Oni mają tak samo na nazwisko! Czy coś ich łączy - cz.2

Mają te same nazwiska, jednak zupełnie inne pasje, zawody. Przekonaj się, które gwiazdy w polskim show-biznesie nazywają się tak samo!
włodarczyk agnieszka, krzysztof włodarczyk włodarczyk agnieszka, krzysztof włodarczyk Agencja Wyborcza.pl

Agnieszka Włodarczyk i Krzystof Włodarczyk (Diablo)

Ta para ma to samo nazwisko, jednak poza tym nic ich nie łączy! No może poza walecznym charakterem!

NZ. Agnieszka Wlodarczyk  Prezentacja nowej linii kosmetykow kolorowych firmy Joko Cosmetics; twarza firmy zostala Agnieszka Wlodarczyk; 26.02.2008; Warszawa; Platinnium Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Agnieszka Włodarczyk debiutowała w Teatrze Buffo, w musicalu Janusza Józefowicza "Tyle miłości" . Wystąpila także w teledysku K.A.S.Y.  Występowała w wielu serialach np. "Trzynastym posterunku" oraz produkcjach filmowych np. "Sara" czy "Poranek kojota". Ostatnio możemy ją regularnie oglądać w polsatowskim serialu "Pierwsza miłość". Wiele osób obwinia ją za rozpad związku Mikołaja Krawczyka i Anety Zając, jej kolegów z planu.

 Agnieszka W?odarczyk

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk jest zawodowym mistrzem świata organizacji WBC oraz byłym zawodowym mistrzem świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej.

31.03.2011 BYDGOSZCZ , BOKSER KRZYSZTOF '' DIABLO '' WLODARCZYK POZUJE Z PASEM MISTRZOWSKIM FEDERACJI WBC PRZED WALKA Z FRANCISCO '' WIZARD '' PALACIOSEM O MISTRZOSTWO KATEGORII JUNIOR CIEZKIEJ .FOT. ARKADIUSZ WOJTASIEWICZ / AGENCJA GAZETASLOWA KLUCZOWE:BOKS TRENING KRZYSZTOF WLODARCZYK

Prywatnie związany jest z Małgorzatą Babilońską. Para w 2007 roku wzięła ślub, mają też syna Cezarego. W zeszłym roku do mediów dotarła smutna wiadomość. Bokser trafił do szpitala, na oddział detoksykologiczny, z powodu przedawkowania antydepresantów. Całe szczęście od jakiegoś czasu możemy oglądać sportowca już w lepszej kondycji.

Krzysztof Diablo Włodarczyk z żoną

Katarzyna Maciąg, Agnieszka Maciąg Katarzyna Maciąg, Agnieszka Maciąg Agencja Wyborcza.pl

Agnieszka Maciąg i Katarzyna Maciąg

Obie są niezwykle piękne, a także bardzo zdolne - i obie nazywają się Maciąg!

06.02.2012 WARSZAWA , AKTORKA KATARZYNA MACIAG ( DRUGIE "A" Z KRESKA) PODCZAS PREMIERY FILMU " SPONSORING " W REZYSERII MALGORZATY SZUMOWSKIEJ .FOT. WOJCIECH SURDZIEL / AGENCJA GAZETA

Katarzyna Maciąg jest z wykształcenia aktorką. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie same zapadające w pamięć role.

Katarzyna Maciąg i Marcin Dorociński Materiały Mediabrigade

W filmie debiutowała w 2007 roku, w obrazie Jerzego Stuhra "Korowód". Następnie mogliśmy ją oglądać w kilku serialach telewizyjnych. To właśnie rola w jednym z nich, w "Teraz albo nigdy!", przyniosła jej ogromną sympatię i rozpoznawalność. Ostatnio grała w serialu TVP "Głęboka woda".

Agnieszka Maciąg KAPIF.PL/KAPIF

Agnieszka Maciąg, modelka, swoją karierę rozpoczęła w 1990 roku. Od razu udało jej się zaistnieć w modowej branży. Chodziła dla największych projektantów i domów mody np. Karla Lagerfelda, Pierre'a Cardina, Louisa Ferauda i Escady.

Agnieszka Maciag z synem. Pozowala sama do zdjec a syn sam robil jej zdjecia. Byli razem na Warsaw Fashion Street.   Warszawa 27.06.2010

Modelka jest także spełnioną matką ma dwójkę dzieci: synka i córeczkę, która przyszła na świat w zeszłym tygodniu. Gratulujemy!

