Magda Cielecka to już SEKSOWNA 40-stka! Miłosne historie aktorki

W miniony poniedziałek Cielecka świętowała 40. urodziny. Trzeba przyznać, że w jej życiu sporo się przez ten czas działo! I nie mówimy tu wyłącznie o ciekawych propozycjach zawodowych...
Magdalena Cielecka. Magdalena Cielecka. Fot.Krzysztof Karolczyk / AG

Magnes na mężczyzn

Magdalena Cielecka zadebiutowała 17 lat temu. Zagrała wtedy w "Pokuszeniu" Barbary Sass. Bez wątpienia jest utalentowaną aktorką, jednak duży rozgłos przyniosły jej nie tylko świetne role w "Samotności w sieci", "Zakochanych" czy "Katyniu". Życie prywatne Cieleckiej od lat cieszy się sporym zainteresowaniem mediów. Trzeba przyznać, że gwiazda dostarczyła w swojej karierze kilku pretekstów do plotek. Cielecka jest piękną kobietą, więc nic dziwnego, że cieszy się sporym zainteresowaniem mężczyzn...

Cielecka Magdalena Magda

Grzegorz Jarzyna i Magdalena Cielecka. Grzegorz Jarzyna i Magdalena Cielecka. Forum, Agencja Gazeta

Szef i kochanek w jednym

Poczet partnerów Cieleckiej - aktorki (bo tajemnicą pozostaje, z kim blondwłosa piękność spotykała się zanim została sławna :)) otwiera Grzegorz Jarzyna. Obecny dyrektor warszawskiego Teatru Rozmaitości ze śmiechem wspominał dzień, w którym poznał Magdę.

Czekałem na swój egzamin, gdy usłyszałem pogwizdywanie i zdecydowane żołnierskie kroki. To była Magda ? studentka trzeciego roku wydziału aktorskiego. Najpierw zobaczyłem usta, później piersi i twarz. Nie zdążyłem się zdziwić, że taka cienka i chuda, a ona już pomaszerowała dalej - opowiadał reżyser w jednym z wywiadów.

MAGDALENA CIELECKA - TEATR DRAMATYCZNY - PROBA "NIEZIDENTYFIKOWANE SZCZATKI LUDZKIE I PRAWDZIWA NATURA MILOSCI"       DW - 242/26

Kiedy Jarzyna objął posadę dyrektora teatru, on i Cielecka stali się nierozłączni. Razem pracowali i razem spędzali każdą wolną chwilę. Magdalena stała się jedną z głównych aktorek teatru, występowała praktycznie w każdym spektaklu. Oboje pełni entuzjazmu i utalentowani, zdawali się tworzyć niezniszczalny duet.

23.05.2001 WARSZAWA - TEATR ROZMAITOSCI - PROBY " UROCZYSTOSC " REZ. GRZEGORZ JARZYNA N/Z MAGDALENA CIELECKA                        FOT.GRAZYNA JAWORSKA / AGENCJA GAZETA GJ1010/25

CIELECKA  JP 1578

grzegorz jarzyna

Magdalena Cielecka. Magdalena Cielecka. Fot. Dariusz Gorajski / AG

Ktoś odchodzi, ktoś przychodzi

Niestety, rozwijając swoje kariery, Magda i Grzegorz nie zauważyli, że ich uczucie wygasa. Przez kilka miesięcy media spekulowały o problemach w ich związku. Cielecka potwierdziła pogłoski o rozstaniu, pojawiając się w pojedynkę na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach w 2002 roku.

14.09.2004 GDYNIA FESTIWAL POLSKICH FILMOW FABULARNYCH KONFERENCJA PRASOWA PO FILMIE " TRZECI " N/Z MAGDALENA CIELECKA FOT. RAFAL MALKO / AGENCJA GAZETA

Tak atrakcyjna kobieta nie mogła jednak być długo sama...

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra. Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra. Agencja Gazeta

Najgorętsza para polskiego show-biznesu

Przez wiele lat cała Polska żyła tym romansem. Cielecka przystojnego Andrzeja Chyrę poznała jeszcze w teatrze, jednak para zbliżyła się do siebie w czasie zdjęć do "Wstęgi Mobiusa". Na początku nikt nie przypuszczał, że tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźń. Tym bardziej, że ani Cielecka, ani Chyra nie lubią opowiadać o swoim życiu prywatnym. Aktor zostawił dla Cieleckiej żonę Martę Kownacką. Piękną parę połączyło uczucie absolutne.

