To był POKAZ! Na NAJWYŻSZYM poziomie. La Mania w Londynie

Polski dom mody La Mania podbija świat!
Joanna Przetakiewicz. Joanna Przetakiewicz. PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz może być z siebie dumna. Najnowsza kolekcja kierowanego przez nią domu mody La Mania została zaprezentowana w Londynie. Będzie ją też można podziwiać na prestiżowym Londyńskim Tygodniu Mody!

Debiut polskiej marki na brytyjskim wybiegu obejrzała prawdziwa śmietanka towarzyska. Na pokazie zjawiły się ważne osobistości świata kultury, polityki i show-biznesu. Inni polscy projektanci nie mogą pochwalić się TAKIMI gośćmi na swoich pokazach.

Partnerka Jana Kulczyka powitała gości w długiej, białej kreacji. Znana z oryginalnych nakryć głowy bizneswoman i tym razem nie zawiodła. Jej głowę zdobiła kompozycja z ogromnych, czarnych piór.

Londyn (Wielka Brytania) 16.02.2012 Pokaz kolekcji Jesien/Zima 2012/13 domu mody La Mania ktorej dyrektorem kreatywnym jest Joanny Przetakiewicz. Kolekcja La Mania bedzie czescia najblizszego London Fashion Week. Podczas pokazu zaprezentowane zostaly takze prace artysty Marco Perego.  fot. Piotr Apolinarski / FORUM

Jan Kulczyk. Jan Kulczyk. PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Jan Kulczyk

Milioner wspiera swoją partnerkę od samego początku jej zmagań z modowym biznesem. Nie dziwi więc to, że przyleciał do Londynu by być u jej boku w tak ważnym dla Przetakiewicz momencie.

jan kulczyk

Aleksander Kwaśniewski, Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk. Aleksander Kwaśniewski, Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk. PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Aleksander Kwaśniewski

Dużym zaskoczeniem była obecność byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Polityk nigdy nie brał udziału w tego typu imprezach. Jak widać, dla partnerki Jana Kulczyka zrobił wyjątek. Widać, że Kwaśniewskiego łączą z parą przyjacielskie relacje.

Jan AP Kaczmarek. Jan AP Kaczmarek. PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Jan AP Kaczmarek

Zdobywca Oscara za muzykę do filmu "Marzyciel" również pojawił się na pokazie. Jeden z najbardziej rozchwytywanych kompozytorów na świecie rozmawiał z innymi gośćmi o sztuce i nie tylko.

Anja Rubik i Sasha Knezevic. Anja Rubik i Sasha Knezevic. PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Anja Rubik i Sasha Knezevic

Nasza topmodelka pojawiła się na pokazie La Manii w towarzystwie męża, Sashy Knezevica. Dla tych państwa bywanie na światowych salonach to żadna nowość. Anja założyła na ten wieczór suknię od Chanel. Jak widać, jest wierna kreacjom swojego przyjaciela, głównego projektanta Chanel - Karla Lagerfelda. Ze słynnym kreatorem serdeczne stosunki łączą też bohaterkę wieczoru, Joannę Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz i Aldona Wejchert. Joanna Przetakiewicz i Aldona Wejchert. PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Aldona Wejchert

Wdowa po milionerze Janie Wejchercie jest dobrą znajomą Przetakiewicz. Aldony Wejchert nie mogło tego wieczoru zabraknąć w mieście nad Tamizą!

Tatiana Okupnik. Tatiana Okupnik. PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Tatiana Okupnik

Nowa jurorka "X Factor" na co dzień mieszka w Londynie. Z ciekawością zajrzała więc na pokaz polskiego domu mody w swoim mieście.

Londyn (Wielka Brytania) 16.02.2012 Pokaz kolekcji Jesien/Zima 2012/13 domu mody La Mania ktorej dyrektorem kreatywnym jest Joanny Przetakiewicz. Kolekcja La Mania bedzie czescia najblizszego London Fashion Week. Podczas pokazu zaprezentowane zostaly takze prace artysty Marco Perego.  fot. Piotr Apolinarski / FORUM

Katarzyna Niezgoda, Joanna Przetakiewicz i Wojciech Grzybała. Katarzyna Niezgoda, Joanna Przetakiewicz i Wojciech Grzybała. PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda jest prezesem konkurencyjnej dla La Manii marki - Deni Cler. Nie przeszkodziło jej to jednak w przybyciu na pokaz domu mody Joanny Przetakiewicz. Widać, że choć na polu zawodowym panie ze sobą rywalizują, prywatnie ich relacje opierają się na dużej sympatii. Obie chętnie pozowały razem do zdjęć. Dołączył się też Wojciech Grzybała, pracownik Wydawnictwa Bauer Polska, firmy, która współpracuje m.in. z magazynem "Show".

Kate Rozz. Kate Rozz. Forum

Kate Rozz

Żona Piotra Adamczyka jest zapraszana na coraz więcej ważnych imprez. Jej nazwisko znalazło się też na liście gości Joanny Przetakiewicz. Kate Rozz pojawiła się na pokazie w wydekoltowanej, olśniewającej kreacji. Cierpliwie odpowiadała na pytania dziennikarzy - ostatnio temat jej i Adamczyka nie schodzi z pierwszych stron gazet.

Matt Falker. Matt Falker. PIOTR APOLINARSKI / FORUM/Piotr Apolinarski

Matt Falker

Ten seksowny model zyskał sławę dzięki udziałowi w teledysku do piosenki "Toxic" Britney Spears. Matt Falker interesuje się modą i wpadł sprawdzić, co na najbliższy sezon proponuje La Mania. Kto wie, może Przetakiewicz chciałaby go zobaczyć w którejś z kampanii La Manii?

Więcej o: