Czarna lista Karoliny Korwin-Piotrowskiej

O KKP ostatnio zrobiło się głośno. Skrytykowała "Top Model", na co Marcin Tyszka i Dawid Woliński zareagowali w nieprzyjemny sposób. Zaczęła się jurorska wojenka. Do tego dziennikarce dochodzą konflikty z innymi gwiazdami polskiego show-biznesu. Co tu dużo mówić, Korwin-Piotrowska do pokornych nie należy i nieraz wypowiedziała o kimś ostre słowa. Kto jest na jej czarnej liście?
Marcin Tyszka, Dawid Woliński Marcin Tyszka, Dawid Woliński Kapif

Dawid Woliński i Marcin Tyszka

Możemy z całą pewnością uznać, że jurorzy "Top Model" zajmują ex aequo pierwsze miejsce na czarnej liście KKP. W ostatnich tygodniach zrobiło się gorąco. Dziennikarka powiedziała:

Zaraz po finale "Top Model" poczułam ulgę. Wtedy pomyślałam, że nie chciałabym zakładać tego kostiumu po raz kolejny. Po pierwszej edycji byłam bardzo zadowolona, ale po drugiej było gorzej. Na mnie - dziennikarkę z dziewiętnastoletnim doświadczeniem, która ma świadomość tego, kim jest - wylano niesłusznie to samo medialne szambo, co na resztę jurorów. Staliśmy się dyżurnymi chłopcami do bicia. Wrzucono na do jednego worka. Nie miałabym z tym żadnego problemu, gdyby to był worek z napisem Top Model, bo to świetny program. Ale ten worek miał napis Top Model/Macanka - powiedziała Korwin-Piotrowska w rozmowie z "Fleszem".

I dodała:

Nie było na mnie pomysłu w tej edycji, a ja sama uświadomiłam sobie, że nie chcę być kwiatkiem do kożucha. Uświadomiłam sobie, że tam nie pasuję. W pierwszej edycji miałam zajęcia reporterskie i wtedy coś z tego wynikało. Ale w drugiej miałam świadomość, że nie mam wiele do roboty. Widzę obiektywnie, że pasowałam tam jak pięść do nosa. Dlatego uważam, że mój udział w trzeciej edycji nie ma sensu, no chyba, że wspólnie z produkcją będziemy mieli patent na to, co ze mną zrobić.

Marcin Tyszka nie pozostawił tego bez komentarza:

Bardzo mi się podoba- że Karolinka w końcu przyznała się , że nie pasuje tutaj .... i to nie produkcja programu ma szukać dla niej miejsca... bierze kasę...powinna dać coś od siebie...przede wszystkim trochę dystansu i poczucia humoru ...tego niestety zabrakło u samotnej kobiety idealnej... nasza kochana Karolina - wielka przeciwniczka Top Model - Dawidomacanki..... żeby tylko jakiś facet chciał ją zmacać... - napisał na Facebooku.

Karolina Korwin-Piotrowska,Dawid Woliński

Dawid Woliński także swoje dodał:

..ojej...aż się nie chce wracać. Człowiek(projektant) wyjedzie na wakacje, zostawia na chwile sprawy i zgiełk...czas wracać a tu afera za afera i to z moim udziałem;-( bardzo mi się nie podoba zachowanie Karoliny że się tak odcina od programu bo jednak brała w nim udział i też tworzyła jego wartość.Bo program opiera się a ludziach biorących w nim udział i jakoś wielka inicjatywą się nie wykazała ;-( Bardzo przykre że osoba która wniosła do programu tak mało ma tak wiele do powiedzenia jeśli chodzi o krytykę ;-(. Karola ogarnij się minimalna lojalność wcale nie boli... - napisał Woliński na swoim Facebooku.

Tyszka dolał oliwy do ognia:

Kochani to jest bardzo delikatna opinia. Cala produkcja była mega zmęczona pracą z tą panią. Traktowaliśmy ją jak dziecko specjalnej troski. Ale do czasu. Nikt nikogo nie zmusza, by być jurorem i brać za to kasę.

Komentarz jurora szybko zniknął z jego profilu na Facebooku. Najwidoczniej sam zrozumiał, że posunął się za daleko.

W końcu głos zabrała Karolina Korwin-Piotrowska:

Ponownie i po raz ostatni- bardzo proszę wszystkich, nie podwieszajcie już więcej linków do portali z informacjami o jakichkolwiek tekstach moich kolegów z jury na mój temat.
Wielkie dzieki z góry. Temat jest już zakończony.
Pozdrawiam:)

I na razie cisza.