02.12.2006 WARSZAWA  CENTRUM EXPO XXI  EUROPEJSKA AKADEMIA FILMOWA  EUROPEAN FILM ACADEMY  N/Z MAGDALENA CIELECKA I ANDRZEJ CHYRA  FOT TOMASZ WAWER / AGENCJA GAZETA

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra. Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra. Agencja Gazeta

Miłość i nienawiść

Magda i Andrzej spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Razem podróżowali, pojawiali się na bankietach, spacerowali po warszawskich ulicach. Jak donosi nasz informator z rodzinnej miejscowości aktorki, Żarek - Letniska:

Cielecka przyjeżdżała do rodziców razem z partnerem. Spacerowali, robili rowerowe wycieczki. Sprawiali wrażenie bardzo zakochanych, a przy tym normalnych, fajnych ludzi. Nie było mowy o gwiazdorzeniu.

andrzej chyra, magdalena cielecka

Nie zawsze jednak między zakochanymi było różowo - znajomi tych dwojga twierdzą, że kochali się i nienawidzili jednocześnie. Być może dzięki tej namiętności wytrzymali ze sobą tyle lat. Choć tak naprawdę nigdy nie było wiadomo, czy są aktualnie razem, czy może po prostu spotykają się jako przyjaciele.

andrzej chyra, magdalena cielecka

Łukasz Garlicki i Magdalena Cielecka. Łukasz Garlicki i Magdalena Cielecka. Kapif

Nieudane zastępstwo Chyry

Za definitywny koniec związku Chyry i Cieleckiej uważa się moment, w którym Magdalena zaczęła pojawiać się na oficjalnych imprezach w towarzystwie Łukasza Garlickiego. Choć aktorzy tworzyli przez pewien czas dość udany związek, wnikliwi obserwatorzy powtarzali zgodnie: Tu nie widać chemii!

magdalena cielecka, łukasz garlicki

Za to za każdym razem, gdy Magda spotykała na bankietach Chyrę, wprawiała paparazzi w osłupienie. Czułe spojrzenia wskazywały na to, że między byłymi kochankami wciąż iskrzy.

Andrzej Chyra, ?ukasz Garlicki, Magdalena Cielecka

Wkrótce Łukasz Garlicki poszedł w odstawkę. Choć Cielecka i Chyra do siebie nie wrócili, nie brakuje spekulacji na temat ich dalszych spotkań.

 Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka. Magdalena Cielecka. Agencja Gazeta

Singielka czy nie?

Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się pogłoski dotyczące rzekomego romansu, jaki łączy Cielecką z kolegą z planu "Hotelu 52". Mowa o Rafale Zawierusze, młodszym od Magdy o... 14 lat. Podobno para nieźle się ze sobą dogaduje. Cielecka, jak zwykle, nie potwierdza ani nie zaprzecza. Czy coś z tego będzie? Tego dowiemy się tylko wtedy, gdy sama zainteresowana zechce poinformować świat o ewentualnym związku. A na to możemy długo poczekać.

rafał zawierucha

hotel 52, rafał zawierucha, magdalena cielecka

Z okazji wkroczenia w nowy etap życia, pięknej czterdziestolatce życzymy dalszych sukcesów zawodowych, a przede wszystkim: Dużo szczęścia w miłości! Nawet, jeśli aktorka nie będzie się chciała nim z nami dzielić :)

Więcej o:
Komentarze (32)
Magda Cielecka to już SEKSOWNA 40-stka! Miłosne historie aktorki
Zaloguj się
 • resshin

  Oceniono 24 razy 14

  Ona jest tak samo ładna jak jej amanci przystojni.

 • agatka.wariatka

  Oceniono 31 razy 11

  Klasa w uprawianiu zawodu. Cenię ja za to, że nie mizdrzy się do kretyńskich , kolorowych czasopism, nie oblepia się wyfotoszopowanymi zdjęciami na ich okładkach i nie udziela głupawych wywiadów o swoim życiu. Po prostu jest aktorką. Chętnie oglądam filmy z jej udziałem. W dniu urodzin życzę jej dobrych scenariuszy i partnerów na planie na tym samym poziomie co ona sama.

 • absolwent

  Oceniono 14 razy 10

  Ja skończyłem 58 lat i media o tym milczą!

 • rysiek

  Oceniono 19 razy 9

  magnes na mężczyzn, a żeden jakoś długo nie wytrzymał z tą "pięknością" LOL dlaczego o KAZDYM piszecie, ze jest piękny i seksowny? aktorka dobra, ale jest idealnie aseksualna, chuda, trupio blada, z wychudzoną kościstą twarzą.

 • dodosdontquack

  Oceniono 20 razy 8

  charakterystyczna uroda. pewnie to piekno, ktore w niej inni widza, osiaga zachowujac sie, jakby byla piekna kobieta. ale koniec koncow kazdy ja popieprzyl i zostawil, a ona tymi cieleckimi oczami nadal wodzi za chyra.

 • zrjn

  Oceniono 8 razy 6

  Nie będę przewijał stron aby oglądać reklamy.
  Proponuję to innym użytkownikom.
  Może "tfurcy" stron zmądrzeją.
  zrjn.

 • kisss

  Oceniono 13 razy 5

  Magda jest nawet ładna, ale bardziej przeciętna. Ale jest bardzo dobrą aktorką i świetnie wciela się w rolę Iwony(H52).

 • koham.mihnika

  Oceniono 13 razy 5

  pani C. jest niezla aktorka, ale do pieknosci jest daleko. Chetnych na celebrytke nie brakuje, ja bym z zachwytami poczekal, az dostanie Oskara albo wyjdzie za Berlusconiego czy Sarkoziego ;-{)

 • asraz

  Oceniono 10 razy 4

  Koścista szkapa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX