziny. Dina chciała pokazać prywatny świat jej męża i jego dwóch córek: Francesci (jej matką jest aktorka Frances Fisher) oraz Morgan (jej matką jest Dina Ruiz), na co nie wyraził zgody Clint Eastwood.

 

Dina Eastwood, Francesca Eastwood,  Morgan Eastwood AP/Evan Agostini

 

W efekcie program i tak został stworzony, lecz bez udziału aktora. Reality-show o nazwie "Mrs. Eastwood & Company" wyemitowała stacje E!

Dina Eastwood, Morgan Eastwood iFrancesca Eastwood - "Mrs. Eastwood & Company"AP/Evan Agostini

'Bez przebaczenia' wyst. Clint Eastwood 'Bez przebaczenia' wyst. Clint Eastwood mat. promocyjne

Clint Eastwood

Clint Eastwood miał bardzo bujne życie uczuciowe. Jego pierwszą żoną była modelka Maggie Johnson, z którą ma syna muzyka Kyle'a i córkę Alison. Ich związek jednak nie przetrwał. W 1978 spotykał się z tancerką Roxanne Tunis. Owocem tego związku jest córka Kimber. Aktor romansował także z aktorką Sondrą Locke oraz stewardessą Jacelyn Reeves, z którą ma syna Scotta i córkę Kathryn.

 

PHOTO: EAST NEWS/SIPA PRES Fot. SOARES EAST NEWS