Wodzianka Wodzianka CKM

Wodzianka

Wodzianka to nowy dodatek do czarnej listy KKP. W wywiadzie dla newsweek.pl dziennikarka jej nie oszczędziła:

Jednorazowy wykwit naszego show-biznesu - mówi o Wodziance Korwin-Piotrowska. - Nowa wersja Frytki, Jolanty Rutowicz albo "polskiej Angeliny", czyli kolejna niezbyt mądra, za to wyględna i wygadana dziewoja, która ma parcie na szkło - mówi o Wodziance Korwin-Piotrowska. (...) Jest z pokolenia, które na dobranoc oglądały bzykających się w wannie Frytkę i Kena w "Big Brotherze". (...) I taka jest "Wodzianka", która roznosi wodę w programie "Kuba Wojewódzki". Moim zdaniem ma też wodę zamiast mózgu. Jest przy tym mniej lub bardziej ubrana. Poza tym pocałowała Nergala. (...) Ona niewiele umie, źle mówi, ale jest bezczelna i wyględna, a ludzie czasem lubią popatrzeć. Coraz więcej jest dziewczyn, które chcą tylko i wyłącznie zaistnieć. Mogą być pogodynką, hostessą albo kretynką podającą wodę w telewizji.

Co na to Wodzianka?

KKP przyzwyczaiła wszystkich do koszarowego języka, więc nie jestem nawet zaskoczona, a szkoda - mówi w rozmowie z Plotkiem Dominika Wodzianka.  - Wielce to zabawne, że się zajmuje moją osobą. Of kors proszę o więcej. Natomiast jedyna opinia, która naprawdę mnie interesuje to opinia Kuby Wojewódzkiego, a on jakoś się nie skarży, żeby od picia mojej wody spadało IQ. Dziękuję - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Co to będzie?

Doda Doda KAPIF.PL/KAPIF

Doda

Korwin- Piotrowska nie pozostawia na Dodzie suchej nitki, podsumowując, że jest ona największą przegraną 2011 roku. Twierdzi, że "sylikon hula pod jej czaszką". Stanowisko Korwin- Piotrowskiej na temat Dody jest chwiejne. O najnowszej płycie piosenkarki napisała:

To nie jest moja muzyczna bajka. Nadal uważam, że w wywiadach silikon pod czaszką hula, ale:
1. Mamy oto jedyną w Polsce, poza Rodowicz, gwiazdę, która nie żałuje pieniędzy nie tylko na stroje i lekarzy medycyny estetycznej, ale i na profesjonalną produkcję muzyczną. Trochę płyt w życiu słuchałam i tu słychać jedno- to świetna produkcja muzyczna. Nikt się za kieszeń nie łapał. Dano sobie czas, pieniądze i komfort pracy. Dążono do perfekcji. W czasach, kiedy płyty robi się na kolanie, bo wiadomo, że i tak zarobi się na koncertach- chapeau bas!
2. To jedyne wydawnictwo całościowe- jest koncepcja, pomysł, może kontrowersyjny, jadący po estetycznej bandzie, ale jest to JAKIEŚ. Wkurza, zastanawia, nie pozostawia obojętnym.
3. Zdjęcia do płyty, może z wyjątkiem tego z penisem, który jest jednak porno- koszmarkiem, mogłyby być w światowej prasie, np. typu ?W?. Robią wrażenie. Liczy się pomysł. W tym samym czasie Gaga wydaje jakieś próchno, którego nie daje się słuchać do końca, leci w dół na listach przebojów mimo, że Gaga lata w ciąży i w trumnie i z macicą. Doda nauczyła się, że samo szokowanie jest dobre na jeden strzał.

4. Żeby nie było za słodko- elfickie klimaty są dla 12-letnich dziewczynek. Ołtarzyki też. Doda powinna jeszcze popracować nad angielskim

5. Ale na koniec- Edyta Górniak hm..a kto to jest? Na miejscu EG zabrałabym się do roboty.

6. Kurcze, aż sama się sobie dziwię, że to napisałam .Ale cóż. Tak uważam.
- napisała Piotrowska na swoim Facebooku.

Raz ją kocha, raz nienawidzi. Och, Karolina...

Paulina Papierska Paulina Papierska FORUM

Paulina Paierska

Korwin- Piotrowska nie bała się skrytykować zwyciężczyni pierwszej edycji "Top Model":

dostała na tacy od nas i widzów programu złote jabłko, a że zmarnowała szansę - to absolutnie jej, a nie nasza, zasługa. Straciła czas na własne życzenie. Nie była gotowa mentalnie na to, co się stało. Sama dramatyczna historia plus niezłe warunki nie robią top modelki. Trzeba PRACOWAĆ. Dużo. Szkoda. Mam jednak nadzieję, że żadna z dziewczyn, które startują w finale w środę nie zrobi podobnego błędu - napisała na swoim profilu na Facebooku.

Szczera do bólu. Modelka ostro zareagowała:

Jeśli Pani chce ostrzegać Widzów, mówiąc że w ich rękach jest los o wyborze zwyciężczyni drugiej edycji Top Model to niech Pani spuści z tonu , i pozwoli się finalistkom rozwijać w spokoju a nie na łamach mediów opowiadać o karierach międzynarodowych bo być może się okaże, że znowu będzie Pani się tłumaczyć złą selekcją - odparła na swoim Facebooku Papierska.