Krzysztof Krawczyk i Mikołaj Krawczyk Krzysztof Krawczyk i Mikołaj Krawczyk Agencja Wyborcza.pl

Krzysztof Krawczyk i Mikołaj Krawczyk

Tych dwóch panów łączy jedynie wspólne nazwisko, nie są rodziną.

20.11.2009 WROCLAW MIKOLAJ KRAWCZYK ( JAKO PAWEL KRZYZANOWSKI ) , AKTOR SERIALU

Mikołaj Krawczyk urodził się 27 stycznia1981 roku. Jako dziecko uczęszczał do szkoły baletowej, jednak prawdziwą pasją okazało się aktorstwo. Ukończył PWSFTviT w Łodzi. Od kilku lat możemy go oglądać w serialu stacji Polsat - "Pierwsza miłość".

mikołaj krawczyk

Przez kilka lat związany był z serialową partnerką Anetą Zając. Ma z nią dwójkę dzieci. Jednak od kilku tygodni głośno jest o nowej ukochanej Krawczyka - Agnieszce Włodarczyk, z którą także gra w tym samym serialu.

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk jest ikoną polskiej muzyki rozrywkowej. Piosenkarz występuje na scenie od wielu lat, a przy jego hitach bawią się kolejne pokolenia.

25.06.2005 SOPOT FESTIWAL TOP TRENDY N/Z KRZYSZTOF KRAWCZYK

Twórca takich hitów jak "Trudno tak" czy "Parostatek" nim rozpoczął karierę solową występował wraz z zespołem Trubadurzy.

Irena Kwiatkowska i Katarzyna Kwiatkowska Irena Kwiatkowska i Katarzyna Kwiatkowska Agencja Wyborcza.pl

Irena Kwiatkowska i Katarzyna Kwiatkowska

Irena Kwiatkowska jest dla Polaków symbolem kina. Jej błyskotliwe kreacje aktorskie, szczególnie w filmach komediowych, bawią kolejne pokolenia. Była muzą wielu, między innymi Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, który specjalnie dla niej stworzył postać Hermengildy Kociubińskiej.

27.02.1994 WARSZAWA KABARET DUDEK NZ. IRENA KWIATKOWSKA FOT. JERZY GUMOWSKI / AGENCJA GAZETA

Wykreowana przez Kwiatkowską "kobieta pracująca" weszła do kanonu polskiego kina i niezmiennie bawi od wielu wielu lat.

PHOTO: POLFILM/EAST NEWS  WOJNA DOMOWA; ODCINEK 9; DZIEN MATKI; SERIAL TELEWIZYJNY; 1965; PRODUKCJA: ZESPOL FILMOWY SYRENA; REZYSERIA: JERZY GRUZA; SCENARIUSZ: MARIA ZIENTAROWA, JERZY GRUZA; ZDJECIA: MIECZYSLAW JAHODA

Irena Kwiatkowska zdobyła wiele nagród aktorskich, lecz także odebrała odznaczenia państwowe np.: Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski czy Order Uśmiechu. Wielka aktorka zmarła 3 marca 2011 roku

Kwiatkowska Katarzyna Kasia

Katarzyna Kwiatkowska także jest aktorką. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.

Katarzyna Kwiatkowska jako Doda w Szymon Majewski Show

Początkowo aktorka grała jedynie pomniejsze role filmowe czy serialowe. Jednak jej wielki komediowy i parodystyczny talent odkrył Szymon Majewski. Parodie Dody, Krystyny Jandy czy Nelly Rokity rozsławiły cały program i stały się trampoliną do dalszej kariery. Obecnie możemy ją oglądać w takich serialach jak Aida", "Prawo Agaty" czy "Reguły gry".

Natasza Urbańska i Hubert Urbański Natasza Urbańska i Hubert Urbański Agencja Wyborcza.pl

Natasza Urbańska i Hubert Urbański

Ta para mimo, że nosi to samo nazwisko nie jest ze sobą spokrewniona. Jednak oboje możemy często oglądać na ekranach naszych telewizorów.

Natasza Urbańska/16,10,2008/Viva

Natasza Urbańska debiutowała w Teatrze Buffo, została odkryta przez jej obecnego męża Janusza Józefowicza. Nim jednak zainteresowała się teatrem i muzyką, trenowała gimnastykę artystyczną.

 Natasza Urba?ska

Widzowie telewizyjni poznali ją dobrze w 2007 roku, dzięki programowi "Jak oni śpiewają", w którym zajęła 2. miejsce. Wystąpiła także w innym show np "Tańcu z gwiazdami", gdzie też nie zajęła pierwszego miejsca. Brała udział także w kilku produkcjach filmowych np. w "Sztosie" czy "Bitwie warszawskiej".