Przyjaźni między paniami na pewno nie będzie.

Michał Szpak, MADOX Michał Szpak, MADOX KAPIF

Michał Szpak i Madox

Karolina Korwin-Piotrowska na swoim facebookowym profilu zastanawiała się nad stylem Szpaka i Madoxa:

No, mają lepsze kiecki niż nie jedna celebrytka...a nie celebryta... Jaki to rodzaj? Męski? Żeński? Nijaki?

Mocne. Czy jednak pytanie o rodzaj płci to już nie jazda po bandzie?

Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek Teodor Ryszkus/Forum

Katarzyna Cichopek

W wywiadzie dla Club TVN Karolina mocno skrytykowała Kasię Cichopek:

Urocze dziewczyny z sąsiedztwa, jaką ona była, też się starzeją i to jest dla nich zawsze wielki egzamin. Popełniła wiele błędów na starcie, to się teraz odbija. Przejadła się.

Piotrowska dodała, że Cichopek znajduje się na "równi pochyłej" i może właściwie już żegnać się z karierą. Kasi nie zmartwiła opinia dziennikarki. Skupia się po prostu na swojej pracy i planuje kolejne projekty.

Warto dodać, że w tym samym wywiadzie Piotrowska również obraża większość polskich gwiazd. Padły ostre słowa:

Irytuje mnie to, że przedstawiciele polskiego szołbizu to po prostu bardzo słabo wykształceni, żeby nie powiedzieć, głupi ludzie. Wystarczy posłuchać, jak mówią, jak wyrażają, swoje, że tak powiem, myśli... strach się bać.
Marcin Najman Marcin Najman Marcin Najman/EastNews

Marcin Najman

We wrześniu zeszłego roku KKP do swojej listy mogła dodać kolejne nazwisko. W programie "Magiel towarzyski" razem z współprowadzącym, Tomaszm Kinem, nieźle wyśmiali Marcina Najmana. Kin powiedział:

''Fakt'' ma swojego ''Diablo'' Włodarczyka, ''Super Express'' ma swojego Najmana. Każda bulwarówka ma generalnie troglodytę z małym mózgiem, któremu da się w ogóle włożyć w usta każde badziewie. Prawda jest taka, że ten koleś do końca nie wie w ogóle o co chodzi. Ważne, że jest w ogóle jakiś szum i że on jest w jakimś kontekście. Bo umówmy się, ci panowie większość czasu spędzają na tym, że szukają dobrych kurczaków, żeby były tłuste. Potem muszą pójść do sklepu, gdzie są odżywki białkowe i proteiny, no, trzeba jakoś budować masę mięśniową. Potem trzeba pakować, potem trzeba się wyspać. Generalnie pójść na trening i walić w tę gruszkę.

Korwin-Piotrowska, nie chcąc zostać w tyle, dodała:

Ale mózg nie pracuje, nie miejmy złudzeń. Na razie powiem tak: jest to masakra, bo jest to tekst, w którym się nic do niczego nie lepi. I chodziło głownie, żeby wypłynąć na owym Nergalu i na tej sytuacji z Pismem Świętym. No, była kiedyś Superniania, była Sara May, teraz mamy Najmana.

Najman bardzo szybko odpowiedział dziennikarzom. Swój felieton zaczął łagodnie. Na se.pl czytamy:

Karolina Korwin Piotrowska wydaje mi się miłą, pełną entuzjazmu osobą. W mojej pamięci funkcjonuje głównie jako prowadząca - wraz z nieodżałowanym Marcinem Pawłowskim - program ?Filmidło?. W ostatnich latach nie śledziłem jej kariery, nauka w Liceum Muzycznym i Akademii Pedagogicznej oraz zawodowe uprawianie sportu pochłonęły mnie całkowicie.

Później jest już mniej miło:

Inteligentni ludzie potrafią wyciągać wnioski, czytać ze zrozumieniem. Proszę jeszcze raz przeczytać mój felieton spróbować zrozumieć przekaz. Przykro mi, że nie zrozumieliście państwo mojego przesłania. Nergal jest tchórzem i cynikiem, który kieruje się chęcią zysku, co starałem się w tekście udowodnić oraz sprowokować go, by pokazał, że jest inaczej. Pani Karolino, a panie nie podczepia się pod gwiazdy? (...) Pani Karolino, taka nota na marginesie: czy to aby nie jest tak, że to pani próbuje podczepić się pod większe gwiazdy, by wypłynąć? Bo jakże inaczej ocenić pani zachowanie względem chociażby Kasi Cichopek i Edyty Herbuś. Znam zarówno jedną, jak i drugą: atrakcyjne, sympatyczne, inteligentne i serdeczne kobiety. Uderza pani w nie w sposób niesprawiedliwy i niegodny. Mogę mieć tylko nadzieję, że nie jest to wynik kompleksów.

No, no, no. I po co te nerwy?