 Natasza Urba?ska, Janusz J?zefowicz

13 grudnia 2008 roku urodziła córeczkę Kalinę. Wspólnie z mężem mieszkają wszyscy w dworku "Emilin" w Jajkowicach pod Grójcem.

Urbanski Hubert

Hubert Urbański swoją karierę zaczynał w Radiu Zet. Następnie przeniósł się do Radia Kolor. Przez pewien czas jego głos można było usłyszeć w TOK FM. Jednak nie da się ukryć, że jego popularność zaczęła się od teleturnieju Milionerzy.

Urbanski Hubert

Urbański obecnie jest związany z Julią Chmielnik. Para niedawno doczekała się dziecka, dziennikarz tym samym, został ojcem po raz czwarty!

Krystyna Sienkiewicz i Kuba Sienkiewicz Krystyna Sienkiewicz i Kuba Sienkiewicz Agencja Wyborcza.pl

Krystyna Sienkiewicz i Kuba Sienkiewicz

Krystyna Sienkiewicz i Kuba Sienkiewicz - oboje bardzo uzdolnieni i oboje nazywają się Sienkiewicz! Ta sympatyczna para nie jest jednak spokrewniona.

Krystyna Sienkiewicz

Krystyna Sienkiewicz, powszechnie znana i kochana przez całe pokolenia Polaków, aktorką została przez przypadek. Podczas studiów plastycznych zastąpiła swoją chorą koleżankę w przestawieniu Studenckiego Teatru Satyryków. Została tam zauważona i od razu nazwano ją zjawiskową.

Krystyna Sienkiewicz

Zagrała w wielu wybitnych polskich filmach, a jej kreacje wpisały się na stale do kanonu kina. Pamiętamy ją z takich tytułów jak "Godzina pąsowej róży" czy "Rzeczpospolita babska". Często pojawiała się także na deskach teatralnych. Oklaskiwano ją w takich przedstawieniach jak: "Śmierć na gruszy" czy "Klimakterium".

07.01.1996 WARSZAWA KUBA SIENKIEWICZ PODCZAS KONCERTU W RAMACH CZWARTEJ EDYCJI WIELKIEJ ORKIESTRY SWIATECZNEJ POMOCY FOT. KRZYSZTOF MILLER / AGENCJA GAZETA

Kubę Sienkiewicza znamy przede wszystkim od czasu,kiedy związał się z zespołem Elektryczne gitary. Wraz z nimi nagrał swoje największe przeboje i sprzedał miliony płyt. Muzyka można było też zobaczyć w kilku filmach. Zagrał m. in. w "Poranku kojota". Komponował także muzykę filmową.

28.05.2008 WARSZAWA , PIOSENKARZ , MUZYK , LIDER ZESPOLU " ELEKTRYCZNE GITARY " KUBA SIENKIEWICZ .FOT. ALBERT ZAWADA / AGENCJA GAZETA WYSLANESLOWA KLUCZOWE:PORTRET STUDIO MUZYKA ELEKTRYCZNE GITARY LIDER LEKARZ NEUROLOGZDJĘCIE DO WKŁADKI:WYSLANE

Jednak Kuba Sienkiewicz grać zaczął jak sam przyznaje ze względów finansowych. Jego prawdziwą pasją jest medycyna. Muzyk jest doktorem nauk medycznych i specjalizuje się w neurologii.

Marysia Sadowska i Beata Sadowska Marysia Sadowska i Beata Sadowska Agencja Wyborcza.pl

Marysia Sadowska i Beata Sadowska

Beatę i Marysię często można spotkać na warszawskich salonach, jednak poza nazwiskiem nic ich nie łączy!

W najbliższą sobotę 14 kwietnia odbędzie już szósta edycja cyklicznego, unikatowego w skali Trójmiasta projektu łączącego sztukę ze spotkaniem biznesowym w industrialnej przestrzeni Fabryki firmy Batycki w Gdańsku.W poprzednich pięciu edycjach pojawiło się mnóstwo gwiazd m.in: Alicja Węgorzewska, Magda Frąckowiak wraz z chłopakiem, Novika, Liroy czy Marysia Sadowska.Podczas tej edycji też na pewno nie zabraknie znanych i lubianych. Wystąpią m. in. KRAAK & SMAAK Soundsystem i WOJTEK MAZOLWESKI QUINTET. Specjalnie na szóstą już odsłonę Fabryki Batycki instalację multimedialną zdjęć przygotuje fotograf Łukasz Ziętek.O stronę kulinarną jak zwykle zadbają restauracje TRAFIK Jedzenie & Przyjaciele z Gdyni oraz Avocado z Sopotu.

Marysię Sadowską wszyscy kojarzą raczej jako piosenkarkę i producentkę muzyki jazzowej i elektronicznej. Jednak jest ona także scenażystką i reżyserką. Skończyła nawet Państwową Wyższą Szkołę Filmową w Łodzi.

Sadowska Maria Marysia

Beata Sadowska urodziła się 1974 roku w Warszawie. Swoją karierę dziennikarską rozpoczęła w Radiu Kolor.

 Tomasz Kammel Kamel Beata Sadowska

Obecnie możemy ją oglądać w "Pytaniu na śniadanie".Mogliśmy ją oglądać także w innych programach telewizyjnych np.: Miasto kobiet , Pałac Kultury,  MTV Select,  Wojna Płci, Supertalent i Hit Generator w TVP2.

Beata Sadowska dla Portofino - portofino.pl

Obie panie wzięły udział w telewizyjnym show "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Edyta Zając i Aneta Zając Edyta Zając i Aneta Zając Agencja Wyborcza.pl

Edyta Zając i Aneta Zając

Edyta i Aneta Zając, to dwie piękne blondynki, które jednak nie łączy nic poza wspólnym nazwiskiem.

Pazura Zajac Edyta

O Edycie Zając media usłyszały, kiedy wdała się w gorący romans ze starszym od siebie Cezarym Pazurą. Poznali się w pociągu, kiedy Edyta była tuż po maturze.

Cezary Pazura i Edyta Zając opowiadają o swej miłości

Kontrowersyjny związek zmusił ją do częstego pojawiania się na salonach. Mimo ciągłej krytyki w mediach, Aneta nie poddawała się i z dumą wraz Pazurą udzielała wyczerpujących wywiadów na temat ich miłości. Para 1 maja 2009 roku wzięła ślub, a 28 czerwca tego samego roku urodziła im się córeczka.

Aneta Zając

Aneta Zając jest z wykształcenia aktorką, ukończyła PWSFTviT w Łodzi. Jako dziecko występowała w zespole Fasolki. Szeroka rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu "Pierwsza miłość", emitowanym na antenie Polsatu.

 Aneta Zaj?c Miko?aj Krawczyk

W życiu prywatnym ostatnio sporo przeszła. Niedawno w atmosferze skandalu zakończył się jej związek z Mikołajem Krawczykiem. Ten zostawił ją wraz dwójką dzieci dla ich wspólnej koleżanki z serialowego planu - Agnieszki Włodarczyk.

Anna Przybylska i Mariusz Przybylski Anna Przybylska i Mariusz Przybylski Agencja Wyborcza.pl

Anna Przybylska i Mariusz Przybylski

Anna i Mariusz chociaż noszą to samo nazwisko to jednak nie są rodziną. Można jednak przypuszczać, że łączy ich zamiłowanie do pięknych rzeczy.

Anna Przybylska świętuje 60-lecie marki Astor.

Od wielu lat związana jest z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym ma trójkę dzieci - dwóch synów i córeczkę. Ania jako pierwsza polska gwiazda została twarzą międzynarodowej marki Astor.

 Jaros?aw Bieniuk, Anna Przybylska

Anna Przybylska cieszy się ogromną sympatią widzów. Można ją oglądać w wielu produkcjach filmowych np. "Sezon na leszcz" czy "Dlaczego nie!" , a także wielu serialach. Mimo bogatej filmografii Ania nie jest zawodową aktorką.

PHOTO: TOP/EAST NEWS WARSZAWA. 19.03.2009 MARIUSZ PRZYBYLSKI - NOTRE-DAME DE COINTREAU N/Z:  MARIUSZ PRZYBYLSKI

Mariusz Przybylski nie pojawia się często w mediach, za to jego kreacje są stale obecne na salonach. Polskie gwiazdy zakochały się w jego projektach i nie potrafią odmówić sobie bywania na jego pokazach.

16.02.2010 , WARSZAWA , MARIUSZ PRZYBYLSKI - PROJEKTANT MODY - PODCZAS PPOKAZU SWOJEJ KOLEKCJI NA PREMIERZE BMW W STUDIO TECZA PRZY UL. RYDYGIERA . FOT. GRAZYNA JAWORSKA / AGENCJA GAZETA

Do tej pory zajmował się przede wszystkim moda męską, jednak od 2009 roku stworzył swoja pierwszą linię dla kobiet.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.